• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

ВКонтакте - рекламний майданчик для блогу

Створення групи блогу ВКонтакте. Робота з профілем. Налаштовуємо додаток Мій Twitter. Додаток Keenko. Додавання кнопки Мені подобається! на блог. Додавання кнопки публікації ВКонтакте. Додавання на блог віджета для груп. Додавання міні-коментарів на блог.

Вітаю читачів блогу! Сьогодні будемо «соціалізувати» соціальну мережу Вконтакте. Останнім часом спостерігаються часті оновлення ВКонтакте і можна сказати, що ця соціальна мережа виходить у світ. Перш за все хочу порекомендувати вам групу Компаса блогера в Вконтакте, до якої можна вільно приєднатися.

Також прочитайте схожу статтю про Facebook: Facebook - рекламний майданчик для блогу. Мені подобається! Розглянемо основні можливості, які доступні, і будемо їх реалізовувати у себе на блозі.

Створення групи блогу ВКонтакте.

Переходимо в свої групи, в самому низу в пункті Відкрити нову групу тиснемо Створити групу, перший раз вимагає підтвердження по мобільному. Налаштовуємо групу (назва, опис, тема, тип і т.д.). Можна скористатися мікроблог, а також прив'язати твіттер до групи, використовуючи додаток Мій Twitter.

Робота з профілем.

ВКонтакте надає цікаві можливості для блогерів - це використання режиму мікроблога (бета-версія), додатків Мій Twitter і в майбутньому Keenko (поки в бета-тестуванні).

Для того щоб встановити режим мікроблога необхідно в настройках «Мої Налаштування» поставити галочку навпроти «Включити режим мікроблога (бета-версія)», а також (якщо це потрібно) поставити галочку навпроти «Показувати за замовчуванням тільки мої статуси», але при цьому не буде доступна стіна.

Налаштовуємо додаток Мій Twitter.

Для того щоб почати використовувати додаток необхідно перейти на сторінку програми та ввести налаштування свого твіттер-акаунту - логін, пароль (якщо необхідно писати в твіттер з додатка), а також поставити галочки навпроти: Відображати додаток в меню зліва, Синхронізувати статус з Твіттером.

Для того щоб почати використовувати додаток необхідно перейти на сторінку програми та ввести налаштування свого твіттер-акаунту - логін, пароль (якщо необхідно писати в твіттер з додатка), а також поставити галочки навпроти: Відображати додаток в меню зліва, Синхронізувати статус з Твіттером

Після цього всі записи з твіттера будуть копіюватися в ваш статус і їх можна буде коментувати.

Додаток Keenko.

Додаток Keenko у вигляді тулбара інтегрується в браузер користувача. Воно дозволяє стежити за діями друзів в ВКонтакте, Facebook і Twitter. Також за допомогою нього можна спілкуватися.

Додавання кнопки Мені подобається! на блог.

Щоб додати кнопку Мені подобається! на блог, перейдіть на сторінку віджету, введіть назву, адресу і основний домен сайту, встановіть ширину кнопки і натисніть зберегти, після цього згенерує код.

на блог, перейдіть на сторінку віджету, введіть назву, адресу і основний домен сайту, встановіть ширину кнопки і натисніть зберегти, після цього згенерує код

Код після <! - Put this script tag to the <head> of your page -> необхідно вставити в файлі header.php між тегами <head> </ head>. Код після <! - Put this div tag to the place, where the Like block will be -> можна помістити в необхідне нам місце. Я додав знову ж в файл single.php після форми Мені подобається! від Facebook. Більш докладну інструкцію по установці віджета можна знайти тут. Коли користувач натискає на кнопку, то можна також поставити галочку «Рекомендувати друзям», після цього короткий опис статті та посилання потраплять на його сторінку, а також сповістить друзів про нову замітці.

Додавання кнопки публікації ВКонтакте.

Ви також можете встановити на своєму блозі кнопку додавання посилання ВКонтакте. Для цього перейдіть на сторінку віджету, встановіть дизайн кнопки, текст, а також задайте адресу сторінки або можна залишити сторінку з кнопкою.

Для цього перейдіть на сторінку віджету, встановіть дизайн кнопки, текст, а також задайте адресу сторінки або можна залишити сторінку з кнопкою

Код після <! - Put this script tag to the <head> of your page -> необхідно вставити в файлі header.php між тегами <head> </ head> (якщо ще не додано). Код після <! - Put this script tag to the place, where the Share button will be -> вставляємо в потрібне місце, як варіант можна трохи нижче кнопки твіттера. Подібна кнопка у мене вже стоїть в кінці статті. Як зробити таку кнопку ви можете прочитати на блозі Шакина в статті: Як додати кнопки соціальних сервісів на свій блог. Після натискання на кнопку посилання на статтю з коротким описом і картинкою відправляється в замітки користувача. При цьому, якщо у користувача варто в налаштуваннях інтеграція заміток в статус, то посилання опублікує в його статусі і це побачать його друзі.

Додавання на блог віджета для груп.

Якщо ви попередньо створили групу в ВКонтакте і хочете вивести відповідний блок учасників у себе на блозі, то такою функцією слід скористатися. Перш за все перейдіть на сторінку віджету, тут необхідно вибрати попередньо створену групу, поставити галочку (якщо потрібно) навпроти показувати учасників, вибрати ширину (поки тільки більше 200px).

Перш за все перейдіть на сторінку віджету, тут необхідно вибрати попередньо створену групу, поставити галочку (якщо потрібно) навпроти показувати учасників, вибрати ширину (поки тільки більше 200px)

Верхній код вставляємо між <head> </ head> в файлі header.php. Якщо ви вже додавали його при установці віджета Мені подобається! , То повторно це робити не потрібно. Код після <! - VK Widget -> вставляємо в необхідне нам місце. Більш докладну інструкцію по установці віджета можна знайти тут.

Додавання міні-коментарів на блог.

Також можна додати форму коментарів ВКонтакте до себе на блог. Для цього проходимо на сторінку віджету. Вводимо назву, адресу та домен сайту, зберігаємо, вибираємо кількість коментарів і ширину.

Вводимо назву, адресу та домен сайту, зберігаємо, вибираємо кількість коментарів і ширину

Знову ж код після <! - Put this script tag to the <head> of your page -> в файлі header.php вставляємо між <head> </ head>, якщо це не робилося раніше. Код після <! - Put this div tag to the place, where the Comments block will be -> вставляємо туди, де хочемо бачити блок коментарів. Більш докладну інструкцію по установці віджета можна знайти тут. Слід також звернути увагу на інформацію з адміністрування коментарів для цієї форми. Така форма примітна тим, що користувач залишає коментар, який автоматично потрапляє на його сторінку ВКонтакте з посиланням на вашу статтю.

Примітка: код після <! - Put this script tag to the <head> of your page -> необхідно вставити тільки один раз.

На цьому все. Будемо чекати нових оновлень!)

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью