• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Вийшла нова версія «яндекс.браузер» для айФон і Айпад

В App Store з'явився оновлений браузер «Яндекс», який оснастили функцією синхронізації інформації користувача між різними гаджетами

В App Store з'явився оновлений браузер «Яндекс», який оснастили функцією синхронізації інформації користувача між різними гаджетами. Так, закладки, віджети «Табло» і форми введення стануть доступні на всіх пристроях. Наприклад, якщо на ПК на панель швидкого запуску додати необхідні вам сайти, вони в автоматичному режимі з'являться на айфоне і Айпад.

Разом з цим, тепер користувачі можуть завантажити окрему версію «яндекс.браузер» спеціально для айФон. Раніше додаток функціонувало тільки в версії для планшетників Айпад і «гуглфонов».

Коли вийшов яндекс.браузер 13.11, мобільному оглядачеві стало під силу показувати на одному дисплеї результати пошуку і відкриті сайти. Дане нововведення було введено для того, щоб користувачам не потрібно було щоразу переходити з однієї вкладки в іншу. Нова версія браузера доступна для декількох платформ - для «розумних» телефонів iPhone, планшетників iPad і iPad mini (починаючи з версії iOS 6.0 і вище), Android-гаджетів, а також для комп'ютерів.

Компанія-виробник заявила про те, що виходить бета-версія браузера для персонального комп'ютера, де можна переглянути і скористатися функціями до того, як вони офіційно вийдуть.

«Яндекс.браузер» має повідомлення з веб-сервісами компанії і розроблений на основі проектів з відкритим вихідним кодом - WebKit і Chromium. Як стверджують творці браузера, його оглядач робить пошук інформації простим завдяки єдиній рядку для веб-адрес, а також пошукових запитів.

Якщо ввести, наприклад, «Бош соковижималка», «яндекс.браузер» відразу надасть вам шуканий сайт або один з його розділів, пропускаючи результати пошуку. Найбільш відвідувані користувачем сайти занесені в «Табло». У відповідність з декількома запитами з мобільних гаджетів браузер надасть пряму відповідь - фотографії, відео, новини, факти, ділянки карт, цифри.

«Яндекс.браузер» з'явився на світ ще в 2012-му році. Влітку поточного року додаток з'явилося на Айпад і смартфонах на Android. Програма оснащена переглядачем файлів в PDF, режимом «Турбо», який сприяє прискореної завантаженні сайтів, популярними сервісами компанії типу пошта, перекладач, «Диск», пошук.

Заслуговує на увагу також популярний у всьому світі браузер Opera Mini для мобільних пристроїв, який об'єднує в собі технологію стиснення даних мобільного інтернету і пошукові процеси Яндекса.

До переважним особливостей можна віднести:

 • Швидкий доступ до пошукової системи Яндекса, соцмережах, і іншим сайтам, на яких ви любите проводити час.
 • Мінімальне використання мобільного трафіку в процесі перегляду веб-сторінок досягається за рахунок сучасних технологій стиснення даних в браузері Opera Mini
 • Головне меню завжди під рукою - за допомогою нього ви зможете швидко перейти до налаштувань браузера, а також вибрати, куди саме відправити посилання на вподобану сторінку.

Рекомендовані статті:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Вийшла нова версія «яндекс.браузер» для айФон і Айпад

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью