• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Випробування фракції почалися

Ваша подорож у світ Star Wars ™ Battlefront ™ II почалося в минулому місяці, але справжнє випробування все ще попереду. З початком сезону «Останніх джедаїв» вам належить зробити свій вибір: відновіть ви колишню велич Імперії в рядах Першого Ордена або ж приєднуйтеся до бійців Опору в їх нескінченної боротьби за свободу?
Завдання не з легких, адже від вашого рішення залежить багато чого. При наступному вході в гру вам доведеться відповісти на це непросте питання і вступити в обрану вами фракцію аж до закінчення першого сезону. Зайдіть на сторінку «Кар'єра» - і ви відразу помітите нові випробування, прив'язані до вашої фракції. Ваша подорож у світ Star Wars ™ Battlefront ™ II почалося в минулому місяці, але справжнє випробування все ще попереду

За їх проходження ви не тільки отримаєте кредити і компоненти, а й наблизити свою фракцію до перемоги, за яку ви і ваші нові соратники будете винагороджені додатковими призами. Друга фракція також отримає ящик з менш цінними нагородами, що спонукає її продовжувати боротьбу за владу. Ваша перемога за підсумками тижня - це лише перший крок на шляху до тріумфу, адже в кінці сезону вас чекає ще більшу винагороду.
Перше щотижневе випробування стане справжнім викликом навіть для загартованих бійців: вам буде потрібно вбити 50 ворогів за кожен з чотирьох класів . Якщо ви не встигнете виконати це завдання до наступного випробування, не хвилюйтеся: кожне наступне випробування буде додаватися на вашу сторінку «Кар'єра», і ви зможете проходити їх в будь-якому порядку. Але постарайтеся завершити випробування до закінчення сезону, інакше ви пропустіть можливість отримати свою заслужену нагороду.

У цьому місяці вас чекає ще багато безкоштовного контенту, присвяченого виходу фільму «Зоряні Війни: Останні джедаї». Фінн і капітан Фазма вступлять в бій на стороні Опору і Першого Ордена, а вам самим доведеться взяти участь в «Галактичної битві» на Крейте і в «Битвах зіркових винищувачів» над планетою Ді'Кар. Вам відкриються нові глави історії Іден версія в доповненні «Відродження» до * Star Wars * Battlefront II, безкоштовному * для всіх гравців.

Все ще тільки починається. Зробіть перші кроки вже сьогодні і приготуйтеся пізнати всю міць сезону «Останніх джедаїв» - ваша подорож в світі «Зоряних Воєн» триває.
Підпишіться на EA Star Wars ™ в Твіттері , Facebook і Instagram , Щоб завжди бути в курсі новин про Star Wars Battlefront II.
* Потрібен Star Wars ™ Battlefront II для відповідної платформи (продається окремо), поновлення гри, підключення до Інтернету і обліковий запис EA; для гри на консолях потрібно обліковий запис Xbox Live Gold або PlayStation Plus (продаються окремо).

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью