• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Віртуальний роутер від 6Wind

 1. Це вигідно
 2. це перспективно
 3. це надійно

Розвиток багатоядерних процесорів, технологій віртуалізації і збільшення пропускної здатності інтернету за останнє десятиліття неминуче вели до появи ПО, що імітує роботу мережевого обладнання. Сьогодні є рішення, здатне перетворити звичайний сервер в повноцінний маршрутизатор, не уступаючи апаратних засобів по продуктивності, функціональності і надійності. TurboRouter від 6Wind відкриває нові можливості для побудови і модернізації мереж передачі даних.


Це програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, реалізоване на платформі Linux. Забезпечує продуктивність 12 Мбіт / с на одне ядро ​​процесора і підтримує роботу з портами 1/10/40/100 Гбіт.

TurboRouter може бути встановлений на "порожній" сервер з мінімальними системними вимогами або віртуальну машину (підтримуються KVM, VMware, HyperV) в якості маршрутизатора, брандмауера або шлюзу IPsec. Може виконувати роль як прикордонного маршрутизатора, що забезпечує зв'язок з одним або декількома провайдерами, так і "розвантажувати" дата-центр завдяки переиспользованию ресурсів платформи гипервизора.

TurboRouter має набір всіх основних функцій, властивих мережевого обладнання рівнів L2 та L3: комутація, маршрутизація, туннелирование, IPv4 Forwarding, IPv6 Forwarding, NAT, BGP, забезпечення безпеки, QoS і ін. Управління здійснюється за допомогою стандартної командного рядка Linux, XML інтерфейсів, SNMP. Можливий також віддалений моніторинг і доступ по SSH, в тому числі з підтримкою RADIUS.

Це вигідно

Вартість TurboRouter 6Wind на комерційних серверах компанії на 50% нижче вартості спеціалізованого мережевого обладнання з аналогічними параметрами продуктивності. З використанням віртуалізації роутер може бути скомбінований з додатковими сервісами, такими як балансувальник навантаження, файрвол і ін. На одному і тому ж сервері, що також знижує капітальні витрати.

Масштабування мережі стає швидше і простіше. За допомогою гипервизора віртуальних машин можливе масове конфігурація і реконфигурирование елементів мережі. Виключається час простою, тому що немає необхідності в фізичних перестановках і перепідключенні кабелю, що в свою чергу знижує операційні витрати.

Виключається час простою, тому що немає необхідності в фізичних перестановках і перепідключенні кабелю, що в свою чергу знижує операційні витрати

це перспективно

Основною перевагою TurboRouter є можливість перевикористання власних мережевих ресурсів. Спеціалізоване обладнання швидко застаріває, часто потрібно його функціональна заміна або перерозподіл навантаження в мережі, в той час як віртуальний роутер можна гнучко підстроювати під поточні потреби компанії, змінюючи лише програмний код.

Все більш популярним стає використання хмарних потужностей компаніями, які тільки виходять на ринки і тими, хто розширює вже існуючий бізнес. Очевидна вигода такого підходу ㅡ платити тільки за використовувані ресурси. Однак, будь то власний центр обробки даних або "місце" на публічному хмарі, необхідно вирішити питання маршрутизації великих обсягів даних з високою продуктивністю. TurboRouter, розгорнутий на хмарної віртуальній машині є найбільш простим і доступним рішенням такого завдання.

це надійно

У той час, як для українського ринку телекомунікацій TurboRouter ㅡ новинка, чимало зарубіжних компаній-гігантів успішно впроваджують рішення 6Wind.

клієнтами 6Wind є Apple, Yahoo !, LG, Intel, Juniper і багато інших. серед партнерів і інвесторів ㅡ Cisco, Hewelett Packard, Dell і ін.

тести продуктивності свідчать про те, що продукти 6Wind здатні скласти конкуренцію спеціалізованому обладнанню і є економічно вигідним рішенням в області стрімко розвиваються інформаційних технологій.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью