• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

VistaDrv.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з VistaDrv.exe
 2. Інформація про фото VistaDrv.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з VistaDrv
 5. VistaDrv сканер

VistaDrv.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є VistaDrv.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з VistaDrv.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму VistaDriveIcon. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи VistaDrv.exe.

Інформація про фото VistaDrv.exe

процес VistaDriveIcon належить програмі InfraOffice або Boris Graffiti або SweetPacks bundle uninstaller від невідомо.

Опис: VistaDrv.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. Файл VistaDrv.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files" або іноді в підпапках C: \ Windows. Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 132,096 байт (98% всіх випадків), 132,608 байт, 237,568 байт, 159,744 байт або 189,440 байт. Опис: VistaDrv
Немає інформації про творця файлу. Це не системний файл Windows. Процес починає працювати разом з Windows (Дивіться ключ реєстру: DEFAULT \ Run, Run, MACHINE \ Run). Додаток не видно користувачам. Тому технічний рейтинг надійності 71% небезпеки.
Розробник Sourceforge надає веб-сайт для допомоги і для оновлень . Існує також деинсталлятор (Панель управління ⇒ Установка і видалення програм Vista Drive Icon або ABBYY FineReader).

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з VistaDrv.exe

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як VistaDrv.exe. Таким чином, ви повинні перевірити файл VistaDrv.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

це файл, який підтримує іконки, якщо його видалити, то будуть зображені стандартеие іконки ...
stregok Не лякайте людей. Це не вірус. Можна тут перевірити http://www.virustotal.com/ru/
Гвинт Нод, перед установкою ОС, визначив його, як трояна. Анвір таск менеджер визначає, як підозрілу. Перевірка на ін порталах показала її безпечною, без неї іконки будуть в класичному вигляді
max-02 зніс нафіг і машинка побігла
це програма для підтримки іконок і звукової схеми для windows XP (іконки і звукова схема від Win Vista) так само показує індикатор заповнення дисків (як в win vista і 7) тому програма змінює / доповнює деякі системні файли і лізе в реєстр windows, то багато антивірусні програми, що стежать за їх цілісністю, детектируют втручання і класифікують програму або як трояна або підозрілий процес
victorianec max-02, нод визначає трояном все підряд. А реальний троян ще в житті знайти не змогло цей твір невдачі купки людей. Напиши 10 троянів різними алгорітмаммі, скачай купу антівірусніков і тестуй. З 10 моїх - нод і каспер не знайшли ЖОДНОГО. Роби висновки. Що стосується самого файлу, то це драйвера для іконок вісти. В принципі для краси і шкоди не приносить :)
PriZraK VistaDrv.exe використовується як прикрашення для ХР під Вісту
Процес норм лякає що всюди пишуть 97% небезпеки але детальний аналіз виявив впевненість у безпеці.
Kommandos Теми та іконки від Вісти для ХР. Файл безпечний. Часто використовується в збірках і ріпаку подібності windows XP Zver
Thomas PriZraK - вибачте що злегка не в тему, який же тоді Антівір пройшов Ваш тест ???. Що стосується VistaDrv.exe - на мій погляд він потрібен тільки тим кому краси не вистачає.
OzzY Vista Drive Icon всього лише додає свої значки для дисків в систему + показує в іконці завантаженість диска. Річ корисна. (додаткова інформація)
Олексій корисна програма на VPC
! Serg працює тільки для краси, а то й треба гарненьких іконок, то відключаємо. )
Pereplut зауважив, що ця програма періодично стукає в інтернет.
алексей Ця програми знижує швидкість обробки сторінок в інтернеті, уповільнює запуск повноекранних додатків, БЛОКУЄ (!) роботу 3д додатків, і просто знижує потужність комп'ютера.
Анатолій Програма для відображення зайнятості диска. Працює тільки для краси, але при цьому серйозно навантажує комп'ютер!
Yackupoff171717

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото VistaDrv.exe: - на основі 30 голосів з 16 відгуками.

33 користувачів запитували про цей файл. 3 користувачів не поставили рейтинг ( "я не знаю"). 8 користувачів дали, як здається безпечним. 20 користувачів дали, як нейтрально. Один користувач оцінив, як здається небезпечним. Один користувач оцінив, як небезпечний (програма-шпигун, троян, реклама, вірус).

Кращі практики для виправлення проблем з VistaDrv

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з VistaDrv. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу VistaDrv.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

VistaDrv сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью