• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Вмикати та вимикати смайли Emoji в WordPress 4.2

 1. Як використовувати смайлики Emoji в WordPress?
 2. IOS для iPhone, IPad і iPod
 3. Android
 4. Windows Phone 8
 5. Windows 8 і вище
 6. Windows 7 і нижче
 7. Як відключити Emojis в WordPress 4.2?
 8. Використовувати смайли Емодзі чи ні?

Конічуа, друзі! З появою WordPress 4.2 у багатьох користувачів виникає проблема в тому, як використовувати або відключити смайлики Emoji. По суті це навіть не смайли, а розширений набір іконок. Кому-то він може стати в нагоді. Наприклад, для використання якихось ієрогліфів, музичних або астрологічних знаків. А для кого-то ці іконки будуть зайвими. Тому цей матеріал я підготував відразу для двох категорій людей.

Тому цей матеріал я підготував відразу для двох категорій людей

Відразу варто сказати, що ось ця Емодзі мода зародилася в Японії. Найперший набір іконок з'явився в кінці 90-х років. Зараз же ці іконки набрали дуже велику популярність. Тепер їх активно використовують на сайтах, в соціальних мережах, мобільних додатках і так далі. Ось тепер і дісталися до системи WordPress .

Раніше існував спеціальний плагін WP Emojis One, який дозволяв додавати такі смайли на сайт. Але починаючи з WordPress 4.2 розробники вирішили запровадити такий функціонал в саму CMS. Я коли перший раз побачив ці особи, то відразу згадав про китайців. Адже на смайликах були вузькі очі. Щось типу цього: (^ _ ^). Загалом, вистачить вступів. Давайте щось робити з цією функцією. Або використовувати її на своєму блозі, або повністю видаляти. Але перш ніж визначитися, обов'язково дочитайте цей пост до кінця!

Як використовувати смайлики Emoji в WordPress?

Почнемо з тих, хто хоче використовувати смайли. Ось оновилися ви на WordPress 4.2, але не знаєте, як використовувати смайли Emoji на своєму сайті. Адже в редакторі CMS немає ніякої нової кнопки для додавання іконок. І як нам додати ці смайли на сайт? Перш ніж відповідати на це питання, скажу вам, що тут багато що залежить від операційної системи. У різних ОС і браузерах Emoji обробляються по-різному. Тому я вам перерахую кілька способів використання цих ікон. А ви в свою чергу вибираєте відповідний для вас варіант і починаєте діяти.

IOS для iPhone, IPad і iPod

Скажу, що починаючи з 5 версії Emojis вже впроваджені в систему. Тому щоб їх використовувати в системі IOS, вам досить просто підключити нову клавіатуру. Якщо ви використовуєте IOS 8, то вам пощастило. У цій системі клавіатура Emoji вже встановлена. Якщо ж у вас інша версія системи, то робимо наступні рухи тіла. Заходимо в меню «Налаштування» -> «Основні» -> «Клавіатура» -> «Міжнародні клавіатури«.

Після цього вибираємо «Нові клавіатури» і в самому списку вибираємо «Емодзі«.

Все, клавіатура тепер додана. У самій нижній частині екрана ви побачите смайлик (1). Натисніть на нього щоб подивитися набір смайликів Емодзі. Якщо ви використовуєте кілька клавіатур, то вибирати потрібну можна за допомогою значка у вигляді глобуса (2).

Тепер при роботі зі своїм сайтом на мобільному пристрої типу iPhone, IPad або iPod, ви з легкістю зможете додавати смайли Emojis. Також такі іконки можна використовувати і в коментарях на блогах своїх друзів. Однак це буде працювати за умови, що на чужому блозі включена підтримка Емодзі.

Android

Для тих, хто користується пристроями на системі Android, доведеться додати додаток для створення клавіатури Emoji. Схожих додатків досить багато. Тому я тут не буду тут їх все перераховувати. Для початку можете спробувати такі, як TouchPal X Keyboard або Emoji Keyboard. Після установки програми натискаємо на кнопку смайлика для доступу до іконок.

Windows Phone 8

Для володарів Windows Phone 8 підійде відмінний додаток [+] Emoji. Всі смайли групуються на окремі категорії, що дуже зручно.

Windows 8 і вище

Тепер для тих, хто користується настільними комп'ютерами. Для операційної системи Windows 8 і вище тут буде досить просто. Смайли Емодзі вже вбудовані в систему і їх потрібно тільки включити. Для цього на панелі завдань (3) (вона в самому низу) клацаємо правою кнопкою миші. Вибираємо «Панелі інструментів» -> «Сенсорна клавіатура (Touch Keyboard)«. Після цього в нижньому правому куті з'явиться новий значок у вигляді клавіатури (4).

Коли захочете додати Emoji смайли в Windows 8, то просто клікніть на клавіатуру і виберіть значок у вигляді смайла (5).

Windows 7 і нижче

Для більш ранніх версій Віндовс, Емодзі не вбудовані. Тому доведеться трохи повозитися. Скажу вам, що є два способи додавання іконок. По-перше, можна використовувати спеціальні розширення для браузерів. Наприклад, я для Google Chrome встановив розширення Emoji Input. Тепер щоб додати смайли Emojis на WordPress блог, мені достатньо клікнути на значок розширення, вибрати і скопіювати потрібну іконку.

Після цього потрібно зайти в текстовий редактор сайту і вставити іконку.

По-друге, замість розширення можна скористатися сайтом (getemoji.com) або (classic.getemoji.com) і брати іконки звідти. Тут за аналогією з першим варіантом. Копіюємо потрібну іконку і відразу вставляємо в редактор WordPress.

Ось такими способами можна додавати і використовувати смайли Emoji на своєму сайті WordPress. Звичайно, такі іконки можна використовувати і на інших операційних системах. Більш детально ви знайдете в кодексі вордпресс (codex.wordpress.org/Emoji).

За замовчуванням іконки виглядають дрібнувато. Тому якщо захочете підігнати розмір, то вам потрібно переключитися на html-редактор і вставити такий код:

<Span style = "font-size: 14pt;"> іконка </ span>

Замість 14 вставляємо своє число. Вийде так:

Вийде так:

Як відключити Emojis в WordPress 4.2?

Ну а тепер, про наболіле. У зв'язку з деякими проблемами, багато користувачів WordPress 4.2 захотіли б просто відключити ці смайлики Emoji. Причин тут декілька. Кому-то банально, не подобаються такі іконки. У кого-то виникають різні помилки і так далі. Я особисто відключив Емодзі, тому що у мене почали виникати проблеми зі старими смайликами.

Справа в тому, що коли я оновив WordPress, то всі смайлики в моїх коментарях почали відображатися некрасиво. В основному вони були сплющені і погано помітні. Такий варіант мене не влаштовував. Тому вирішив відключити нову функцію. А ще, як правило, самі іконки в пости я рідко додаю. Якщо і використовую, то тільки іконочние шрифти (пальці, плюсики, галочки тощо). Мені цього вистачає.

Звичайно, я міг би замість іконочние шрифтів використовувати смайли Емодзі (вони набагато легше). Однак конфлікт зі старими смайлами в коментарях мене не сильно радує. Такі смайли мені подобаються і якось не хочеться від них позбавлятися або спотворювати.

І зараз ви запитаєте: «Так як же відключити смайлики Emoji в WordPress 4.2? »Та дуже просто! Досить просто встановити плагін Disable Emojis. Розширення не має ніяких налаштувань. Тому коли ви його активуєте, то підтримка Емодзі повністю зникне.

Однак, якщо ви захочете вивести свої смайлики, то вам їх потрібно буде додатково підключити на свій сайт. Для тих, хто сумує за класичними смайлам, потрібно буде додатково встановити плагін Classic Smilies. Він дозволить вам назад повернути класичний набір смішних осіб.

Він дозволить вам назад повернути класичний набір смішних осіб

Якщо вам потрібно вивести що-небудь інше, то встановлюємо відповідне для цього розширення. Загалом якщо захочете вивести свої смайлики і відключити Емоції, вам потрібно встановити Disable Emojis + скрипт або плагін, який виведе потрібні вам особи. Якщо ви взагалі, повністю хочете відключити висновок смайлів на сайті WordPress, то просто встановлюємо Disable Emojis і в меню «Налаштування» -> «Написання» -> «Форматування» прибираємо галочку з «Перетворювати смайли зразок ...»

Використовувати смайли Емодзі чи ні?

Тепер ви знаєте, як використовувати або відключити смайли Emoji в WordPress 4.2. Погано звичайно, що розробники поки не зробили для нас можливість відключити цю нову функцію прямо в адмінці. Адже такі ікони не все використовуватимуть. В основному це нововведення добре підходить для соціальних мереж або форумів, де йде більш тісне спілкування. Для бізнес-сайтів або проектів не розважальної тематики така функція точно не підійде.

Та й до того ж можуть виникати проблеми з відображенням іконок. Особливо це стосується ОС в яких немає підтримки Emojis. Наприклад, у мене сьома Винда варто. Але все одно, при перегляді цих смайликів з сайту (getemoji.com) у мене виникають помилки у вигляді квадратів.

com) у мене виникають помилки у вигляді квадратів

Це говорить про те, що навіть якщо ви додасте ці іконки на свій сайт, багато користувачів можуть їх просто не побачити. Щоб цього можна було якось уникнути, варто ставити класичні смайлики з сайту (classic.getemoji.com). Там у мене проблем з відображенням не було.

Є ще й другий варіант - це використовувати спеціальні розширення для браузерів (типу Emoji Input для Хрому). Вони допомагають розпізнати всі види смайликів. Але тут знову ж таки, потрібно щоб такі розширення були встановлені на стороні користувача. Інакше замість ваших іконок він побачить порожні квадрати.

Також варто врахувати, що ось ця нова функція Емодзі може додатково довантажувати сайт. Коли користувач заходить на ваш сайт, то WordPress автоматом за допомогою спеціального скрипта перевіряє підтримку Emoji на стороні користувача. Якщо її не буде, то CMS буде додатково завантажувати іконки з іншого сайту. У підсумку для користувача (зі старою ОС і без розширення) сайт буде завантажуватися на 1 - 1,5 секунди більше звичайного. Тому якщо ви не плануєте використовувати Emoji, то краще повністю вимкніть цю функцію.

Як на мене, так все це нововведення в новій версії WordPress буде зайвим. Навіщо мудрувати то, що і так працює нормально! А якщо хтось захоче підключити Емодзі, то досить просто встановити плагін WP Emojis One. В результаті у людини з'явиться право вибору. Зараз же, на жаль, його у нас немає. Доводиться бігати за додатковими плагінами і повертати колишній функціонал назад.

Бляха-муха, вони навіть кнопку в редакторі не спромоглися поставити, щоб можна було швидко додати іконку! Це взагалі, ні в які ворота не лізе! А кажуть, що більше працюють на поліпшення юзабіліті системи WordPress. Сподіваюся, в нових версіях движка розробники виправлять всі ці недоліки. Також зверніть увагу, що в WordPress 4.2 прибрали title для посилань . Обов'язково почитайте цю новину. Загалом, вивчайте і впроваджуйте!

[Socialpost]

Як використовувати смайлики Emoji в WordPress?
Використовувати смайли Емодзі чи ні?
Як використовувати смайлики Emoji в WordPress?
І як нам додати ці смайли на сайт?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью