• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Віртуальна візитка

Віртуальна візитка - простий інструмент для підвищення ефективності реклами в Ю Я. Вона не просто виділяє рекламу на тлі конкурентів, але і помітно скорочує шлях потенційного покупця до звернення в вашу компанію. За нашими даними, оголошення з віртуальної візиткою в середньому привертає до 12% більше відвідувачів на сайт рекламодавця.

до 12% більше відвідувачів на сайт рекламодавця

Навчальне відео. Віртуальна візитка

Подивитися відео Робить оголошення помітним

Після заповнення контактної інформації до вашого оголошення на пошуку автоматично додадуться додаткові елементи, які допоможуть підвищити його кликабельность:

 • посилання «Контактна інформація» - веде користувачів на сторінку з контактами;

 • станція метро або монорейки - для компаній з Москви, Санкт-Петербурга і Києва;

 • час роботи і номер телефону вашої компанії.

посилання «Контактна інформація» - веде користувачів на сторінку з контактами;  станція метро або монорейки - для компаній з Москви, Санкт-Петербурга і Києва;  час роботи і номер телефону вашої компанії

При показі в мережах до оголошення може автоматично додатися посилання «Адреса та телефон», яка веде на віртуальну візитку, або адреса з віртуальної візитки.

Не потребує додаткових витрат

Одне з головних переваг віртуальної візитки полягає в тому, що при всій своїй ефективності вона не потребує збільшення витрат на рекламу - перехід по візитці оплачується так само, як і один клік по оголошенню.

Навіть якщо при перегляді візитки користувач перейшов ще й на ваш сайт, ви заплатите тільки за один клік.

Стимулює дзвінки мобільних користувачів

Часто, коли люди шукають товари або послуги з мобільного пристрою, вони хочуть зробити замовлення тут і зараз. За допомогою візитки ви зможете ефективно обробити цей «гарячий» попит: у оголошенні відображається телефон з візитки, і користувачеві досить натиснути на нього, щоб набрати ваш номер.

Пропонує більше простору для продає тексту У віртуальній візитці є додаткове текстове поле, де ви можете докладніше розповісти про переваги вашої пропозиції, описати вигідні умови доставки або додати будь-яку іншу інформацію, що не вмістилася в основний текст оголошення. Підвищує довіру Коли людина відразу бачить максимум корисної інформації про місцезнаходження і часу роботи компанії, це позитивно впливає на його довіру до вашої організації. Користувач швидше перейде по максимально інформативному оголошенню із зазначенням даних про компанії і, навпаки, з меншою довірою поставиться до організації, яка мало розповіла про себе.

Заповнити візитку для одного оголошення ви можете на сторінці створення або редагування оголошення (блок Адреса і телефон).

Створити єдину візитку для всіх оголошень в кампанії можна на сторінці редагування параметрів кампанії (блок Візитка).

Для групового управління візитками призначений Майстер заповнення віртуальних візиток. C допомогою цього інструменту ви можете:

 • додати одну і ту ж візитку в кілька оголошень - створити нову або вибрати з існуючих в кампанії або в акаунт;

 • відредагувати візитку відразу у всіх оголошеннях, в які вона додана.

додати одну і ту ж візитку в кілька оголошень - створити нову або вибрати з існуючих в кампанії або в акаунт;  відредагувати візитку відразу у всіх оголошеннях, в які вона додана

Щоб перейти в Майстер візиток, на сторінці рекламної кампанії в лівому верхньому кутку натисніть посилання Віртуальні візитки.

 • Переконайтеся, що номер телефону і час роботи вказані вірно - щоб потенційні клієнти могли додзвонитися вам в робочі години.

 • Уточніть місце розташування організації, встановивши вручну точку на карті, якщо ви перебуваєте в нетривіальною місці (наприклад, автосервіс під мостом або кіоск в парку).
 • Використовуйте додаткове текстове поле Детальніше про товар / послугу, щоб розповісти більше про переваги вашої пропозиції.

 • Відповідно до закону «Про рекламу», в разі дистанційного продажу товарів (якщо у вас немає роздрібних точок продажів) необхідно вказати в рекламі назва організації, адреса, ОГРН - для юридичних осіб; прізвище, ім'я, по батькові, ІН - для індивідуальних підприємців. Найзручніше помістити ці дані в візитку.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью