• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Вірус на телефоні - що йому потрібно і як його видалити?

 1. Що потрібно вірусам?
 2. Як перевірити телефон на віруси?
 3. Що робити, якщо смартфон виявився заражений?

Привіт, шановні читачі блогу «Мобільний Дім»!

Поява великої кількості програм, які можна завантажити безкоштовно, і широке використання Інтернету розв'язали руки всіляких хакерами і «шкідників», які почали створювати віруси, здатні заразити мобільний телефон або смартфон. Впроваджений вірус може виробляти різні операції на вашому пристрої, в тому числі і списання з банківського рахунку, прив'язаного, наприклад до вашого аккаунту в Гуглі.

Вірус на телефон підхопити досить легко. Будь-який файл, що завантажується вами з Інтернету, потенційно може нести в собі шкідливий скрипт. Також часто піддаються атакам активні користувачі електронної пошти, що відкрили лист, відправлений системою в спам.

Що потрібно вірусам?

Точніше - що потрібно тим, хто створює і запускає в мережу віруси?

Найчастіше їм потрібні гроші. Тому зловмисники намагаються будь-яким способом отримати інформацію про вашу банківську карту, щоб потім перевести кошти з вашого рахунку на свій. Що потрапив в телефон вірус не показує себе - їм дистанційно керують власники, і тільки за їхньою командою він почне діяти.

Що потрапив в телефон вірус не показує себе - їм дистанційно керують власники, і тільки за їхньою командою він почне діяти

Над способами лікування смартфонів від вірусів і боротьби з ними працює велика команда професійних програмістів. Але хакери теж не сплять. Вони вдосконалюють свої трояни і з кожним разом прописують більш складні коди. Сучасні віруси здатні зібрати повну інформацію про власника смартфона: всі особисті дані, фото- і відеоматеріали, номери телефонів, паролі в соціальних мережах. Також вони можуть блокувати надходять на телефон дзвінки.

[Wp_ad_camp_1]

Після прочитаних вище рядків у вас може трапиться паніка. Але не варто переживати завчасно. Існують способи застерегти себе від неприємних наслідків зараження шкідливими програмами.

Як перевірити телефон на віруси?

Існують спеціальні програми - антивіруси, які сканують операційну систему і при виявленні підозрілих скриптів повідомляють вам про це.

Як запобігти зараженню вірусами? Фахівці дають кілька практичних порад, дотримуючись яких ви зможете захистити свій девайс від шкідливих програм:

 1. Ні в якому разі не вмикайте «Режим розробника».
 2. Не встановлюйте програми зі сторонніх джерел - вони повинні скачиваться тільки з офіційних сайтів.
 3. Слідкуйте за тією інформацією, яку запитує програма при установці.
 4. Встановіть антивірусне програмне забезпечення!

Останній пункт є ключовим. Якщо ви хочете максимально себе убезпечити, то не пошкодуйте грошей на придбання платної професійної версії антівірусника.

[Wp_ad_camp_5]

Що робити, якщо смартфон виявився заражений?

Якщо ви знаєте джерело проблеми, то можете спробувати видалити програму, яка є носієм вірусу (читайте про те, як видалити додаток на Андроїд ). Якщо шкідлива програма виявлена ​​антивірусником, то він сам запропонує вам видалити її.

Існує ще один спосіб лікування - скидання до заводських налаштувань. В цьому випадку з телефону віддалиться вся інформація. Після скидання потрібно відразу ж встановити антивірусне ПЗ і запустити діагностику.

Вірус може залишитися на знімній карті пам'яті. Її краще просканувати окремо на стаціонарному комп'ютері за допомогою перевіреного антивіруса. Як ви вже зрозуміли, установка професійних антивірусних програм з постійним оновленням - це кращий засіб профілактики. Не нехтуйте цим!

З повагою, Сергій Чесноков

Поделітеcь посиланням на статтю з друзями:

Поділитися на Facebook ВКонтакте Twitter Однокласники


Проголосуйте за статтю:


Що потрібно вірусам?
Як перевірити телефон на віруси?
Що робити, якщо смартфон виявився заражений?
Що потрібно вірусам?
Точніше - що потрібно тим, хто створює і запускає в мережу віруси?
Як перевірити телефон на віруси?
Як запобігти зараженню вірусами?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью