• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Використання Font Awesome в Photoshop

Всім привіт Всім привіт! Сьогодні я розповім, як працювати з іконочние шрифтами Font Awesome. Написання даного поста спонукало мене на, то що я став бачити багато макетів де дизайнери використовують картинки замість іконочние шрифту! Так робити не потрібно! І не потрібно забувати, що після створення макета його ще потрібно буде, кому то верстати.

І так перед тим як почати використовувати Font Awesome його спочатку потрібно завантажити і встановити в систему. Установку буду робити на системі Windows думаю, що для системи MacOS процедура буде схожою.

Завантаження і установка. Для того щоб завантажити цей шрифт переходимо по посиланню - http://fontawesome.io натискаємо кнопку Download і натискаємо на No thanks, just download Font Awesome 4. Чи зберігаєте архів в будь-який зручний місце на Вашому ПК. Потім разархивируем архів в будь-яке місце. У папці будуть перебувати кілька папок і файл. Нам потрібна папка з назвою fonts, а всі інші використовуються для CSS і препроцесорів - грубо кажучи, все це використовується для верстки сайту. І так продовжимо, заходимо в папку fonts і подвійним клацанням миші відкриваємо перший файл з назвою FontAwesome. У спливаючому вікні натискаємо «Встановити» у верхній частині екрану і чекаємо завершення установки. Все, установка Font Awesome успішно завершена!

Використання Font Awesome. Для вставки потрібної іконки переходимо сюди - http://fontawesome.io/cheatsheet/ , Вибираємо вподобану іконку, виділяємо її як звичайний текст мишкою і правою кнопкою копіюємо. Запускаємо Photoshop і вибираємо інструмент «Горизонтальний текст», вставляємо цю іконку. Не лякайтеся, якщо іконка відображається як квадратик. Щоб це виправити потрібно її виділити і в назві шрифту почніть забивати назву FontAwesome і іконка стане схожою на іконку. Тепер Ви зможете її растеризувати або використовувати як смарт-об'єкт, трансформувати, накладати колір і т.д.

Важливо. Після установки даний шрифт буде доступний в будь-яких інших програмах, де використовуються шрифти. Наприклад, той же Word.

Дякую всім за те, що до читали до кінця, і я сподіваюся, що дана публікація була Вам корисна.
З повагою, Максим.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью