• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Віртуальний секс: три кліка до оргазму

Секс по Інтернету - це тенденція 21 століття. Про це немодно говорити, але прийнято знати і використовувати за призначенням. Статистика стверджує: 40% інтернет-користувачів хоча б раз займалися віртуальним сексом. 10% з них упевнені, що мають залежність від сексу по Інтернету (займаються віртуальним сексом понад 11 годин на тиждень). ¾ опитаних займаються реальним і віртуальним сексом з одним і тим же партнером. 87% жінок і 67% чоловіків у віці від 23 до 29 років - регулярно займаються сексом по Інтернету. 10% людей, хоч раз займалися сексом по скайпу. Жінки в 1, 5 разів частіше, ніж чоловіки відправляють по Інтернету свої відверті фото ...

Віртуальний секс буває різний ...

Ви можете займатися віртуальним сексом в чаті, за допомогою веб-камери, текстових повідомлень або USB-вібратора. Ви можете займатися ним удвох, утрьох, а можете - і в вдесятьох. Вибір за вами…

Секс-чат

сценарій: сценарій:

Відверті розмови і опис сексуального контакту за допомогою слів. Все відбувається в режимі онлайн. Ваша уява і фантазія, вам на допомогу. Найчастіше даний вид віртуального сексу супроводжується мастурбацією.

мінуси:

Жінки, як відомо, люблять вухами, а чоловіки - очима. Тому, секс за допомогою текстових повідомлень, швидше за збуджує і доводить до оргазму слабку половину людства. Ну хоч у чомусь то ми повинні бути першими?

груповий секс

сценарій:

Секс в чатах або за допомогою конференц-зв'язку є свого роду віртуальний груповий секс. У ньому, можуть брати участь, як активні учасники, так і пасивні спостерігачі.

Принцип групового сексу в інтернеті, точно такий же, як і в житті Принцип групового сексу в інтернеті, точно такий же, як і в житті. Ви обмінюєтеся одкровеннями не з одним, а відразу з декількома учасниками. При цьому, ваші репліки можуть стосуватися як одного з партнерів, так і всіх разом.

мінуси:

Коли говорять всі і багато, дуже складно налаштуватися на інтимність і отримати справжню насолоду.

Секс з веб-камерою

сценарій:

Секс по інтернету за допомогою веб-камери нагадує реаліті-шоу або порнофільм, героями якого стаєте ви і ваш партнер Секс по інтернету за допомогою веб-камери нагадує реаліті-шоу або порнофільм, героями якого стаєте ви і ваш партнер.

Принцип простий: камера транслює через Інтернет в режимі он-лайн все те, що потрапляє в поле її зору, а ваш партнер на це дивиться. І навпаки.

Під час сексу за допомогою веб-камери, ви можете не тільки говорити, а й показувати, що ви робите і що б вам хотілося зробити. Найчастіше під час сексу з веб-камерою, партнери займаються мастурбацією на очах один у одного.

мінуси:

Сексом по інтернету за допомогою веб-камери краще займатися з перевіреним партнером. Завжди існує небезпека, що ваші одкровення будуть записані і потраплять в мережу.

Хай-тек: секс з USB-вібратором

сценарій:

USB-вібратор- це новинка в секс-індустрії. Одним кінцем він включений в комп'ютер через USB-порт, а інший виступає в ролі вібратора. Пульт управління знаходиться у вашого партнера. І саме він включає, вимикає і регулює потужність впливу. Все відбувається в режимі реального часу. В даному випадку ви не тільки чуєте, бачите, а й фактично відчуваєте партнера.

В даному випадку ви не тільки чуєте, бачите, а й фактично відчуваєте партнера

мінуси:

Сексом по інтернету, за допомогою USB-вібратора можна займатися у ванній. Це заборонено правилами безпеки. У Росії ще не з'явилися USB-вібратори. Купити цей прилад для секс-утіх, можна лише в зарубіжних інтернет-магазинах. Вартість: від 80 доларів.

Особистий досвід

Анна Балтачева, 24 роки:

Ми з подругою поїхали у відпустку Ми з подругою поїхали у відпустку. Я дуже сумувала за своєму коханому чоловікові, Данилу. Але нудьгувати протягом цілих двох тижнів в мої плани не входило. Втім, як і змінювати. Я подзвонила Дані по скайпу, і ми вирішили зайнятися сексом по Інтернету. Спочатку ми обидва соромилися і не могли розслабитися, але потім бажання і спогади про проведені разом ночах виявилися сильнішими. З цього моменту секс по Інтернету щільно увійшов в наше життя. По роботі, я часто буваю в інших країнах і скрізь ми практикуємо секс по скайпу. Чи приносить він задоволення? Безумовно. Хоча, швидше за більше психологічного, ніж фізичного характеру.

Світлана Антіпова, 24 роки:

У мене був одиничний досвід сексу по Інтернету У мене був одиничний досвід сексу по Інтернету. Це сталося з випадковим знайомим з Інтернету, чоловіком, якого я ще жодного разу не бачила, але ми збиралися зустрітися найближчим часом і зайнятися реальним сексом. Ми листувалися в одній із соціальних мереж. Перш за все, ми говорили про секс, планували нашу зустріч, що мене дуже порушило. Поступово наша розмова перейшла у віртуальний секс. Можу сказати, що це, звичайно, був цікавий досвід, але легше мені від цього не стало - я тільки ще більше збудилася, а розрядки так і не отримала. Секс по інтернету здався мені нудним і безглуздим заняттям, яке ніяк не може замінити реальний секс.

Аліса Прада, 26 років:
Аліса Прада, 26 років:  Раніше я регулярно практикувала секс по скайпу зі своїм чоловіком Раніше я регулярно практикувала секс по скайпу зі своїм чоловіком. Але з часом прохання зайти в скайп для еротичного спілкування стали мене напружувати. Мій чоловік вимагав сексу по Інтернету. А мені не вистачало реального сексу, і онлайн секс тільки дратував. З тим чоловіком ми розлучилися і більше я секс по Інтернету, які не практикую. Пару раз заради експерименту я заходила на сайт, де можна створити еротичний онлайн приват, і сідала в нижній білизні, спостерігаючи, як народ все додається і додається. Але роздягатися я не стала, мене це не заводить, тільки підвищує самооцінку.

думка експерта

Олена Август (психотерапевт-сексолог):

Інтернет все більше виртуализирует наше життя, тепер і сексуальну Інтернет все більше виртуализирует наше життя, тепер і сексуальну. Це даність нашого часу. Для більшості людей, секс по Інтернету - це просто ще один досвід, причому для багатьох разовий. Для деяких людей віртуальний секс стає універсальною відмичкою, віддушиною - начебто і секс, і емоції, але - без почуттів і зобов'язань, ніхто не може сильно зачепити, розчарувати, «дістати». Як правило, для таких людей важлива як раз «неглубокость» віртуального сексу. Не подобається - вимкнув. Хтось шукає особливих видів «полунички», і тут знову безліч причин - або пошуки спорідненої в своїх сексуальної пристрасті душі, яка не засудить «найжорсткішу жесть», або, навпаки, пошук тіла без душі для все тих же «вишукувань». Погоджуються ж на віртуальний секс теж з багатьох причин - хтось вважає непотрібними реальні відносини, хтось боїться реальності, хтось дійсно розраховує знайти щось особливе в усюдисущому Інтернеті, але знаходять і позбавляються від самотності далеко не всі. Тому що якщо є реальні проблеми, комплекси, або сексуальні особливості - Інтернет не допоможе їх вирішення в реальному житті.

Секс по інтернету хороший для задоволення сексуальних потреб. Але що далі? Вірт-секс, вирт-реаліті, вирт-смерть, але ось вирт-воскресіння поки ніхто не обіцяв, навіть Стів Джобс.

Текст підготувала Анна Коритін

У статті використані ілюстрації:

http://www.freedigitalphotos.net

Схожі Пости

Ну хоч у чомусь то ми повинні бути першими?
Чи приносить він задоволення?
Але що далі?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью