• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Визначення термінів SEO SEM SMM SMP Onpage Offpage

 1. Частина 1 Блог теми - Зробіть пошукову оптимізацію себе: визначення та терміни 2 частина Пошукова...
 2. SERPS = сторінка результатів пошуку
 3. Оптимізація сторінки
 4. Оптимізація Offpage
 5. зміст
 6. Вміст включає:
 7. Унікальний вміст
 8. Індексу немає
 9. NOFOLLOW
 10. Вся S-абревіатура нагадує SEM & Co
 11. СЕО включає:
 12. Швидкість переходів
 13. КПК
 14. типи посилань
 15. Створення посилань
 16. Маркетинг посилань
 17. Покупка посилань
 18. Взаємне посилання
 19. гіперпосилання
 20. Мертві посилання
 21. Глибокі ланки
 22. Вхідне посилання
 23. Canonical Link
 24. Сторінка-сирота
 25. Поганий район
 26. Ключові слова:
 27. Ключове слово досліджень
 28. Щільність ключових слів
 29. LSO
 30. рейтинг:
 31. Ранг сторінки
 32. Покази сторінок
 33. І останнє, але не менш важливе: хороша & зла в пошуковій оптимізації:
 34. Black Hat Пошукова оптимізація

Частина 1 Блог теми - Зробіть пошукову оптимізацію себе: визначення та терміни

2 частина Пошукова оптимізація та вибір потрібного домену

Ви повинні знати про SEO (пошукова оптимізація = Пошукова оптимізація ) сама по собі пов'язана з дуже високою витратою часу. Ви повинні робити багато досліджень, читати, можливо вивчати відео на Youtube і, звичайно, уважно стежити за ефектами ваших оптимізацій і таким чином інвестувати багато цінного часу. В основному, я можу тільки порадити цю владу професіоналу передати. Важливою причиною для використання цієї послуги є перенапруга. Тому завжди використовуйте пошукову оптимізацію мудро і ніколи без необхідних фонових знань. Тому що неправильно SEO боляче, як приклад щільності ключових слів показує. Як ви можете бачити з моїх коротких пояснень, SEO дійсно дуже багато часу і вимагає великої кількості довідкової інформації, а також деяких спеціалізованих знань. Часто можна як підприємець У той час вам буде потрібно для SEO, набагато більше, ніж обслуговування професійних витрат.

Я вводжу найважливіші терміни в свою практику.

SEO = Пошукова оптимізація

SEO вважається загальним терміном всього Пошукова оптимізація узагальнюються. Я навіть думаю, що цей термін для нас не є правильним. Я думаю, що "пошукова система Google" також оптимізована в Google. Ми оптимізуємо наш сайт. Мета цього процесу полягає в тому, що веб-сайти знайдені пошуковими системами і з'являються в рейтингах пошукових систем у вищих місцях. Якщо ви хочете знайти верхню ручку, ви повинні використовувати SEM (зверніть увагу на коментарі)

Всі інші терміни на зразок SEA , SMM, SMO, і т.д. інструменти, які допомагають досягти цілей SEO. Блоггер хоче охопити якомога більше читачів і підприємець, щоб досягти якомога більше потенційних клієнтів, клієнтів, пацієнтів або гостей. Часто SEO асоціюється лише з ключовими словами, але це пояснення занадто спрощене, оскільки за ним багато більше. Ключові слова - лише вершина айсберга. Нижче я обговорюватиму подальші частини.

SERPS = сторінка результатів пошуку

SERPS - це не що інше, як те, що ви отримуєте від щоденного пошуку в Google & Co, а саме списки результатів пошуку для пошукових термінів або пошуку пропозицій, які ви вводите. Ви входите в Google в Google, і все, що вам представлено про Google, є SERPS. Важливо: тільки результати органічного пошуку є SERPS, все, що позначено за допомогою позначки "ad", може відрізнятися від результату пошуку, оскільки це платна реклама.

Оптимізація сторінки

Мова йде про прямі оптимізації на веб-сайті, завдяки чому такі покращення:

 • зміст настільки зміст назв, структур і текстів і їх унікальність
 • правильне ім'я домену
 • конструкція url
 • мета-теги
 • ключові слова
 • внутрішні посилання
 • мета опис
 • зображення та їх опис, а також атрибути ALT
 • макет сторінки (час завантаження сторінки)
 • Наявність мобільного перегляду
 • сума сторінки
 • Sitemaps
 • що всі сторінки індексуються пошуковими системами.

Оптимізація Offpage

Оптимізація Offpage підсумовує всі дії, що відбуваються поза вашим веб-сайтом. Це, наприклад:

 • зовнішнім зв'язком будується т. зв посилання будівлі (це також буде темою в моєму блозі)
 • SMM (маркетинг у соціальних мережах), як Facebook і Co.
 • SEM (маркетинг у пошукових системах), як Google adwords та спонсори Facebook (спонсоровані) - це межа між SMM та SEM
 • залишати коментарі в інших блогах

зміст

Унікальний і унікальний вміст. Зображення: © tashatuvango - Fotolia.com

Вміст - це вміст вашого веб-сайту, тобто все, що ви надаєте користувачеві інформацією. Оскільки тематика контенту SEO також є всеохоплюючою, я детальніше розповім в окремій статті.

Вміст включає:

 • текст
 • заголовок, заголовок сторінки
 • Заголовки H1, H2, H3 і т.д.
 • фотографії
 • контур
 • Читаність тексту
 • опис

Згенерований користувачем вміст

Це коментарі або їх відповіді в блогах, повідомленнях, статтях на веб-сайтах або в соціальних мережах. У кращому випадку, користувачі пишуть в коментарі, а не в ключові слова посади і тим самим збільшують вашу популярність.

Смертельний гріх , якщо хтось копіює ваш текст або ви копіюєте чужий, Google не знає, хто має більш корисний контент, і, можливо, ви втратите свій рейтинг через інших факторів. Основні правила: Ніколи не створюйте подвійний вміст без винятку. Увага: Подвійний вміст також може бути створений вашою системою управління контентом, наприклад, якщо ця стаття вписується в авторський архів на WordPress, вона знаходиться в цій категорії і в архіві авторів. Рішення: архів автора має бути встановлений на "no index"

Унікальний вміст

Унікальний опис статті є необхідним для інтернет-магазину. Уявіть, що ви продаєте камеру і 99 інших дилерів беруть за опис товару опис виробника фотокамери. Тоді у вас є те, що вам обов'язково слід уникати, Double Content. Напишіть опис вашої статті самостійно і додайте ще кілька даних про статті. Тоді ви, безумовно, прийдете в топ-10 в пошуку Google (порівняно з іншими 99).

Індексу немає

Команда, що пошукові системи не можуть індексувати свою сторінку. Він не буде сканований і його неможливо знайти.

NOFOLLOW

Команда, що забороняє слідувати за посиланням. Реклама "повинна" бути так позначена. Цей метод намагається містити спам.

Вся S-абревіатура нагадує SEM & Co

SEA - Реклама в пошукових системах

SEM як першокласний маркетинговий інструмент. Зображення: © frank peters - Fotolia.com

SEM, як правило, пов'язана з постійною рекламою пошукової системи та її мережею багатьма користувачами. Таким чином, ви платите гроші за кліки на вашій сторінці, за покази чи взаємодію з програмою, яку ви рекламуєте. SEM найчастіше асоціюється з Google Adwords, але я вважаю, що всі спонсоровані записи / оголошення є SEA. Так само і Facebook зі своїм менеджером об'яв або посиланнями і банерами, де ви платите іншим власникам сайту для цього ви рекламуєте. Врешті-решт все належить все одно 😉

Зверніть увагу на коментарі:

У німецькомовних країнах обговорення термінів СЕА або СЕМ дуже багато. Деякі вважають, SEO як частина маркетингу і, таким чином, як частина SEM, інші стверджують, що SEM є загальним терміном для всього, а інший варіант полягає в тому, щоб прирівняти SEM до платних оголошень (Google Adwords). Особисто я вважаю SEM загальним терміном для всього. З SEO я намагаюся вплинути на SERPs і, нарешті, хороший мета-опис маркетингу.
Моє особисте визначення:
SEM - Маркетинг в пошукових системах = загальний термін для всього, що допомагає клієнту з його продуктом на www, щоб бути присутнім і продавати його.
SEO - Пошукова оптимізація = технічна та контентно-орієнтована частина Onpage оптимізації та важкодоступна оптимізація offpage (хороші та реальні зворотні посилання тощо) для кращого пошуку органічного пошуку.
SEA - як термін для платних текстових оголошень, таких як оголошення AdWords вище, нижче та поряд з результатами органічного пошуку та відображуваної реклами в Медійній мережі Google, а зараз оплачують відеорекламу, серед інших, на Youtube.
SMO - оптимізація соціальних медіа, Facebook, Google+, Twitter і Xing можуть принести неймовірну кількість трафіку на веб-сайті. Реклама надзвичайно вірусна і цілеспрямована
SMM - з ial Media Marketing ви можете транспортувати рекламу наших клієнтів надзвичайно вірусно в світ і орієнтуватися на цільову групу.
Навіть гуру пошукового двигуна Метт Каттс каже: «Соціальний - це ключ»

Великою перевагою всіх цих заходів є чудова вимірюваність результатів. Це важливо, врешті-решт, результат і те, що як спеціаліст з SEO або SEA може пояснити клієнтові, чому оптимізований веб-сайт або оптимізований інтернет-магазин є важливими для всіх маркетингових заходів, які є більш успішними та дешевими в цілому.

СЕО включає:

 • Оголошення для створення кліків на вашому веб-сайті включають текстові об’яви, розташовані поруч із пошуковими пошуковими системами, а також під ними.
 • Наприклад, у Мережі Google відображається графічна реклама для відображення платних текстових або відеооголошень на веб-сайтах, які співпрацюють з Google. Оператори цих веб-сайтів отримують гроші за кліки користувачів у відповідних оголошеннях
 • Перетворення веб-сайтів тут сплачуються для мотивації користувачів виконувати певні дії на сайті
 • Взаємодія з внесками сторінок, якщо вам сподобалася ця стаття для "Мені подобається" Я дуже щаслива, тому що ви зараз взаємодієте з моєю публікацією.
 • Рекламуйте інсталяції програми , створюйте оголошення тут, щоб користувачі могли встановлювати вашу програму
 • Взаємодія програм у цьому варіанті відображає активність у вашому додатку
 • Події , тут просування Вашої події та сподівання на відповіді типу "скажіть" або "беріть участь"

Перевагами SEM є: Ви можете почати і завершити кампанію в будь-який час, вибрати демографічну цільову групу (місце проживання) або відповідно до віку, статі, релігії та інтересів. Найголовніше, однак, що ви можете оцінити успіх у будь-який час і змінити поточну кампанію. Не маючи іншого типу маркетингу, ви маєте настільки сильний вплив на курс і результат.

Інтеграція вашого веб-сайту в портали соціальних медіа. Ця стаття, наприклад, буде розміщена на моєму блозі та опублікована одночасно в Twitter, Faceboog і Google+. Як ви можете бачити, переходи тут вільно, від SEO до SMO, SMM і SEM.

SMM фокусується на соціальних мережах. Мета полягає в тому, щоб використовувати його оптимально для маркетингових цілей, вона повинна прийти до взаємодії з шанувальниками, послідовниками, а також критиками. Проте, маркетинг соціальних медіа має той недолік, що його навряд чи можна контролювати на відміну від SEM. Тут компанії з незначним досвідом можуть швидко запалити шицорм і тим самим викликати негативну рекламу.

Швидкість переходів

Частота розмов - це відсоток активних відвідувачів. Активним може бути:

 • натисніть на банер
 • замовлення вашого продукту
 • участь у іграх
 • завантажити

У Facebook ви побачите цю діяльність під " розмовою про це " або " говорити про це "

КПК

Узбережжя кліком. Описує витрати, понесені SEM, коли користувач натискає на Вашому веб-сайті.

Описує витрати, понесені SEM, коли користувач натискає на Вашому веб-сайті

Соціальні закладки як генератор посилань.

Надає послугу (наприклад, модуль WP-Socializer), що дозволяє зареєстрованим користувачам зберігати веб-сайти, як соціальні мережі, як вибране. Це відмінний спосіб створення вхідних посилань.

типи посилань

зворотних

Зворотні посилання як і раніше є важливим фактором ранжування для Google, це посилання, які переходять на ваш веб-сайт.

Створення посилань

Створення посилань з інших сайтів до ваших рефералів все ще є дуже позитивним фактором ранжування. Увага: існують правила, які необхідно дотримуватися.

Маркетинг посилань

Пропозиція посилань, як для продажу, так і для обміну, щоб збільшити коефіцієнт ранжування вашого сайту, я настійно рекомендую не придбати, оскільки це порушує правила Google для веб-майстрів, якщо Google захопив її великим трафіком і Ваш SEO, тому що їх веб-сайт більше не індексується. Обмін посиланнями з тією ж актуальністю на тему взуття - одяг є перевагою, але і тут існують протилежні думки. Я маю на увазі: з моїми вихідними тематичними посиланнями я даю користувачеві ще більше інформації. Це саме те, що Google хоче, і що, якщо це не надто верхнє, може бути тільки позитивним.

Покупка посилань

Абсолютний NO GO . Ось посилання, придбані для посилання на ваш сайт, це колись було важливим фактором ранжування, але це втрачає все більшу вагу. Покупка посилань заборонена, як зазначено вище, відповідно до керівних принципів Google. Моя рекомендація: якщо агентство SEO пропонує це, ви відмовляєтеся від служби там.

Взаємне посилання

Взаємне посилання виникає, коли я посилаюся на вашу сторінку, і ви клацаєте мою. Тут пошуковик може бачити обмін посиланнями.

гіперпосилання

Посилання в тексті або навіть стрибок з одного місця на інше в тексті.

Мертві посилання

Мертве посилання - це "мертва" посилання, яка не вказує на ціль при натисканні і викликає помилку "404 not found". Їх слід уникати.

Глибокі ланки

Є гіперпосилання, які посилаються на одну з ваших підсторінок або текстів вашого веб-сайту. Глибокі ланки мають важливе значення для робота пошукової системи.

Вхідне посилання

Внутрішнє посилання на вашому веб-сайті. Вони оцінюються як дуже зручні для користувачів. Отже, це невелика позитивна деталь для індексації пошукової системи.

Canonical Link

Canonical Link - нова спроба контролювати вміст дублікатів. Найкраще це можна пояснити тегами. Кожен день, коли ви створюєте, створює нову URL-адресу, але оскільки цей тег пов'язано з публікацією, статтею або сторінкою, пошукові системи також можуть знайти вміст цільової сторінки за URL-адресою тегу. Так що якщо ви створюєте 10 тегів на пост індексованих Google 11 сторінок. Квазі ваш вміст тоді більше не є унікальним, але він дає йому в цілому 11 разів. Щоб уникнути цього дублюючого вмісту, у мене є тег URL x-konzept.de/ tag / canocial-link canoncial-link, розміщений на тезі, що належить до публікації під x-konzept.de/definition-begriff-seo-onpage -offpage.html перенаправлення. Якщо ви використовуєте CMS, як WordPress, це досить легко зробити, якщо ви не обов'язково шукаєте веб-дизайнера.

Сторінка-сирота

Веб-сайт, з якого не входять або виходять посилання.

Поганий район

Зла околиці - це посилання з вашого сайту на сайти, які порушують правила пошукових систем, це можуть бути.

 • гральний
 • образливий зміст
 • організованої злочинності
 • відомі сторінки шахрайства

Якщо пов’язано, вашу сторінку буде видалено з індексу. Збиток для компаній може бути величезним у цьому випадку. Це одна з причин, чому я суворо дотримуюся правил Google для веб-майстрів як SEO.

Ключові слова:

Для німецьких ключових слів термін не може бути більш значним! За допомогою цих ключових слів Google знайде ваш веб-сайт і знайде користувача, який також використовує Google та інші пошукові системи.

Ключове слово досліджень

Пошук оптимального терміну пошуку для бажаної цільової сторінки. Для цієї сторінки моє головне ключове слово - SEO . Це має той фон, що ключові слова, такі як пошукова оптимізація та оптимізація веб-сайтів, мають набагато більше енергії. Оскільки ви повинні використовувати основні ключові слова лише один раз на сторінку, я вибрав їх для опису служби та інших елементів. Крім того, я сприймаю SEO як найвищий контроль над усіма умовами цього сайту.

Щільність ключових слів

Або щільність ключових слів - це щільність ваших пошукових термінів у тексті. Де високу щільність ключових слів не добре для вашого SEO. У якийсь момент читач більше не може бачити слова і стрибає і документує Google.

LSO

Латентна семантична оптимізація відноситься до оптимізації навколо вашого ключового слова. Тут маються на увазі слова, пов'язані один з одним. Наприклад, наприклад

 • Морозиво до вершків
 • Гриль на вугіллі
 • і т.д.

рейтинг:

Ось що тут все! До порядку в результатах пошуку пошукових систем. Наша мета полягає в тому, щоб отримати наш сайт до вершини.

Ранг сторінки

Рейтинг сторінки доступний у цій формі лише в Google. Це означає виразити ймовірність того, що користувач Інтернету знайде вашу сторінку. Я б не переоцінював рейтинг сторінки.

Покази сторінок

Показ сторінок відображає частоту переглядів веб-сайтів. Однак кожен візит також вважається повторюваним. Для реального аналізу трафіку це значення не є хорошим.

І останнє, але не менш важливе: хороша & зла в пошуковій оптимізації:

Білий Hat пошукової оптимізації

SEO Hat SEO строго дотримуються правил пошукової системи. У Google ці Керівництво для веб-майстрів , Рекомендація: Якщо ви втратите апетит, я можу лише рекомендувати кожному підприємцю шукати SEO, яка відповідає вимогам пошукових систем. Збиток може бути величезним з точки зору іміджу, а також фінансового впливу, якщо Google більше не індексує вас.

Black Hat Пошукова оптимізація

Квазі протилежність White Hat пошукової оптимізації, тут такі методи, як спам і посилання покупки практикується.

Цей список постійно розширюється. Якщо я забув умови, то я задоволений будь-якою підтримкою через коментарі.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью