• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Віджет коментарів ВКонтакте. Навіщо він потрібен і як його встановити на блог

Сьогодні вночі в районі 1 по Москві хтось Павло Дуров анонсував новина про випуск віджета коментарів Вконтакте.

Даний віджет дозволить практично всім користувачам рунета коментувати матеріали на сайті, де він буде встановлений, без додаткової реєстрації.

А тепер подумаємо, що хорошого в цьому віджеті. З одного боку подібних систем в інтернеті існує дуже багато. І прикручувати їх можна на різні сайти і CMS платформи. А з іншого боку, ніж найбільш примітний віджет саме від Вконтакта? Давайте поміркуємо.

За допомогою віджета ВКонтакте Ви можете за 5 хвилин (дійсно 5 хвилин, якщо знаєш що і куди забивати) додати на Ваш сайт можливість коментування статей та інших матеріалів. 80 мільйонів користувачів (інформація від Павла Дурова, але давайте не будемо лукавити, реальних людей серед цієї кількості просто в рази менше) не тільки зможуть моментально ділитися своєю думкою без додаткової реєстрації, а й автоматично привернуть до обговорення своїх друзів.

Кожен коментар, залишений на Вашому сайті, автоматично транслюється на сторінку коментатора ВКонтакте з посиланням на вихідну статтю Вашого сайту. Зі сторінки автора коментаря і з розділу новини статті дізнаються всі друзі автора, які можуть приєднатися до дискусії.

Ось це вже здорово. Наведу всі переваги віджета коментарів ВКонтакте, а заодно трохи нижче поговоримо про те, як встановити відждет, зокрема собі на блог:

1. Масштаб. Необхідність реєстрації є додатковою перешкодою при залишенні коментаря, в результаті чого спілкування часто набуває анонімний або обмежений характер. ВКонтакте зареєстровані практично всі користувачі Рунету, тому будь-який читач зможе відразу прокоментувати Ваш матеріал від свого справжнього імені - з фотографією і посиланням на детальну інформацію про себе.

2. вірусних. Кожен коментар, залишений через віджет, автоматично транслюється на сторінку прокоментував, а також потрапляє в Новини у його друзів. В результаті про коментарі і існування статті дізнаються друзі коментатора, які зможуть приєднатися до дискусії. Про їхніх коментарях в свою чергу будуть сповіщені вже їхні друзі - і так далі. Далі інформація про матеріал може поширюватися лавиноподібно, забезпечуючи резонанс.

3. Багатомірність. Віджет ВКонтакте передбачає можливість відповіді на коментарі, причому відповіді одночасно з'являються як на сторінці статті, так і на сторінці автора коментаря, а також в новинах у його друзів. Автоматична синхронізація відповідей на коментарі призводить до того, що Ваш матеріал обговорюється відразу на декількох майданчиках, кожна з яких приносить увагу нових користувачів до вихідної статті.

4. Швидкість. На відміну від інших можливостей соціалізації, віджет ВКонтакте дуже простий в установці і може бути впроваджений на всі сторінки вашого сайту протягом 5 хвилин. Для досягнення високої швидкості установки і роботи віджету ми застосували новітні технології і задіяли десятки найбільш потужних серверів ВКонтакте.

5. Контроль. Адміністратор сайту, який встановлює код віджету, має можливість модерувати дискусію прямо зі сторінок свого ресурсу, видаляючи небажані коментарі. Не менш важливо, що адміністратор може призначати будь-яку кількість додаткових модераторів, які зможуть забезпечувати порядок через зручний інтерфейс.

6. Цитируемость. Кожен коментар стає статусом користувача ВКонтакте і містить посилання на Ваш ресурс. Коментар з'являється не тільки в новинах у друзів користувача, але і в пошуку по статусах Вконтакте. Завдяки партнерству між ВКонтакте і Яндексом дані статуси протягом місяця будуть індексуватися в пошуку Яндекса в режимі реального часу, що стане джерелом додаткової відвідуваності для сайтів, які розмістили віджет.

7. Незалежність. Текст всіх коментарів зберігається і обробляється на серверах ВКонтакте, проте ми надамо API для адміністраторів сайтів, який дозволить їм зберігати всі коментарі і на власних серверах. Це не тільки надасть їм розширені можливості для аналізу коментарів, але і дозволить в подальшому, в разі виникнення такої необхідності, відмовитися від інтеграції з ВКонтакте.

8. Гнучкість. Запропонувавши ряд унікальних переваг, ми постаралися зробити віджет коментарів максимально привабливим для адміністраторів і користувачів сайтів. Однак ми розуміємо, що російські новинні і розважальні ресурси можуть потребувати додаткових можливостях налаштування віджета. Ми завжди готові піти назустріч власникам сайтів. Для реалізації конкретних цікавих пропозицій, будь ласка, звертайтеся в нашу прес-службу.

І щоб там не казали і не гнобили сайт Вконтакте, він створює левову частку рунет трафіку. Тому я не замислюючись вирішив прикрутити даний віджет до блогу. У мене це вийшло і зараз розповім як встановити віджет коментарів ВКонтакте на движку WordPress.

Щоб додати на Ваш сайт віджет коментарів ВКонтакте необхідно виконати три кроки:

1. В тег <head> сторінки Вашого сайту необхідно додати наступний код:

<Script src = "http://vkontakte.ru/js/api/openapi.js" type = "text / javascript" charset = "windows-1251"> </ script>

2. На сторінці сайту необхідно додати наступний блок коду всередині:

<Script type = "text / javascript"> VK.init ({apiId: ВАШ_API_ID, onlyWidgets: true}); </ Script>

Як отримати цей API_ID? Отже, заходимо по і вбиваємо в форму назву вашого сайту, і посилання на нього, встановлюємо кількість виведених коментарів і ширину блоку з коментарями, після чого жмакаем невелику кнопку внизу і отримуємо в формі де написано «Код для вставки» власне те, що потрібно для нашого блогу. Там же буде прописаний вже Ваш API_ID.

Кому в лом читати, ось тут показано картинкою, що за що відповідає (картинка клікабельні)

В принципі в тег head ви можете додати всю частину коду, яка написана після <! - Put this script tag to the <head> of your page -> до <! - Put this div tag to the place, where the Comments block will be ->. Її потрібно скопіювати і вставити в header.php вашого шаблону для WordPress де-небудь між тегами <head> </ head>.

3. Також на сторінці Вашого сайту необхідно додати елемент DIV в якому будуть коментарі, поставити йому унікальний id, і додати блок коду ініціалізації віджета.

<Div id = "vk_comments"> </ div> <script type = "text / javascript"> VK.Widgets.Comments ( 'vk_comments'); </ Script>

Цей код додає блок коментарів стандартного виду: спочатку відображаються 10 останніх коментарів. Ширина блоку буде підібрана автоматично виходячи з положення елемента vk_comments. Ідентифікатор сторінці буде поставлено по її URL, але можете задати в принципі ширину самі.

Код після слів <! - Put this div tag to the place, where the Comments block will be -> копіюємо і вставляємо в те місце шаблону, де будуть виводиться коментарі. Зазвичай це знаходиться в файлі comments.php. Де саме там його розташувати виберіть самі.

Детальніше як підключити віджет.

UPD від 09.11.2011: віджет я з блогу поки тимчасово прибрав, тому що робив редизайн та підключив авторизацію з соціальних мереж при коментуванні, в т.ч. і через Вконтакте.

Ось Вам креативчик від рекламників. Режисер Nico Caicoya з Agosto запевняє нас, що ніяких спецефектів і складного постпродакшену в ролику немає. Всі 45 секунд є практично один статичний кадр, зроблений камерою, закріпленої на стіні обертається кімнати, яку спеціально побудували для зйомок.

А з іншого боку, ніж найбільш примітний віджет саме від Вконтакта?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью