• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

VirSCAN - онлайн перевірка на віруси безкоштовно!

VirSCAN - це онлайн сервіс для комплексної перевірки файлів безліччю антивірусних технологій одночасно VirSCAN - це онлайн сервіс для комплексної перевірки файлів безліччю антивірусних технологій одночасно. Онлайн перевірка на віруси здійснюється безкоштовно з використанням 36 антивірусних програм від найвідоміших виробників. Сервіс багатомовний, в тому числі підтримує російську мову.

Безкоштовна online перевірка на віруси допоможе вам в тих випадках, коли поведінка будь-якої програми здається вам підозрілим, або результати сканування антивірусом, встановленим на вашому комп'ютері, викликають сумніви і потрібна додаткова перевірка.

При цьому в онлайн сервісі для аналізу використовуються десятки антивірусних системи, що значно підвищує ймовірність виявлення шкідливих програм.

До перевірки приймаються файли розміром не більше 20 Mb. Можна висилати на сканування rar / zip архіви, але не більше 20-ти файлів в кожному, а також архіви з паролями 'infected' або 'virus'. Для відправки файлу використовуйте веб-форму на сайті сервісу. Натисканням на кнопку Огляд викличте провідник, виберіть файл, який потрібно перевірити, і натисніть кнопку Upload для завантаження файлу.

Процес завантаження може зайняти деякий час, при цьому в діалоговому вікні відображається інформація про час і швидкість завантаження, які залежать від вашого інтернет-з'єднання і розміру самого файлу.

Далі почнеться послідовне сканування кожним антивірусом, що входять в загальну базу сервісу. Ви можете спостерігати за процесом, результати відображаються в реальному часі. По закінченню сканування видається підсумковий звіт з результатами перевірки, в якому виводиться інформація про безпеку / зараженості файлу.

Якщо завантажений вами файл виявиться зараженим, то VirSCAN передасть інформацію про такому файлі і звіт про його скануванні антивірусним компаніям з метою їх подальшого вивчення. У разі виявлення шкідливого коду він буде доданий в оновлену базу антивірусів, що входять в арсенал сервісу VirSCAN.

На сайті також доступний звіт з результатами останніх перевірок. Нагадуємо, що VirSCAN, як будь-який подібний сервіс, не може замінити повноцінний антивірус і забезпечити захист комп'ютера від зараження. При будь-якому результаті перевірки сервіс не може гарантувати, що ці файли дійсно безпечні.

Перейти на сайт сервісу VirSCAN

Перевірка на віруси онлайн  можлива прямо на нашому сайті Перевірка на віруси онлайн можлива прямо на нашому сайті. Пропонується дві форми, одна з яких дозволяє перевірити файл , Інша - перевірити сайт на віруси . Сканування здійснюється компанією Доктор Веб.

Перевірити на віруси online  також безліччю антивірусних програм пропонує ще один закордонний сервіс VirusTotal Перевірити на віруси online також безліччю антивірусних програм пропонує ще один закордонний сервіс VirusTotal. Ще у нього є сканер посилань. Додатково можна скачати і встановити на комп'ютері утиліту, яка відправляє файли в сервіс VirusTotal за допомогою команди контекстного меню операційної системи.

вірус смс  може бути розблоковано за допомогою спеціальних онлайн сервісів від антивірусних компаній DrWeb, Касперський, Nod32 вірус смс може бути розблоковано за допомогою спеціальних онлайн сервісів від антивірусних компаній DrWeb, Касперський, Nod32. Вони підбирають ключі деактивації за коротким номером і тексту повідомлення.

Адреса сторінки  , Куди реально перенаправляє коротке посилання, легко дізнатися в сервісах розшифровки скорочених посилань Адреса сторінки , Куди реально перенаправляє коротке посилання, легко дізнатися в сервісах розшифровки скорочених посилань. Без натискання на посилання ви отримуєте інформацію про реальний адресу, прихованому в укороченою посиланням. Корисні і зручні сервіси!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью