• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Віртуалізація - Кілька подробиць про VMware Horizon Virtualization Pack for Skype for Business Beta.

Минулого тижня ми писали про те, що компанія VMware випустила нову версію платформи віртуалізації настільних і фізичних ПК підприємства - VMware Horizon 7.1 . Однією з нових можливостей цього продукту стала бета-версія пакету VMware Horizon Virtualization Pack for Skype for Business Beta , Призначеного для оптимізації голосових і відеодзвінків Skype в віртуальних ПК бізнес-користувачами програми. Все це відбувається без створення додаткового навантаження на серверну інфраструктуру Horizon.

VMware Horizon Virtualization Pack for Skype for Business Beta

Virtualization Pack складається з двох компонентів: Horizon Media Proxy і Horizon Media Engine. Horizon Media Proxy працює як проксі-сервер між Skype for Business client (він знаходиться всередині клієнта в віртуальному ПК) і Horizon Media Engine (знаходиться на кінцевому пристрої користувача).

Horizon Media Engine відповідає за процесинг аудіо і відео-пакетів і відправку потоку протоколу Real-time Transport Protocol (RTP) на призначене для користувача пристрій. На даний момент Horizon Media Engine доступний тільки для Windows-клієнтів.

Media Proxy працює в зв'язці з Media Engine, між якими створюється віртуальний тунель, який обслуговує трафік скайпу в обхід стандартного протоколу RDP:

Media Proxy працює в зв'язці з Media Engine, між якими створюється віртуальний тунель, який обслуговує трафік скайпу в обхід стандартного протоколу RDP:

Функції миттєвих повідомлень, інформація про присутність і шарінг екрану клієнта не проходять через віртуальний тунель і не вимагають компонента Media Engine, а відео і аудіозвонкі - вимагають:

Також зверніть увагу, що у VMware є і спеціальний плагін Microsoft Lync VDI ​​plug-in, який розробляється з 2013 року і також підтримується.

Завантажити VMware Horizon Virtualization Pack for Skype for Business можна на цій сторінці , Документація доступна тут , А Release Notes - ось тут .

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью