• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Віза дружини до Великобританії

 1. Вимоги до заявників на візу
 2. У чому полягає наша допомога:
 3. Віза дружини до Великобританії - вартість оформлення (на 09.06.2019)
 4. 020 3514 5341
 5. Хочете отримати візу до Великобританії?
 6. Телефонуйте зараз
 7. +7 (499) 755-93-45

Якщо ви вже зареєстрували шлюб з громадянином Великобританії або живете з ним у цивільному шлюбі, для в'їзду і спільного проживання з вашим чоловіком на території Великобританії, вам буде потрібно отримати візу дружини.

Оформлення візи дружини до Великобританії по праву можна вважати однією з найскладніших візових завдань. По-перше, через те, що ця віза дає право жити у Великобританії і в подальшому подавати документи на постійне місце проживання. По-друге, тому що вам доведеться документально підтвердити щирість стосунків з вашим обранцем, незважаючи на те, що ви вже уклали шлюб в Росії або іншій країні.

Bізу дружини до Великобританії відкривають відразу на 2.5 року з правом на роботу. Після закінчення зазначеного терміну володарка візи має право продовжити її і згодом отримати ПМЖ в Великобританії.

Варіант оформлення візи дружини до Великобританії є кращим в більшості випадків, так як шлюб вже офіційно зареєстрований державним органом на момент подачі документів. При цьому необхідно пам'ятати, що укладання шлюбу не гарантує отримання візи.

Багаторічний досвід роботи нашої компанії дозволяє нашим фахівцям успішно надавати консультаційні послуги з оформлення візи дружини до Великобританії на найвищому рівні! Ми допоможемо вам і вашому чоловікові зібрати повний і правильний пакет документів, щоб візовий офіцер, що працює над вашою заявкою, зрозумів вашу життєву ситуацію і без проблем видав вам візу дружини до Великобританії. Надішліть заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами з усіх питань отримання візи!

Вимоги до заявників на візу

Для оформлення візи дружини необхідно довести факт укладення шлюбу або документально підтвердити факт спільного проживання протягом не менше двох років.

Обов'язковою умовою для оформлення візи дружини є знання англійської мови. На даний момент досить здати тест IELTS life skills з результатом A1.

Також буде потрібно довести, що у вашого чоловіка є достатній дохід в Великобританії на утримання його нової сім'ї. Зарплата повинна бути від 18.600 GBP на рік до вирахування податків. Дана сума збільшується в залежності від того, скільки з вами виїжджає неповнолітніх дітей від попереднього шлюбу. Якщо дохід вашого чоловіка не дотягує до обов'язкової суми, існує спосіб показати кошти на банківському рахунку. Сума, яку необхідно показати, розраховується за певною формулою.

Вашому чоловікові також доведеться надати документи про оренду або наявності у власності житла, придатного для вашої родини. При цьому візовий офіцер, який приймає рішення про видачу візи, буде оцінювати якість житла і кількість спалень в ньому: якщо ваш чоловік орендує кімнату в квартирі, візу можуть і не дати, пославшись на неможливість нормального проживання в країні.

Важливим моментом є дата вашого знайомства і наступні поїздки до Великобританії. Якщо ви, будучи знайомою з майбутнім чоловіком, виїжджали до нього в гості, але в анкеті його не вказували - це серйозна помилка. Навіть якщо всі документи у вас будуть правильними, вам можуть відмовити у візі тільки з цієї причини, так як порахують, що ви спеціально приховали наявність молодої людини в Великобританії, щоб полегшити собі отримання візи. Відразу зауважимо, що «туристична» та «гостьова» віза - це одне і те ж, а наявність молодої людини в Великобританії ні в якому разі не веде до відмови! Не вірте турфірмам, які заявляють протилежне. Важливо лише знати, як правильно оформляти документи в разі поїздки до майбутнього чоловіка.

Опишіть вашу ситуацію , Щоб наші фахівці оцінили ваші шанси і допомогли вам в оформленні візи!

Для оформлення візи дружини до Великобританії, вам необхідно пройти перевірку на туберкульоз , А також оплатити, додатково до консульського, медичний збір . Дані вимоги поширюються також на дітей, якщо вони виїжджають разом з вами.

У чому полягає наша допомога:

 1. безкоштовна оцінка шансів на отримання візи дружини, виходячи з наданих вами відомостей; консультації по вашій ситуації - як уникнути відмови і збільшити ймовірність успішного оформлення
 2. задаємо додаткові питання, щоб виявити всі підводні камені і усунути їх ще до подачі документів в посольство
 3. складаємо два списки документів (для вас і для чоловіка)
 4. висилаємо зразки документів і спеціальну форму, яку повинен заповнити чоловік, підписати і вислати вам в оригіналі експрес поштою
 5. перевіряємо ваші документи на відповідність вимогам посольства, якщо щось буде надано в неналежному вигляді, розповідаємо як зробити правильно
 6. заповнюємо необхідні посольські анкети
 7. записуємо на подачу, реєструючи вас на сайті посольства і на сайті візового центру посольства
 8. якщо вас викличуть на співбесіду, ми готуємо Вас до нього
 9. відстежуємо стан документів в посольстві і ведемо діалог з посольством, якщо він виникає
 10. повідомляємо про вихід готових документів
 11. в разі відмови або повертаємо 50% сплачених нам коштів, або робимо безкоштовну апеляцію через суд (Вам залишиться тільки сплатити мито 80 GBP), або робимо безкоштовну переподачу (вам залишиться оплатити тільки консульський збір)

Чому варто звернутися до нас?

Ми працюємо за даними типами віз з 2006 року. Два рази на рік (навесні та восени) в імміграційних правилах трапляються зміни, і ми завжди тримаємо руку на пульсі. Зауважте, що на російськомовних сайтах і форумах з оформлення віз розміщена застаріла інформація. Використовувати застарілу інформацію небезпечно. Ви просто можете не знати про нововведення і отримати відмову. У нас є окрема послуга - оформлення візи після відмови. Заявники, які отримали відмову самостійно, або через турфірму, надсилають нам свої відмови на перевірку з проханням допомогти отримати візу. Ми вивчаємо посольські відмови щодня і знаємо, як зібрати документи так, щоб у посольства не було до вас питань. «Логіка посольства» нам добре відома.

Віза дружини до Великобританії - вартість оформлення (на 09.06.2019)

Тип візи Термін дії Візовий збір Допомога в оформленні віза дружини 2 роки 6 місяців £ 1523 £ 500 При подачі в Ростові-на-Дону посольство Великобританії додатково стягує збір в розмірі 52 фунтів (75 доларів).
У нас ви можете замовити переклади - 300 руб (за 1 документ)

Ваш чоловік з Великобританії може зателефонувати нам безпосередньо, щоб отримати попередню консультацію з питань оформлення візи дружини до Великобританії для вас. Консультація можлива англійською та російською мовами.

020 3514 5341

Інші типи сімейних віз

Якщо ви плануєте укласти шлюб на території Великобританії і залишитися жити там - ми допомагаємо оформити візу нареченої .

Якщо ваш чоловік є громадянином Євросоюзу, який живе і працює у Великобританії - оформляється спеціальна віза EEA Family Permit .

Наша компанія також займається оформленням віз для неповнолітніх дітей від попереднього шлюбу. Отримання візи для мами не означає автоматичного видачі віз для її дітей!

Існує ще один тип візи для реєстрації шлюбу - віза нареченої-відвідувача (Marriage visitor visa), яка видається виключно для проведення весільної церемонії, жити в Великобританії по цій візі не можна.

Хочете отримати візу до Великобританії?

Оцініть свої шанси безкоштовно

Отримавши анкету, наш фахівець вивчить вашу ситуацію і зв'яжеться з вами з усіх питань оформлення.

Телефонуйте зараз

+7 (499) 703-02-20

+7 (499) 755-93-45

Телефони працюють з 10:00 до 18:00 години по Мск

Хочете отримати візу до Великобританії?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью