• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Віза в Австралію для росіян в 2019 році самостійно

 1. типи віз
 2. Туристична віза
 3. документи
 4. Візовий збір
 5. готовність візи
 6. Ділова віза
 7. документи
 8. Візовий збір
 9. Віза для тимчасової роботи і запрошених учасників
 10. документи
 11. Транзитна віза
 12. документи
 13. Студентська віза
 14. документи
 15. Візовий збір
 16. Медичне обстеження
 17. Віза для лікування
 18. документи
 19. Партнерська віза
 20. документи
 21. Подорож з дітьми
 22. причини відмови

Люди, щоб урізноманітнити свій відпочинок, все частіше відправляються подорожувати в такі країни, як Австралія - ​​це унікальний за своєю природою материк, тварини і рослини там настільки не схожі на звичні нам, що не залишать нікого байдужим. У 2019 цей напрямок стає все більш популярним, щоб отримати візу і відправитися відпочивати, необхідно зібрати безліч різних документів. Віза в Австралію буває декількох типів, в залежності від мети і тривалості поїздки.

типи віз

Візи для тимчасового перебування:

 • Гостьова віза в Австралію.
  • Туристична - видається для поїздок у відпустку або відвідування родичів і друзів, а також короткострокового навчання (менше 3 місяців).
  • Ділова - для ділових переговорів, зустрічей, конференцій.
 • Віза для тимчасової роботи і короткострокової професійної діяльності і віза запрошених учасників. - робоча, для ведення бізнесу або роботи за наймом.
 • Транзитна.
 • Студентська.
 • Віза для лікування.

Імміграційні візи:

 1. Для дітей.
 2. Партнерська.
 3. Для інших членів сім'ї.

Візи для резидента:

 • Візи для повернення резидента.

Документи оформляються в одному з представництв Австралії, Посольство розташоване в Москві і два Консульства в Санкт-Петербурзі і Владивостоці.

Туристична віза

Туризм - найпоширеніший привід для візиту до Австралії. Обов'язковий пункт для отримання візи - підтвердження мети поїздки, чим повніше і докладніше буде інформація, тим більше шансів. Також необхідно надати докази про наміри повернутися - наявність сім'ї, постійної роботи. Подібні дані ретельно перевіряються, обдзвонюють всі зазначені контакти, обов'язково телефонують на роботу. Даний тип дозволу дає можливість на знаходження в Австралії в період до 12 місяців, але тривалість поїздки повинна складати максимум 6 місяців.

На туристичну візу в Австралію існує два варіанти подачі заяви - онлайн і в паперовому варіанті. Особисто бути присутнім немає необхідності, тому папери можна направити кур'єром або поштовою службою. Онлайн оформляється через сайт Посольства , В особистому кабінеті, в який треба завантажити всі документи.

Адреса в Москві

документи

Перелік документів на візу:

 1. Анкета по формі 1 419 RUS .
 2. Фото. 3,5х4,5.
 3. Копії всіх сторінок закордонного паспорта. Сам паспорт надавати не потрібно.
 4. Копії всіх попередніх виданих віз.
 5. Автобіографія.
 6. Підтвердження фінансового забезпечення поїздки.
 7. Підтвердження джерела доходу. Довідка з роботи , З даними про заробітну плату, посади, стаж роботи в компанії, відпустці. Студенти і школярі надають довідки з навчальних закладів із зазначенням узгодженого періоду відсутності.
 8. Маршрут поїздки, із зазначенням готелів і всіх місць, які планується відвідати.
 9. При відвідуванні рідних або друзів - ксерокопія паспорта особи, що запрошує.
 10. Заява від запрошуючої з даними про дохід, в тому випадку, якщо він спонсорує поїздку.
 11. Неповнолітні надають свідоцтво про народження (нотаріальна копія), згода на подорож від другого батьки і копія громадянського паспорта.
 12. Якщо подорожує більше 75 років, необхідна медична страховка.
 13. Візовий збір.

Почати процес отримання дозволу необхідно не менше, ніж за 6 тижнів, до дати виїзду. Всі довідки, свідоцтва необхідно попередньо перевести на англійську і завірити в нотаріуса.

Візовий збір

Розмір візового збору варіюється в залежності від категорії і дати поїздки, становить від 135 $ до 1000 $. На сайті міграційного Департаменту через спеціальний калькулятор можна дізнатися точну вартість збору в кожному конкретному випадку.

Подаючи документи на візу в Австралію необхідно мати вже оплачений збір, без оплати заяви не приймаються. Групові заяви рекомендується оплачувати з однієї карти. До заяви можна додати форму на авторизацію оплати карткою, щоб можна було здійснити оплату.

готовність візи

Статус заяв, поданих онлайн перевіряється в особистому акаунті. Термін розгляду заяви - до 4-х тижнів. Якщо після закінчення цього терміну немає даних про готовність, можна звернутися безпосередньо до Консульства.

Ділова віза

Дана категорія видається для нетривалих бізнес-поїздок - ділових переговорів, відвідування співбесід, участі в різних заходах (за умови, що поїздка здійснюється за свій рахунок).

Подається заява також - онлайн або в паперовому варіанті. Папери можна направити кур'єром або поштовою службою. Австралійська віза онлайн оформляється на сайті посольства , Через особистий кабінет, в який треба завантажити всі документи.

документи

документи

 • Анкета по формі 1415 .
 • Фото. 1 шт. 3,5х4,5 см.
 • Візовий збір.
 • Копії сторінок закордонного паспорта.
 • Копії попередніх виданих віз.
 • Підтвердження мети поїздки. Запрошення від приймаючої фірми, підтвердження від роботодавця про відрядження.
 • Підтвердження фінансового забезпечення.
 • Неповнолітні надають свідоцтво про народження (нотаріальна копія), згода на подорож від другого батьки і копія паспорта.
 • Якщо подорожує більше 75 років, обов'язкове медичне страхування.

При необхідності після подачі заяви можуть запросити додаткові дані.

Візовий збір

Ділова віза в Австралію для росіян коштує від 110 $, точна сума розраховується на сайті міграційного Департаменту Австралії.

Консульство має право додатково запросити необхідні документи або дані, наприклад, пройти медичний огляд. Без відповідного запиту, його проходити не варто. Також рекомендується обзавестися медичною страховкою, але це є обов'язковим пунктом, тільки для осіб старше 75.

Віза для тимчасової роботи і запрошених учасників

Віза для тимчасової роботи і запрошених учасників

Особи, які бажають відвідати Австралію з робочими цілями , Але не на постійну роботу повинні отримати візу цієї категорії. Термін перебування в країні до 3 місяців. Зазвичай за такими показниками звертаються фахівці, запрошені для консультацій або нетривалих робіт. Няні, які супроводжують сім'ю в поїздці.

Віза запрошених учасників використовується спортсменами та особами їх супроводжують, учасниками інших спортивних та культурних заходів, лекторами, працівниками ЗМІ, які приїхали на якесь одноразове подія.

Заяви на дані категорії подаються тільки онлайн, в паперовому варіанті подача не припустима.

документи

 1. Анкета.
 2. Фото. 1 шт. 3,5х4,5 см.
 3. Візовий збір.
 4. Копії сторінок закордонного паспорта.
 5. Копії попередніх виданих віз.
 6. Підтвердження мети поїздки. Запит від роботодавця, запрошення від приймаючої фірми.
 7. Підтвердження фінансового забезпечення.
 8. Якщо подорожує більше 75 років, необхідна медична страховка.

Використовувати візу для проходження навчання не допускається.

Транзитна віза

Транзитна віза

Якщо переліт в іншу країну здійснюється з пересадкою в аеропорту Австралії, то необхідно отримати транзитну візу. Видається вона в тому випадку, якщо передбачається знаходження на території країни не більше 72 годин, навіть якщо ви плануєте провести весь час в аеропорту. Транзитна віза в Австралію не продовжується.

документи

 1. Анкета по формі 876 .
 2. Фото 1 шт. 3,5х4,5.
 3. Копії заповнених сторінок закордонного паспорта.
 4. Квитки і віза в країну проходження.

У разі необхідності треба бути готовим надати додаткові документи. Візового збору за дану категорію немає.

Студентська віза

Видається, якщо передбачається навчання в одному з вищих навчальних закладів Австралії або на курсах терміном більше 3 місяців.

документи

документи

 1. Анкета по формі 157А .
 2. Фото. 1 шт., 3,5х4,5.
 3. Копії всіх сторінок закордонного паспорта.
 4. Наказ про зарахування з університету.
 5. Медична страховка для студентів.
 6. Копії попередніх виданих віз.
 7. Лист підтверджує мотивацію до навчання в даному університеті.
 8. Документи про попередню освіту та знання англійської мови.
 9. Довідка з роботи.
 10. Дані про фінансове забезпечення на час навчання.
 11. Візовий збір.
 12. Неповнолітні надають дозвіл від батьків на виїзд і дані з університету про надання місця проживання.
 13. Якщо в заяву включений партнер, необхідно підтвердити ступінь відносин (фотографії, свідоцтво про шлюб, і т.д.)
 14. Якщо з заявником їде неповнолітня дитина необхідні копії свідоцтва про народження, дані про їх зарахування до однієї зі шкіл Австралії.

Всі документи обов'язково повинні бути завірені нотаріусом і переведені акредитованим Посольством перекладачем, в іншому випадку можна отримати відмову.

Візовий збір

Залежно від типу навчання - школярі з обміну, аспіранти, звичайні студенти платять різну суму збору. Детальніше треба уточнити на сайті міграційного департаменту.

Медичне обстеження

При подачі заяви обов'язково пройти медичне обстеження. Це можна зробити безпосередньо в Посольстві, що дозволить заощадити час очікування візи. Для чого заповніть онлайн-декларацію на сайті міграційного Департаменту, після буде сформовано напрям, який необхідно надати лікаря при проходженні обстеження.

Напрямок з унікальним особистим номером ID, слід додати до анкети при отриманні візи, щоб співробітники Консульства могли самостійно відстежити дані про ваш стан здоров'я.

Віза для лікування

Дана медична віза дає можливість проходити лікування або відвідувати консультації в лікарнях Австралії, приїжджати на пересадку органів або донорство. Подавати заяву можна як перебуваючи в Австралії, так і за її межами.

документи

 1. Анкета 48ME .
 2. Копії сторінок закордонного паспорта.
 3. Фото. 2 шт. 3,5х4,5. З прізвищем на зворотному боці.
 4. Візовий збір.
 5. Неповнолітні надають згоду від батьків на в'їзд, анкету за формою 1229 для отримання візи.
 6. Документи, що підтверджують необхідність лікування.
 7. Підтвердження фінансового забезпечення.

Термін дії візи, яка подається в Австралії - до 12 місяців, за межами Австралії - до 3 місяців.

Партнерська віза

Є дозволом на спільне проживання або шлюб з громадянином Австралії. У момент подач візи обов'язково перебувати за межами країни, це можна зробити онлайн, через поштову службу або при особистому зверненні.

документи

 1. Анкета по формі 47SP .
 2. Візовий збір.
 3. Анкета 40SP, заповнена партнером.
 4. Копії російського і закордонного паспорта.
 5. Фото. 3 шт. 3,5х4,5.
 6. Фото партнера 2 шт. 3,5х4,5.
 7. Копії свідоцтв раніше укладених та розірваних шлюбів із завіреним перекладом.
 8. Довідка про відсутність судимості з завіреним перекладом.
 9. Анкета по формі 80, для всіх осіб, зазначених у заяві, що досягли віку 16 років.
 10. Копії свідоцтв про народження всіх осіб, зазначених у заяві.
 11. Копія закордонний паспорт партнера.
 12. Довідка про відсутність судимості від партнера.
 13. Копія свідоцтво про розірвання шлюбу від партнера.
 14. Якщо ви переїжджаєте з дитиною, потрібно дозвіл другого батька на виїзд дитини на ПМП до Австралії, довідка про відсутність одного з батьків або постанову суду про позбавлення батьківських прав.
 15. Заява про плановане шлюбі, із зазначенням імен батьків обох сторін і зразкової дати, або вже існуюче свідоцтво про укладення шлюбу.
 16. Доказ відносин з партнером.

Чим більше і повноцінніше буде інформація, тим більше шансів на успішний результат розгляду видачі дозволу. Термін розгляду такої заяви може затягнутися до 12 місяців.

Подорож з дітьми

Неповнолітні, які виїжджають за кордон повинні мати дозвіл від батьків, які не супроводжують їх.

Додаткові документи:

 1. Копія свідоцтва про народження.
 2. Дозвіл від батьків, які не супроводжує дитину, перекладене та завірене нотаріусом.
 3. Копії паспорта РФ, що не супроводжує батька або постанова суду про позбавлення прав.

причини відмови

Причиною для відмови у видачі візи може послужити недостатні докази намірів заявника, відсутність важливих документів, відсутність перекладів або нотаріально завірених копій. Якщо заява містить неправдиві відомості або фальшиві документи, заявник, а також його родичі будуть позбавлені права в'їжджати в Австралію протягом 3 років. Якщо у візі відмовлено, збір не повертається.

В цілому, самостійно отримати візу в Австралію не так складно, як здається, головне ретельно зібрати всі документи, сплатити візовий збір перед подачею документів і терпляче чекати. Для тих, хто боїться помилитися або не має вільного часу, існують різні центри, які беруть всі турботи про збір та подачі документів на себе, для того, щоб повністю передати повноваження третім особи, потрібно заповнити анкету по формі 956 або 956А .

Подавати документи рекомендується не менше, ніж за 6 тижнів до поїздки, особливо в передріздвяний і передноворічний період.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью