• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Відповіді на питання - як безкоштовно розкрутити свій сайт?

 1. СЕО оптимізація і просування сайту самостійно - перші кроки.
 2. SEO оптимізація сайтів самостійно - внутрішня оптимізація.
 3. Розкрутка сайту в пошукових системах самостійно - зовнішня оптимізація.

Для того, щоб пошукове просування сайту самостійно мало очікувані результати, доведеться витратити на цей процес чимало часу і сил. Але, в разі правильного підходу і поступового нарощування інформаційної обізнаності, розкрутка сайтів самому може принести задоволення і перевершити всі очікування і надії.

Щоб розуміти основні принципи, як розкрутити свій сайт в пошуковій системі самостійно, необхідно володіти хоча б невеликою базою знань в області функціонування сайтів і пошукових систем, а також загальних аспектів їх взаємодії. Для цього варто прочитати пару-трійку книг на тему «розкрутка сайту в пошукових системах Google і Яндекс самостійно», або, в крайньому випадку, подивитися відео в Інтернеті.

Було б здорово, якби до цього процесу експрес-навчання були підключені платні уроки авторитетних маркетингових агентств і майстрів SEO - як просунути сайт в Гугл.

СЕО оптимізація і просування сайту самостійно - перші кроки.

Перед тим, як просувати сайт самостійно, його необхідно спочатку створити. Добре, якщо приблизна концепція ресурсу буде опрацьована ще до старту роботи над ним. Це допоможе надалі рухатися в правильному напрямку і не відходити від поставленої мети.

Отже, сайт, який імовірно буде схильний до глибокої оптимізації під пошукові системи, повинен бути спочатку коректно створений. Коректно - це значить, що він повинен максимально відповідати вимогам пошукових систем. А вони, в цьому випадку, будуть правильно проводити процес його ранжирування.

Пошукова оптимізація сайту для пошукових систем самостійно передбачає виконання ряду важливих дій. Серед основних дій можна виділити два напрямки - внутрішня оптимізація і зовнішня оптимізація. І ось тепер ми переходимо до головного.

SEO оптимізація сайтів самостійно - внутрішня оптимізація.

Створення та просування сайтів самому - цілком здійсненне завдання. Внутрішня оптимізація охоплює роботу над усіма параметрами, які стосуються внутрішнього наповнення сайту. Ось основні чинники, на які точно варто звернути увагу під час створення плану на просування сайту в пошукових системах самостійно:

 • Структура сайту. Головне завдання сайту - якомога довше затримати на своїх сторінках відвідувача, вірно? Так ось для цього необхідно, щоб структура і навігація були досить зрозумілі і зручні навіть для початківця користувача Інтернет. Так як розкрутити сайт в Google безкоштовно самому досить складно, краще вибирати свідомо виграшні варіанти. Найбільш зручна структура сайту - древообразная, коли категорія розбивається на підкатегорії, а категорія на ще більш дрібні категорії. Також дуже доцільно розмістити у верхній частині сторінки «хлібні крихти», які допоможуть відвідувачу повернутися на один або кілька «рівнів» вище і взагалі зрозуміти свою локацію на сайті.

Також дуже доцільно розмістити у верхній частині сторінки «хлібні крихти», які допоможуть відвідувачу повернутися на один або кілька «рівнів» вище і взагалі зрозуміти свою локацію на сайті

 • Семантичне ядро. Основою внутрішньої оптимізації є коректно підібране семантичне ядро, яке позиціонується як максимально детальний перелік всіх ключових слів для передбачуваного продукту. Такий перелік можна скласти вручну, а для спрощення цієї роботи існують автоматизовані сервіси, які в лічені хвилини можуть зібрати необхідну кількість тематичних фраз.
 • Контент або як самостійно просувати сайт за допомогою його наповнення. Головні аспекти контенту на сайті - це користь і унікальність. Ідеально, якщо кожен текст буде супроводжуватися тематичними фото або відео роликом, які повинні бути візуально приємними і зрозумілими для відвідувача сторінки. Ще краще, якщо найпопулярніші товари або послуги будуть детально описані в спеціальних оглядах текстового або відео формату. Кожна текстова частина контенту (назва фотографії, назва відео, огляд або опис) повинна містити ключові слова, які підходять тій чи іншій категорії продукту.
 • Заголовок сторінки і title. Заголовок сторінки повинен бути визуализирован в тезі <h1>, а title - відображений в коректній послідовності символів і букв.

Розкрутка сайту в пошукових системах самостійно - зовнішня оптимізація.

Зовнішні фактори просування продукту в пошукових системах є не менш важливими для отримання бажаного результату в розрізі завдання «як самому розкрутити свій сайт безкоштовно». До зовнішніх відносяться ті фактори, які передбачають регулювання взаємодії сайту із сторонніми ресурсами і пошуковими системами безпосередньо. А тепер по порядку - розкрутка сайту самостійно в Гугл в розрізі зовнішньої оптимізації:

 • Основний завдання зовнішньої оптимізації - це популяризація сайту на всіляких ресурсах Інтернету та в соціальних мережах . Так як самому просунути сайт досить довго, є сенс додати його в усі пошукові системи і створити групи (сторінки) в максимальній кількості існуючих соціальних мереж. Здорово, якщо тематичні розмови будуть підтримуватися в популярних темах на форумах.

Здорово, якщо тематичні розмови будуть підтримуватися в популярних темах на форумах

 • Купівля посилань. Поки цей фактор має деяке значення для просування сайту, і тому варто його теж враховувати. Посилання найкраще купувати на схожих за тематикою ресурсах, ретельно аналізувати ці ресурси і вибирати найбільш інформативні статті для розміщення. На питання, як просунути сайт самому в Яндексі і Google, з точністю можна відповісти, що необхідно максимально відповідально поставитися до закупівлі посилань.
 • Вивчення аналітики. Цей етап є, в общем-то завершальним у всьому процесі просування ресурсу. І він не менш важливий - адже необхідно відстежувати навіть найслабші зміни, щоб вчасно коригувати свої дії.

З основного ніби все, що могло б удосконалити розуміння того, як просунути свій сайт самостійно безкоштовно. Насправді, СЕО просування сайту самостійно (google, yandex) може здатися складним процесом, але тільки з першого погляду. Тут необхідно проявити завзятість, терпіння, і результат перевершить будь-які очікування.

Головне завдання сайту - якомога довше затримати на своїх сторінках відвідувача, вірно?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью