• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

VISA Electron | Карта Ощадбанку Віза Електрон

 1. Банківські картки Visa Electron і Visa Classic
 2. Перелік можливостей карти "Віза Електрон"
 3. Додаткові можливості карти "Віза Електрон"
 4. Операції з карткою Visa Electron в захищеному режимі
 5. Умови отримання і обслуговування карти
 6. Тарифи на операції по карті Visa Electron

Крім зручності та економії часу, використання банківської карти дозволяє істотно економити і ваші гроші. Цьому сприяють більш низькі ціни на товари в інтернет-магазинах, незначні комісійні при переказі грошей з карти, численні бонуси і знижки для власників карт і ін. Використання, навіть найпростішої банківської карти Visa electron не тільки престижно, а й вигідно.

Нерідко, у тих, хто збирається отримати банківську карту, а часом вже має карту, виникає безліч питань: Який картою можна без обмежень користуватися всюди, навіть за кордоном? Чим відрізняються пластикові картки Visa від платіжної системи Mastercard ? Або, чим відрізняється зарплатна картка від інших карт? У цій статті розглянуті можливості та особливості використання карти Ощадбанку "Віза Електрон".

Банківські картки Visa Electron і Visa Classic

Visa, Mastercard - це міжнародні платіжні системи, що використовують пластикові банківські картки для зняття готівки в банкоматах, оплати різних послуг, покупки товарів і т.п. Більше половини всіх банківських карт в світі, є картами платіжної системи Visa і першим банком Росії, який став членом асоціації Visa, став Сбербанк.

Картки платіжної міжнародної системи Visa, що випускаються Ощадбанком бувають кілька видів. Найбільш популярні з них Visa Electron і Visa Classic. Зовні ці карти, крім дизайну нічим іншим не відрізняються. За винятком того, що у карти Ощадбанку Віза Електрон, також як і у карти MasterCard Maestro, немає рельєфного відбитка реквізитів власника карти на лицьовій стороні (ембосовані написи).
Рельєфне відображення прізвища та імені власника карти, це одна з причин тривалого очікування (до 2-х тижнів) виготовлення карти.

Visa Classic - це універсальна карта. На її лицьовій стороні вже є такий відбиток, і вона підійде для будь-якого терміналу, де є логотип Visa. Крім того, такою карткою можна без обмежень розраховуватися в мережі інтернет. Вартість річного обслуговування такої карти вже вище, зате її можна "сміливо" брати з собою в поїздки за кордон, оплачувати покупки на аукціоні Ebay, якщо "прив'язати" до аккаунту електронної платіжної системи PayPal.

Перелік можливостей карти "Віза Електрон"

Карта Ощадбанку "Віза Електрон", напевно, найпопулярніша карта початкового рівня, що має основний набір можливостей банківських карт, за винятком кількох, враховувати які іноді потрібно. Наприклад, як вже було сказано, перебуваючи за кордоном іноді складно скористатися картою Visa Electron в терміналі, оскільки будь-яка грошова операція по такій картці узгоджується з банком в режимі онлайн. І якщо у терміналу немає такого зв'язку, операцію провести не вдасться.

У банку, при оформленні картки, консультанти вам допоможуть вибрати оптимальний варіант карти, що враховує ваші індивідуальні умови її використання. Наприклад, для тих, хто багато подорожує, Ощадбанк пропонує оформити карту Visa Classic "Аерофлот", що має можливість отримувати знижки при купівлі авіаквитків.

Карта Visa Electron часто використовується як зарплатна картка . Ця карта призначена, в першу чергу, для виконання різних операцій всередині країни, але не тільки. Згідно з переліком можливостей банківських карт, з такої карти можна виконувати оплату товарів і послуг в Росії і за кордоном. А також здійснювати оплату товарів і послуг в інтернеті, отримувати готівку в банкоматах. Виконувати платежі і перекази за допомогою послуг "Мобільний банк" і "Сбербанк ОнЛ @ йн". Здійснювати платежі і перекази в банкоматах і терміналах Ощадбанку, а також поповнювати карту готівковим або безготівковим способом (переклад з карти на карту).
Однак, незважаючи на те, що Ощадбанк передбачає можливість проводити оплату в зарубіжних сервісах, не всі сайти іноземних магазинів приймають платіж з карти Visa Electron. Тому, потрібно обов'язково уточнити можливості карти в банку, перш ніж оплачувати покупку за кордоном.

Навіть сам Сбербанк рекомендує, використовуючи карти Visa Electron, Maestro звертати увагу на логотипи прийнятих до обслуговування карт, розміщені на сайті магазина, а також ознайомитися з умовами оплати покупок.
Для тих, хто використовує платіжну систему PayPal або європейську платіжну систему Moneybookers skrill і збирається "прив'язати" карту до свого облікового запису, спочатку бажано переконатися в такої можливості. Оскільки інформація подібного роду може швидко змінюватися і дати точну відповідь, актуальний на сьогоднішній день, можуть тільки співробітники банку. Зателефонуйте за безкоштовним телефоном 8 800 555 55 50 в консультаційний центр Ощадбанку.

Додаткові можливості карти "Віза Електрон"

Отримуючи у відділенні банку карту, ви можете підключити додаткові сервіси, значно збільшують можливості карти. Найпростіший і необхідний сервіс від Ощадбанку - "Мобільний банк". Ця послуга може бути платною, або безкоштовною. "Мобільний банк" дає можливість контролювати стан рахунку карти, виконувати платежі за допомогою мобільного телефону, моментально блокувати карту в разі викрадення і чи втрати картки та ін.

Для тих, хто робить покупки і оплачує послуги в інтернеті, незамінним буде своя особиста сторінка на сайті Ощадбанку. Ця послуга має навіть свою фірмову назву - Сбербанк ОнЛ @ йн ". Підключити повний пакет послуги" Сбербанк ОнЛ @ йн "можна з паспортом у відділенні банку, який видав вам карту. Рекомендуємо одночасно, при отриманні картки, підключати" Мобільний банк "і" Сбербанк ОнЛ @ йн ", щоб потім не втрачати час на походи в банк. у обмеженому варіанті, обидві ці послуги можна підключити і через термінал банку.

Операції з карткою Visa Electron в захищеному режимі

З недавніх пір, Ощадбанк для деяких карт Visa (Electron, Gold, Classic, Business) впровадив нову технологію захисту карти - Verified by Visa, а для карт платіжної системи MasterCard - Технологія 3-D Secure . Використання такої системи захисту в рази збільшує безпеку оплати з карти через інтернет.
Щоб використовувати Технологія 3-D Secure на сайті магазина, в розділі оплати повинні знаходитися відповідні логотипи тієї чи іншої системи. На відміну від стандартного способу оформлення платежу, коли використовується код банківської картки CVV2 / CVC2, тепер ви повинні ввести одноразовий пароль. Пароль можна отримати в банкоматі Ощадбанку у вигляді чека з 10-ю одноразовими паролями або отримати у вигляді смс-повідомлення, якщо у вас підключений "Мобільний банк". Одноразовий пароль складається з 8 цифр і букв латинського алфавіту і призначений для проведення однієї операції.
Зберігайте одноразові паролі в недоступному для інших місці. Банк не несе відповідальності за вчинені операції. Згідно з підписаним вами договору, власник банківської карти несе відповідальність за операціями, в тому числі і досконалим з використанням одноразових паролів.

Слід зазначити, що оскільки карта Visa Electron не має тиснення прізвища та імені на лицьовій стороні, то ім'я і прізвище власника такої карти теж вважаються платіжними реквізитами. Тримайте в таємниці всі реквізити карти і не надсилайте їх в електронному вигляді.
Щоб бути абсолютно впевненим у безпеці онлайн-операцій в інтернеті краще користуватися окремою картою і використовується лише для покупок в інтернеті. Баланс такої карти поповнюється тільки на суму покупки і після оплати "обнуляється". Дуже зручно використовувати і банківську віртуальну карту . Призначена вона також тільки для оплати покупок через інтернет і дозволяє вберегти основну карту від розкрадання грошових коштів шляхом обману.

Умови отримання і обслуговування карти

Карту можна отримати громадянам РФ старше 21 років тільки в тому відділенні банку, де ви проживаєте. Для отримання карти необхідний паспорт. Для тих, кому виповнилося 14 років і вже є паспорт, Ощадбанк пропонує оформити молодіжну карту .
Звернувшись в банк, вам потрібно заповнити заяву на оформлення карти, і через кілька днів (після дзвінка з банк) знову прийти в цей же відділення з паспортом і отримати карту.
Як було вже зазначено, Visa Electron, це одна з початкових карт Ощадбанку і тому має незначну річну вартість - 300 рублів на рік. Вартість повного пакету послуги "Мобільний банк" - 30 рублів на місяць.
Вона може бути випущена в рублях, доларах або євро, на вибір. Термін дії картки - 3 роки.
До закінчення терміну, вам потрібно завчасно потурбуватися про отримання нової карти. Рахунок карти залишиться колишнім, а ось сама карта може вже мати інший номер і пін-код.
черговий перевипуск карти (Через 3 роки) проводиться безкоштовно. Однак, якщо ви загубили карту або забули пін-код, доведеться за випуск нової карти (достроковий) заплатити 60 руб.
Отримання виписки про 10 останніх операцій через банкомат Ощадбанку - 15 руб.

Тарифи на операції по карті Visa Electron

Використовуючи карту, ми не підозрюємо, що для легкості і безпеки проведення оплати за допомогою карти, Сбербанк задіє величезний штат кваліфікованих співробітників і дорогих технічних ресурсів. Тому ряд операцій виконуваних за допомогою картки не безкоштовні, і вартість їх визначається в процентному вираженні від суми платежу. Проте, безкоштовно теж можна виконати переклад з карти в рахунок податкових платежів до бюджету та державних позабюджетних фондів. Внесення і зняття готівки в банкоматі також безкоштовно.

Перекази з картки через систему "Сбербанк ОнЛ @ йн", термінали і банкомати, а також використовуючи Мобільний банк в рахунок неподаткових платежів до бюджету та державних позабюджетних фондів; комунальних та інших платежів - 1% від суми.
Ті ж операції, але через операційно-касового працівника Ощадбанку обійдуться вже дорожче, а саме 2-3% від суми платежу.
Переказ коштів між картками Ощадбанку Росії, які належать одному і тому ж людині проводиться безкоштовно.
Безкоштовно можна виконати переклад з карти на карту Ощадбанку, випущені в одному місті.
Міжміський переклад з карти на карту Ощадбанку - 1% від суми, виконаний через термінал та інші канали обслуговування. Та ж операція з переказу через операційно-касового працівника Ощадбанку Росії - 1,5% від суми.
Можна виконувати переказ грошей з картки на картку іншого банку. Причому, якщо ви використовуєте для цього термінали або послугу "Сбербанк ОнЛ @ йн", то комісійні становитимуть 1%. А звернувшись до касовому працівникові банку, вам доведеться заплатити 2%.
Таким чином, можна зробити висновок, щоб застосовувати знижені ставки комісійних, слід використовувати не тільки термінали і банкомати Ощадбанку, але і його сучасні послуги "Сбербанк ОнЛ @ йн" і "Мобільний банк".

Дані тарифи за операціями, що здійснюються за допомогою даної карти є лише орієнтовними. Детальну, і відповідну сьогоднішнього дня інформацію про тарифи, можна дізнатися на сайті або у відділенні вашого банку, а також якщо подзвонити в Службу підтримки Ощадбанку.

Дата публікації: 29/04/2013Як отримати карту Ощадбанку

В "секретному" конвертику знаходиться пін-код карти, а також номер рахунку карти. Запишіть відразу телефон чергового оператора цього банку. Він стане в нагоді вам при втраті або розкраданні банківської карти.


Карта Maestro "Соціальна"

Для людей, які отримують різного роду соціальні виплати і допомоги в банку є спеціальна картка Maestro "Соціальна". Цю карту дуже зручно використовувати для перерахування пенсій, стипендій, "дитячих" і ряду інших посібників.


Пін-код банківської картки

У деяких банках блокування відбувається після трьох невдалих спроб протягом доби. Але є і такі банки, які "накопичують" кількість помилкових спроб. Пам'ятайте, що пін-код крім вас ніхто не знає, і ви не повинні його нікому повідомляти.


Як активувати карту банку

Активація банківської карти - це обов'язкова і зовсім нескладна операція. Досить вставити карту в банкомат, набрати пін-код і запросити баланс. Можна зателефонувати в службу підтримки Ощадбанку, назвати номер карти і кодове слово і співробітники банку активують карту.


Як закрити банківську карту

Як для відкриття, так і для закриття карти, у банку є певні правила. Вони викладені в договорі, який ви отримуєте разом з картою Віза Електрон. Щоб закрити рахунок карти, потрібно особисто, з паспортом, відвідати відділення Ощадбанку, в якому ви отримали карту і оформити заяву.

Нерідко, у тих, хто збирається отримати банківську карту, а часом вже має карту, виникає безліч питань: Який картою можна без обмежень користуватися всюди, навіть за кордоном?
Або, чим відрізняється зарплатна картка від інших карт?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью