• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Відправлення посилок з Іспанії: вибір перевізника, замовлення послуги та отримання страховки в разі втрати

 1. Відправлення посилок з Іспанії в Росію
 2. Відправлення посилок з Іспанії на Україну
 3. Відправлення посилок з Іспанії в колишні республіки СРСР і країни за межами ЄС
 4. Відправлення посилок з Іспанії в Європу
 5. Що робити в разі псування або втрати посилки?

Сьогодні ми поговоримо саме про посилках, залишивши за рамками цієї статті питання відправки документів

Сьогодні ми поговоримо саме про посилках, залишивши за рамками цієї статті питання відправки документів. Ціни і терміни доставки малих бандеролей і посилок з Іспанії безпосередньо залежать від країни-одержувача. І якщо на території ЄС працює кілька десятків перевізників, що становлять хорошу конкуренцію іспанської поштою, то за межами ЄС коло компаній значно звужується.

Відправлення посилок з Іспанії в Росію

Оптимальним вибором для відправки посилок з Іспанії в Росію буде іспанська пошта Correos . сайт пошти є багатомовним, тому при необхідності можна переключитися на англійську мову. На сайті опубліковані всі діючі тарифи, способи відправки, калькулятор вартості, функція відстеження відправлень і багато іншого. До пересилання заборонені аерозолі, батарейки, шкідливі і легкозаймисті речовини. При відправці вміст посилок не перевіряється, на розсуд відправника залишається вибір формату: з трекингом, страховкою, повідомленням про вручення або без них.

Останнім часом ситуація з російською поштою нормалізувалася, тому посилки добираються до одержувачів за 1-2 тижні. Відправка бандеролі вагою до 0,5 кг обійдеться в 6,30 євро без трекінгу (9,15 євро - з трекингом). Термінова бандероль з терміном доставки протягом 5-7 робочих днів буде коштувати вже 14,06 євро.

Відправлення посилок з Іспанії на Україну

Відносно України діє все вищесказане. Крім того, слід мати на увазі, що існує розвинена мережа приватних перевезень з Іспанії на Україну і навпаки. Отримати інформацію про ціни та умови можна в будь-якому українському магазині.

Відправлення посилок з Іспанії в колишні республіки СРСР і країни за межами ЄС

Знову доведеться звернутися до послуг Correos . Правда, терміни доставки практично не піддаються прогнозуванню. Посилки до Японії доходять приблизно за місяць, в Тайвань - за 2 тижні, в США - за 2-8 тижнів в залежності від штату. Відправка бандеролі вагою до 0,5 кг обійдеться в 9,85 євро без трекінгу (12,70 євро - з трекингом). Термінова бандероль з терміном доставки протягом 5-7 робочих днів буде коштувати 16,23 євро (ця опція доступна для обмеженого списку країн).

Відправлення посилок з Іспанії в Європу

Для пошуку оптимального варіанта відправки рекомендуємо скористатися сайтом Packlink . Це не просто сайт-агрегатор компаній і тарифів. Packlink допоможе оформити замовлення за відправку посилки, надасть можливість відстеження, а в разі псування або втрати візьме на себе всі клопоти з оформлення страхового випадку. З Packlink співпрацює як іспанська пошта, так і десятки приватних компаній термінових перевезень. Ціни деяких перевізників в два рази нижче звичайних поштових, а терміни доставки складають лічені дні. Співробітники забирають посилки прямо з вашого будинку або офісу. Єдине, до чого слід бути готовим, це до втрати цілого дня на очікування. При замовленні послуги вам запропонують вибрати зручний день, але час визначається автоматично в залежності від робочого дня компанії. Як правило, це з 9:00 до 19:00. І навіть якщо для деяких перевізників час обмежений рамками 9: 00-14: 00, на ділі запізнення може складати до 6 годин. До послуг особливо нервових клієнтів є онлайн-чат, де вас заспокоять, підтвердять, що ваше замовлення в силі, але процедура не прискорять. Тому набирайтеся терпіння.

Що робити в разі псування або втрати посилки?

Якщо відправка була зроблена через Correos, то необхідно подати скаргу через сайт або в вашому поштовому відділенні. Скарги приймаються лише щодо відправлень з відстеженням. Терміни подачі скарг обмежені в залежності від типу відправки. Малі замовні бандеролі та посилки класу «пріоритетний» оскаржуються, починаючи з 16-го дня з моменту відправлення і протягом 6 місяців максимум. Для посилок класу «економ» термін подачі скарги починається з 26-го дня. Для термінової кореспонденції - з 8-го дня.

Термін розгляду скарги становить 3 місяці і може бути продовжений залежно від обставин. Іспанська пошта зв'язується з аналогічною службою в країні доставки, і тому процес йде надзвичайно повільно, розгляд деяких скарг може розтягнутися на довгі місяці.

Packlink в цьому питанні працює набагато швидше. У разі втрати або псування посилки підключається страхова служба компанії. Вам пропонується заповнити бланк заяви, вказавши обставини (повна втрата посилки, часткова або повна псування вмісту) і приклавши чеки / фактури на відправлений товар, щоб підтвердити вартість.

Слід пам'ятати, що при замовленні послуги на Packlink вказується сума страховки за замовчуванням. Зазвичай вона становить 200 євро. Якщо ви відправляєте дорожчий товар, можете доплатити за розширену страховку. Але в будь-якому випадку при вирішенні питання щодо виплати страховки з вас в обов'язковому порядку зажадають документи, що підтверджують вартість товару. Максимальний термін для винесення рішення становить 3 місяці, в дійсності ж все відбувається набагато швидше, зазвичай протягом місяця. Переписка йде по електронній пошті, і страхова виплата перекладається на вказаний заявником рахунок.

Потрібна допомога в Іспанії? Центр послуг «Іспанія по-російськи» - це понад 100 найменувань послуг російською мовою в будь-якому регіоні Іспанії.

+7 495 236 98 99 або +34 93 272 64 90 , [email protected]

Стаття виявилася корисною?

Так

() ()

Що робити в разі псування або втрати посилки?
Потрібна допомога в Іспанії?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью