• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Вільні відносини: переваги і недоліки

 1. Що значить вільні стосунки?
 2. Закони та правила вільних відносин
 3. Вільні відносини. переваги
 4. Вільні відносини. недоліки
 5. Висновки. Поради

Твій чоловік пропонує тобі  вільні відносини  замість звичайних Твій чоловік пропонує тобі вільні відносини замість звичайних. Або, можливо, ти переживаєш важкий розрив і не готова до нових серйозних відносинам , Тому шукаєш їм альтернативу. Або, можливо, твій шлюб тріщить по швах, його «з'їла» буденність, одноманітність і відсутність пристрастей, і ви з чоловіком наважуєтеся врятувати його за допомогою обопільної волі? У будь-якому випадку тобою рухає бажання дізнатися про вільні стосунки, щоб ще раз зважити всі плюси і мінуси, і прийняти остаточне рішення.

Як ставитися до вільних стосунків? Що значить вільні відносини ? Чим можуть стати вони для тебе? Прийшов час жіночому сайту sympaty.net розібратися в законах, переваги та недоліки вільних відносин і розповісти про них своїм читачкам.

Відразу обмовлюся, що стаття ця - не пропаганда вільних стосунків. Ми ні в якому разі не збираємося нав'язувати тобі такий вид спілкування. Пропоную разом з нами вивчити це питання і зробити свої висновки.

Що значить вільні стосунки?

Вільні відносини - це такі відносини, в які за взаємною згодою входять чоловік і жінка, які передбачають спілкування, приємне спільне проведення часу, заняття любов'ю, і відсутність ревнощів, брехні, вимог і претензій.

Партнери нічого не чекають один від одного, живуть кожен своїм життям, так, щоб не прив'язатися до іншого і не страждати, насолоджуються тим, що є і не зазіхають на свободу іншого.

Як і у всіх відносин, у вільних є свої закони.

Завантаження ...

Закони та правила вільних відносин

 1. Повага. Ти повинна поважати свободу партнера, але при цьому не забувати, що любиш його, і що в твою задачу не входить переспати з максимальною кількістю чоловіків. Твоя мета - гармонія. Тому подібне рішення ви повинні прийняти разом, зваживши всі «за» і «проти», ви обидва повинні бути до них готові.
 1. Пріоритетність партнера. Незважаючи на свободу і на те, що ви дозволяєте один одному близькість з іншими людьми, один у одного ви повинні бути на першому місці. І якщо одному з вас потрібно, щоб партнер був поруч в певний момент, то інший зобов'язаний відкласти всі справи і всіх коханців.
 1. Готовність ділитися. Ви обоє повинні розуміти, що кожному буде дозволено зустрічатися з кимось ще (не тільки тобі, але і твоєму партнерові). Так що подумайте гарненько, чи зможете ви піти на це і, головне, «жити» в такому режимі.

Далі розглянемо переваги і недоліки подібних відносин.

Вільні відносини. переваги

 • Це необтяжливі стосунки, в яких ніхто нікому нічого не винен. Тому і припинити їх можна безболісно в будь-який момент. Може тому вільні відношення - найстійкіші і тривалі 😉
 • Це відносини, необхідність яких не потрібно доводити щодня своєму партнеру, не потрібно шукати їм назви, не потрібно ставити тимчасові рамки (типу, через 2 роки в цей день ти повинен зробити мені пропозицію).
 • Це відносини, що виключають залежність партнерів один від одного, а де немає залежності - ні і рабства, хворобливого відтінку, ревнощів, болю, зради і обману.

Заборонений плід солодкий. А може після того, як ви зніміть всі мислимі і немислимі табу ваш партнер расхочется «йти наліво». Адже без заборон заповітне і бажане вже не здається таким привабливим.

Вільні відносини. недоліки

 • У вільних відносинах чітко розділяється любов, кохання і секс . Партнери розуміють, що сексом можна займатися з ким завгодно, а от любити - лише одну людину. Зради тут сприймаються легко і як другорядне явище, як те, що може статися з кожним.
 • Вільні відносини здатні оживити шлюб, внести в нього гостроту і навіть врятувати від повного руйнування. Багато пар рано чи пізно приходять до висновку, що фізична зрада набагато нешкідливі, ніж крах довгих і серйозних відносин, побудованих не тільки на сексі, а й на духовному потязі. Вільні відносини дарують новизну, сплеск адреналіну, відчуття авантюризму. Шлюб, заснований на таких принципах, ніколи не розпадеться через нудьгу, буденності і одноманітності.
 • Навіть не дивлячись на всю розкутість сучасної молоді, дуже багато хто дивиться на вільні відносини негативно і вважають їх аморальними. Тому зважившись на них, будьте готові до косим поглядам і осуду від друзів, батьків, сусідів.
 • Цей варіант відносин ідеальний лише для тих, хто не збирається в найближчому майбутньому заводити родину і дітей .
 • Вони требуютособой моральної підготовки і психологічного настрою. Побороти почуття власності і ревнощів, часто закріплені генетично, дуже непросто.
 • Багато прикриваються свободою, щоб уникнути відповідальності. Тому дуже важливо дізнатися про мотиви партнера заздалегідь і більш докладно.
 • Це недовговічні відносини. Рано чи пізно комусь з партнерів може захотітися більшого, а інший просто не зможе цього дати.
 • Завжди є ризик втратити коханого. Адже ти сама штовхаєш його в руки підступної розлучниці.

Висновки. Поради

Чи варто йти на вільні відносини , Вирішувати кожному індівідуально.Важно одне: ні в якому разі не потрібно ламати себе і свою психіку, перебудовувати свої принципи і погляди - нічого доброго з цього не вийде.

Особисто я вважаю, що подібний зв'язок хороша для тих, хто не готовий до серйозних стосунків і шлюбу. Але з іншого боку і законний шлюб не дає право повного контролю над особистістю, завжди повинні бути певна свобода і право на приватну життя (дівич-вечір, мальчишник, відпустка, та й просто посиденьки з друзями). Головне, щоб все було в межах розумного і за згодою партнера!

вільних вам відносин , Побудованих на любові, довірі і розумінні.

-
Автор - Юлія Максименко , сайт www.sympaty.net - Красива і Успішна

Для копіювання цієї статті Вам не потрібно отримувати особливий дозвіл,
проте активна, не закритим від пошукачів посилання на наш сайт ОБОВ'ЯЗКОВИЙ!
Будь ласка, дотримуйтесь наші авторські права.

Що значить вільні стосунки?
Або, можливо, твій шлюб тріщить по швах, його «з'їла» буденність, одноманітність і відсутність пристрастей, і ви з чоловіком наважуєтеся врятувати його за допомогою обопільної волі?
Як ставитися до вільних стосунків?
Чим можуть стати вони для тебе?
Що значить вільні стосунки?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью