• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Віталій Зелковскій: "Поштовх до популярності - це просто випадок"

"Бельгійського білоруса" Віталія Зелковского з недавніх пір не знає хіба що той, хто в інтернеті проводить час виключно з робочих питань - чи зовсім не має доступу у Всесвітню павутину. "Комп'ютерні вести" вирішили поспілкуватися з новою вітчизняною знаменитістю і дізнатися його думку про все, що відбувається.

Що живе в бельгійському Антверпені білорус Віталій Зелковскій став відомий завдяки тому, чим займається, завітаю, майже кожен з нас - він викладав в соціальній мережі свої фотографії з поїздок по різних країнах. Всі фотографії зроблені по одному зразку: Віталій з кам'яним обличчям на тлі всесвітньо відомої пам'ятки. Саме це кам'яне вираз обличчя привернуло увагу спочатку користувачів Мережі, а потім і журналістів - західних, російських і, звичайно ж, білоруських. Віталій пояснює своє брутальне вираз обличчя на фото тим, що фотографується для себе, а посміхатися собі самому якось нерозумно. Втім, це вже давно відомо. Ми ж вирішили запитати у людини-мема про те, про що його ще не запитували інші сайти.

- Як Ви вважаєте, що дозволило Вам стати Медіавірус? Чи є якісь прийоми, яким Ви могли б, скажімо, навчити інтернет-маркетологів ?

- До мене допоміг привернути увагу стиль зйомки, при якому добре видно і мене і пам'ятки, до початку популярності мої фото також активно обговорювали. Також я частенько листувався з новими людьми в соц. мережах ... Але думаю що поштовх до популярності - це просто випадок. Для маркетологів дам пораду - активно розвивати сайти компанії і красиво представляти потрібну інформацію, так як на це звертають увагу і професіонали, і любителі ... Буває, що успішна компанія вирішує серйозні питання з інформаційною підтримкою, а свій сайт запущений і справляє не найкраще враження .

- Чи плануєте Ви якось монетизувати свою популярність?

- У мене вже був успішний проект з Самсунг , Мені добре заплатили за тригодинну презентацію. У мене були обговорення реклами з VW, зараз з рекламою туристичного проекту в Москві, також різні фірми пропонують багато дрібних рекламних проектів. Я думаю, що буду брати участь тільки в великих, і нехай їх навіть буде тільки 2-3.

- Чи правда, що в Ваших планах повернення до Білорусі найближчим часом?

- Так, я планую переїзд до Мінська, до мене проявляють інтерес різні фірми, розглядають в основному на посаді представник компанії / замдиректора, я думаю, знайду підходящий мені варіант.

- Так, я планую  переїзд  до Мінська, до мене проявляють інтерес різні фірми, розглядають в основному на посаді представник компанії / замдиректора, я думаю, знайду підходящий мені варіант

- Як Вам здається, вийшло б у Вас стати зіркою Мережі, якби Ви жили в Білорусі, а не в Бельгії?

- Я думаю, що ніякої ролі місце проживання для моєї популярності не зіграло б. Швидше, тут велику роль зіграли російські можливості медіа-ринку і вдалий піар в Америці. Європа, звичайно, потім сильно підтримала :).

- Ви більше онлайновий або офлайновий людина? Чи багато часу проводите в інтернеті?

- В інтернеті я проводжу реально багато часу, і по роботі, і з особистих питань, і при плануванні відпочинку. І до цього я звик саме в Бельгії.

- Які з інтернет-мемів Вам подобаються самому?

- Я, в принципі, вивчив усіх своїх "конкурентів", але більш цікавий мені Grumpy cat , Інші меми, в основному, штучно нав'язані, і далі однієї країни не пішли. Я, до речі, лев за гороскопом, так що в цій області рулять представники котячих :).

Як Ви вважаєте, що дозволило Вам стати Медіавірус?
Чи плануєте Ви якось монетизувати свою популярність?
Чи правда, що в Ваших планах повернення до Білорусі найближчим часом?
Як Вам здається, вийшло б у Вас стати зіркою Мережі, якби Ви жили в Білорусі, а не в Бельгії?
Ви більше онлайновий або офлайновий людина?
Чи багато часу проводите в інтернеті?
Які з інтернет-мемів Вам подобаються самому?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью