• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Віртуальна машина може працювати швидше з цими порадами

Віртуальна машина, для своєї стабільної роботи, потребує наявності достатньої кількості виділяються їй системних ресурсів. Це, в першу чергу, стосується задіяння вільної оперативної, графічної пам'яті і, відповідно, ресурсів центрального процесора.

На персональному комп'ютері з застарілими комплектуючими ви, звичайно ж, зможете запустити саму віртуальну машину, але встановлені в ній операційні системи будуть працювати дуже повільно або взагалі не будуть запускатися.

На середньому по потужності ПК емульованого операційні системи можуть функціонувати відносно стабільно, а при грамотній настройці параметрів ВМ, можна вичавити максимум продуктивності. Комфортна робота важливіше за все, чи не так?

Перелічені нижче кілька порад допоможуть це зробити, не залежно від того, яку систему віртуалізації ви вибрали. Це можуть бути найбільш популярні і досить функціональні VirtualBox , VMware або, наприклад, менш поширені в середовищі звичайних користувачів - Virtual PC, Parallels і т.д.

Давайте подивимося, що ми зможемо зробити для підвищення продуктивності. Приступимо ?!

Створіть диск з фіксацією розміру замість динамічного. При створенні ВМ ви можете вибрати два типи віртуальних дисків, фіксований або динамічний. За замовчуванням використовується останній зі згаданих вище та як перевага, займає мало місця відразу при його створенні. Як недолік, зростає під час використання і працює повільніше фіксованого.

Встановіть інструменти своєї віртуальної машини. Після установки операційки, перше, що вам потрібно зробити, це інсталювати Додатки гостьовій ОС, які допомагають працювати обладнанню швидше. Необхідний пункт знаходиться в меню "Пристрої" гостьової операційної системи VirtualBox. Для виконання інсталяції дотримуйтеся вказівок на екрані.

Додайте виключення в вашому антивірусі. Будь-яка антивірусна програма може перевіряти файли вашої ВМ при кожному доступі, знижуючи при цьому продуктивність. Це марна сканування, вірусів вона не виявить. Щоб прискорити процес, ви можете додати весь каталог віртуальної машини в список виключень антивіруса.

Потурбуйтеся про включення Intel VT-x / AMD-V. VT-x і AMD-V - спеціальні процесорні інструменти, які покращують віртуалізацію. Можуть активуватися автоматично, а можуть і вручну. Можливо, вам доведеться зайти в БІОС вашого комп'ютера і включити параметр самостійно. Також варто переконатися в тому, що він включений і в настройках VirtualBox.

Також варто переконатися в тому, що він включений і в настройках VirtualBox

Виділіть більший обсяг оперативної пам'яті. Віртуальні машини ненажерливі, внаслідок чого, рекомендується виділяти їм не менше 2 Гігабайт ОЗУ. Можна і більше, але бажано не менше однієї третини від доступною.

Можна і більше, але бажано не менше однієї третини від доступною

Виділіть більше ядер центрального процесора. ЦП вашого комп'ютера виконує величезну роботу по запуску ВМ, а також її програмного забезпечення. Тому, чим більше ядер вона буде використовувати, тим краще буде працювати. Їх можна призначити у вікні налаштувань.

Їх можна призначити у вікні налаштувань

Додайте відеопам'яті. Налаштування деяких параметрів відео також може підвищити швидкість. Наприклад, включення функції 2D або 3D-прискорення дозволить вам використовувати деякі додатки з більш розумною швидкістю.

Наприклад, включення функції 2D або 3D-прискорення дозволить вам використовувати деякі додатки з більш розумною швидкістю

Використовуйте по можливості твердотільний диск. SSD - є одним з кращих місць для розміщення систем віртуалізації.

Призупинення замість виключення. Коли ви закінчите роботу, ви зможете зберегти стан машини, а не повністю вимикати її і при наступному запуску гостьова операційна система відновить роботу з того місця, де ви зупинилися, замість старту з нуля.

Підвищення продуктивності всередині. Ваша віртуальна ОС може бути налаштована так само, як і основна операційна система. Скоротіть кількість фонових додатків, а також програм в автозавантаженні . Використовуйте інструмент "Оптимізація дисків" (дефрагментація) і т.д. На цьому все!

Перегляньте список всіх комп'ютерних рад в мапі блогу . Чекаємо вашої участі в нашій групі в ФБ.

Комфортна робота важливіше за все, чи не так?
Приступимо ?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью