• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

[Вирішено] Зависає Excel при відкритті, копіюванні, друку і т.д. що робити?

Зараз поділюся маленьким досвідом у вирішенні проблем коли зависає excel Зараз поділюся маленьким досвідом у вирішенні проблем коли зависає excel. Вчора зіткнувся на роботі з незрозумілим глюком на декількох компах, дуже довго і з великими гальмами почали відкриватися файли excel і word (хоча в процесах excel НЕ віджиратись і 1% cpu, тобто завантаження компа була нульова). Зробивши невеличкий аналіз працездатності компа було зрозуміло, що справа ні в антивірусі і ні як не в самому excel. На другому компі була ідентична ситуація дуже довго відкриваються файли excel.

1 варіант


Найпоширеніший випадок, коли за замовчуванням стоїть принтер який не працює або не підключений і він знаходиться в «неоперативне режимі». Для вирішення даної проблеми просто змініть принтер за замовчуванням на будь-який інший і проблема із зависанням Excel зникне!

2 Варіант

Буває таке, що excel при роботі з файлом починає отжирать 15% -20% cpu, так бути не повинно! Перевірте обсяг файлу можливо він важить кілька десятків або сотень мегабайт, якщо це так, то він природно буде у вас гальмувати. У цій ситуації розберіться чому так відбувається, якщо у вас вставлені картинки, то зменшите розмір картинок перед тим як завантажуєте в файл Excel. тобто треба оптимізувати файл.

3 Варіант (excel або word при відкритті завісат)


При запуску текстового редактора Microsoft Word або Microsoft Excel Ви бачите повідомлення: «Перевірка на наявність вірусів» Значить у вас при відкриття файлу Ваш антивірус перевіряє його на наявність вірусів і т.д. і надбудова антивіруса включена в Office. Як на мене так ця функція для параноїків і зовсім марна. Але нерви вона Трепов сильно, тому її ми зараз навчимося відключати.

1 варіант:
Рішення проблеми з зависанням Excel і надбудовами можна вирішити кардинально 1 варіант:  Рішення проблеми з зависанням Excel і надбудовами можна вирішити кардинально  просто видалити антивірус (він не завжди коректний, але описати його варто) просто видалити антивірус (він не завжди коректний, але описати його варто)

2 Варіант:

 1. Закрийте програму Word або Excel
 2. Знайдіть файл бібліотеки надбудов Word (WLL) в папках автозавантаження. За замовчуванням папки автозавантаження мають наступні шляхи:
  Microsoft Office 2003
  • C: \ Program Files \ Microsoft Office \ Office11 \ STARTUP
  • C: \ Documents and Settings \ Your_User_Name \ Application Data \ Microsoft \ Word \ STARTUP
  • Видаліть WLL-файл і знову запустіть додаток Word.

  Microsoft Office 2007

  • C: \ Program Files \ Microsoft Office \ Office12 \ STARTUP
  • C: \ Documents and Settings \ Your_User_Name \ Application Data \ Microsoft \ Word \ STARTUP
  • Видаліть WLL-файл і знову запустіть додаток Word.

  Microsoft Office 2010

4 Варіант (дуже довго відкривається, проблема тільки для Windows XP)


Даний варіант вирішення проблеми з зависає Excel підходить тільки для Windows XP, а рішення полягає в правці команди при відкритті файлу з провідника.

Спосіб вирішення:

 1. Пуск -> Панель управління -> Властивості папки -> Типи файлів -> шукаємо в списку формат XLS -> далі натискаємо «Додатково» -> вибираємо дію Відкрити і натискаємо змінити
 2. У пункті Додаток, які виконують дію замінити «C: \ Program Files \ Microsoft Office \ Office14 \ EXCEL.EXE» / dde на «C: \ Program Files \ Microsoft Office \ Office14 \ EXCEL.EXE» / e «% 1»
 3. А в пункті Повідомлення DDE вставити запис [rem see command line]
 4. Скрізь натиснути ОК, перезавантажте комп і радійте життю!

EXE» / e «% 1»  А в пункті Повідомлення DDE вставити запис [rem see command line]  Скрізь натиснути ОК, перезавантажте комп і радійте життю

5 Варіант (дуже довго відкриваються документи Excel по мережі)

Даний метод підійде тільки тим, що працює з документами Office з мережевих папок.

Дана проблема характерна для комп'ютерів на які було встановлено оновлення Microsoft Office Validation Add-In (KB2501584) Це оновлення, покликане убезпечити вміст документів, в результаті початок ганяти файл, що відкривається по мережі, створюючи зайве навантаження і незручність. Тут є два варіант вирішення проблеми 1) Просто видалимо це оновлення через Установку і видалення програм, або через реєсторів.

Для Excel - HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Policies \ Microsoft \ Office \ 11.0 \ Excel \ Security \ FileValidation

Для Word - HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Policies \ Microsoft \ Office \ 11.0 \ Word \ Security \ FileValidation

Для Power Point - HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Policies \ Microsoft \ Office \ 11.0 \ PowerPoint \ Security \ FileValidation

Нас цікавить параметр EnableOnLoad, воно може набувати таких значень:

 • 0 = Do not validate
 • 1 = Validate
 • 2 = Validate unless called via object model

У нашому випадку Значення потрібно ставити 0

6 Варіант

З цим випадком я стикався всього пару раз, але нервів мені попсував він неабияк. Ситуація така, відкриваєте фаил, а він просто тупить так, що неможливо навіть працювати, а сам файл ну максимум 2 сторінки тексту або табличка. У такій ситуації відразу дивіться на розмір файлу, якщо в ньому 2-3 сторінки а фаил важить пару мегов, то я думаю вже стоїть напружитися і зробити висновок що, що -то не так. Чому таке відбувається, та все дуже просто, деякі манагери (що не дуже в ладах з комп'ютерами) користуються одним / кількома файлами WORD і EXCEL тобто зроблять в ньому свою роботу роздрукують, а потім все стирають і роблять в ньому іншу роботу і в цьому випадку теги (а вони є і в exel і в word і в html) розростаються в геометричній прогресії. І як Ви зрозуміли потрібно робити такі, відкриваємо інший файл exel / word (створити новий, чистий) і скопіювати з старого файлу в новий тільки потрібну інформацію.

Якщо Ви хочете поділитися і доповнити мою інструкцію, то надсилайте в коментарях свої варіанти. Будемо збільшувати інструкцію !!!

завис excel, гальмує excel, файл excel зависає, гальмує файл excel, зависає excel 2013, зависає excel 2007, excel 2010 зависає, зависає excel при збереженні, гальмує excel 2007, зависає excel при відкритті файлу, гальмує excel 2013, гальмує excel 2010 чому гальмує excel, зависає excel при копіюванні, excel зависає при друку, гальмує excel при копіюванні, завис excel як зберегти файли, excel зависає при відкритті документа, при відкритті excel гальмує, чому зависає excel, excel гальмує при відкритті файлу

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью