• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Віджет групи Вконтакте для сайту: що це таке і як його поставити на сайт

 1. Що таке віджет?
 2. Як встановити віджет на WordPress сайт?
 3. Для чого потрібні віджети?

Привіт друзі!

Сьогодні вебсайти - це не тільки майданчик для перегляду цікавить вас інформації, а й місце, де ви можете залишити свої коментарі, відгуки, поспілкуватися з однодумцями, переглянути прогноз погоди, курси валют і багато іншого. Як можна наповнити сайт такими різноманітними функціями? Для цього вам будуть потрібні віджети. Сьогодні ми поговоримо про даному понятті - що це таке і з чим його їдять? Все це ви дізнаєтеся на наочному прикладі - віджет групи Вконтакте для сайту.

Що таке віджет?

Отже, якщо коротко і доступно, віджет - це частина коду, яку можна встановити на будь-яку html-сторінку для впровадження в неї додаткових функцій. Вони можуть використовуватися на сайтах, браузерах, мобільних телефонах і т.д. Існує безліч видів даного ресурсу, але сьогодні ми розглянемо саме веб-віджети. Вони також діляться на два підвиди: інтерактивні і інформери.

Віджет групи Вконтакте вважається інтерактивним, оскільки у користувачів є можливість впливати на нього - підписуватися в співтовариство, ставити лайки, робити репости і т.д. В інших випадках користувачі можуть відправляти SMS, шукати маршрут на карті, залишати коментарі, підписуватися на канали Youtube, вступати в групи Вконтакте, Facebook, Однокласники і т.д. А інформери відрізняються тим, що прості користувачі не можуть взаємодіяти з ресурсом. Яскравим прикладом є прогноз погоди і курс валют на веб-сайтах, блогах і т.д.

Як встановити віджет на WordPress сайт?

Перше - це знайдіть у Вконтакте вкладку «Розробникам», вона знаходиться в кінці будь-якої сторінки соцмережі. Для прикладу, можете зайти на вкладку «Допомога» і внизу буде дана кнопка. Також можете просто ввести в рядок введення посилання: https://vk.com/dev, вона виведе вас на ту ж сторінку.

Далі, вибирайте кнопку «Підключення сайтів і віджети», після цього в розділі «Віджети для сайтів» тисніть на вкладку «Товариства». Перед вами з'явиться панель управління. Ви зможете налаштувати віджет по конкретним критеріям, щоб він максимально вписувався в дизайн вашого сайту.

Ви зможете налаштувати віджет по конкретним критеріям, щоб він максимально вписувався в дизайн вашого сайту

З чого почнемо? - Видаліть запропоновану вам посилання на сторінку і вставте URL-адресу власного спільноти Вконтакте . Наступним вашим дією буде вибір виду віджета. У вас є можливість показати за допомогою нього фото учасників паблік, поставивши прапорець навпроти слова «Учасники».

Або ж надати відвідувачам сайту останню новину своєї спільноти, натиснувши на кнопку «Новини». Або показати користувачам тільки назва паблік. Все на ваш розсуд, навіть ширина і висота ресурсу. Якщо ви знаєте ширину свого сайдбара, то можете відкоригувати параметри під нього. Після цього, ви можете поміняти колір фону, тексту і кнопок. За замовчуванням встановлено параметри як Вконтакте.

За замовчуванням встановлено параметри як Вконтакте

Далі вам потрібно скопіювати код для вставки в WordPress. Зайдіть в адмінку, виберіть розділ «Зовнішній вигляд», після цього - «Віджети». Далі знайдіть зліва віджет «Текст» і перетягніть його, за допомогою затиснення лівої кнопки миші, в праву бокову колонку під назвою «Random Text». У заголовку впишіть назву вашої спільноти або залишите його порожнім. І останнє, найважливіше, натисніть кнопку «Зберегти». Вийшло? - Упевнений, що так.

Для чого потрібні віджети?

Зараз більшість сайтів просувають свої ідеї додатково у Вконтакте, Однокласниках і т.д. Оскільки в соціальних мережах розкрутка бренду або просто ідеї відбувається набагато швидше.

А бачили віджети на моєму блозі? Мій сайдбар просто усипаний ними. Ви можете і проводити пошук по сайту, і вводити електронну адресу для отримання статей на свою поштову скриньку, і замовити мою книгу, і підписатися на канал в Youtube і бачити ТОП-коментаторів і також ділитися статтями в різноманітних соціальних мережах. Все для вас, дорогі читачі!

Все для вас, дорогі читачі

Для мене та інших вебмайстрів віджети надають можливість ефективно збільшувати цільову аудиторію. Користувачі з їх допомогою стають більш активними. Вони коментують, лайкають, репоста і т.д. Також в соціальних мережах зручніше проводити опитування і конкурси, розпалювати в людях почуття азарту й суперництва, що в результаті якісно просуває будь-яка спільнота.

Більшості користувачів набагато зручніше переглядати статті через соціальні мережі на персональних комп'ютерах або смартфонах. Сучасне суспільство - гнучке і мобільне. Ми не любимо розглядати буденні пейзажі під час поїздок в транспорті. А ось читати корисну інформацію - це якраз те, що потрібно.

Так що підписуйтесь на оновлення блогу і діліться статтею за допомогою моїх встановлених віджетів. Після прочитання статті, впевнений, кожен зможе легко і просто доповнити свій сайт такою корисною функцією.

До швидкого, друзі!

Тисячі людей вже читають блог, чому тебе ще немає серед них?

Що таке віджет?
Як встановити віджет на WordPress сайт?
Для чого потрібні віджети?
Як можна наповнити сайт такими різноманітними функціями?
Сьогодні ми поговоримо про даному понятті - що це таке і з чим його їдять?
Що таке віджет?
Як встановити віджет на WordPress сайт?
З чого почнемо?
Вийшло?
Для чого потрібні віджети?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью