• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Відновлення даних віддалених або заблокованих вірусом, антивірусом

 1. Як антивірус видаляє файл?
 2. Попередження видалення файлів
 3. Пошук об'єкта
 4. перевірте карантин
 5. Проконсультуйтеся з професіоналом
 6. Відновлення даних

Читайте про те, де і як шукати файли, які віддалені вірусом або заблоковані антивірусною програмою. Перевірка комп'ютера на віруси поставила Вас в складну ситуацію? Антивірусна програма видалила з комп'ютера або ноутбука заражені файли і Вам необхідно повернути важливі документи? Читайте про те, де і як шукати файли, які віддалені вірусом або заблоковані антивірусною програмоюзміст:

 1. Як антивірус видаляє файл?
 2. Попередження видалення файлів.
 • Відновлення даних.
 • У числі втрачених файлів можуть бути офісні документи Word, презентації PowerPoint, електронні таблиці Excel, а також мультимедійні файли зображень, музичних композицій, відео і т.д. Як же відновити видалені дані ? Перш за все, не варто хвилюватися. Практично в 100% випадків можна повернути доступ до файлів, віддаленим або заблокованим вірусом або антивірусом.

  Сотні додатків розроблені для управління простором дисків, оперативною пам'яттю і захисту системних даних . Ще більше розроблено програмного забезпечення для нанесення шкоди системі або отримання несанкціонованого доступу до чужого комп'ютера. Такі утиліти розробляються недобросовісними експертами-хакерами і зазвичай називаються комп'ютерними "вірусами".

  Сьогодні існує багато різних типів вірусів, таких як, наприклад, вірус завантажувального сектора, макровірус, резидентний вірус, і т.д.

  Для захисту користувачів інженери розробили програми, які знаходять і усувають "віруси" з системи, а також захищає комп'ютер і його дані від несанкціонованого використання. Найбільш популярними сьогодні можна назвати наступні продукти: Kasperskiy, DrWeb і т.д.

  Як антивірус видаляє файл?

  Антивіруси націлені виявляти і видаляти частини коду заражених програм, які несуть шкоду вашому комп'ютерові. В ході сканування, антивірус може класифікувати деякі файли як підозрілі і стерти їх по закінченню сканування. Такі файли не обов'язково інфіковані, частіше причиною видалення стає помилка системи або реєстру.

  Якщо ви втратили файл або додаток, без якого не зможете працювати, або це вкрай важливий документ, перш за все не хвилюйтеся. Існує кілька способів щодо попередження такої ситуації.

  Попередження видалення файлів

  Будьте пильні

  Це кращий спосіб попередження видалення важливих файлів. Як правило, по завершенню сканування антивірус запропонує вказати, які заходи повинні бути прийняті по відношенню до знайденим загрозам. Серед пропонованих опцій будуть: розміщення файлу в карантин, спроба «вилікувати» або повністю видалити файл. Ретельно перевіряйте, який саме файл потрапив під підозру.

  Таким файлом може бути програма, яка безпечна для комп'ютера, але розпізнається як підозріла через рекламу, що з'являється в ній. Навіть якщо ви не дізнаєтеся назву файлу, завжди краще відправити його в карантин, ніж видалити назавжди. В такому випадку файл буде позбавлений взаємодії з іншими програмами, що убезпечить систему від проникнення в неї небезпечних вірусів, якщо він заражений. Пізніше, якщо виявиться, що файл був видалений, завжди можна перевірити папку карантину і повернути їх назад.

  Пошук об'єкта

  Іноді вийти з проблемної ситуації, набагато простіше, ніж можна було очікувати. Якщо файл був загублений, знайдіть. Будь-яка версія Windows має вбудовану функцію пошуку. Введіть назву об'єкта в рядок пошуку, яку можна знайти у верхній частині вікна "Провідника" або через меню "Пуск". Ви здивуєтеся, виявивши, що файл зовсім не був вилучений, а просто переміщений з його попереднього місця знаходження.

  перевірте карантин

  Антивірусне програмне забезпечення зазвичай не видаляє що-небудь без дозволу. Навіть якщо в діалоговому вікні програми повідомляється, що загроза усунута, це часто означає, що загроза була знята з потоку системних операцій. При відновленні видалених файлів, карантин можна назвати найбільш імовірним місцем, де можна знайти відсутні файли, які раптово зникли.

  Кожен антивірус буде працювати з підозрілими файлами по-різному. Багато просто створюють в системі папку з ім'ям "Карантин", до якої у Вас є прямий доступ. Деякі створюють папку карантину з іншою назвою, а також захищають доступ до такої папки. Для того, щоб відкрити цю папку доведеться пройти кілька необхідних кроків з безпеки.

  Проконсультуйтеся з професіоналом

  Фахівці в галузі інформаційних технологій можуть перевірити комп'ютер кількома способами. У багатьох фахівців є ліцензії на вилучення даних і використання передових апаратних і програмних методів. Варто зазначити, що цей спосіб відновлення даних обійдеться Вам дорожче за все, оскільки послуги такого фахівця дуже високо цінуються. Для того, щоб скористатися допомогою професіонала, варто також ретельно підбирати компанію, або якщо це приватний фахівець, подивитися відгуки про його роботу, перш ніж можна було довірити йому дані і комп'ютер. Також не варто забувати про гарантії відновлення даних, оскільки це досить витратна процедура.

  Відновлення даних

  дані майже ніколи повністю не видаляються з Вашого комп'ютера. Вони можуть бути частково перезаписані, але навіть тоді запис про них не пропадає, що дає надію на відновлення необхідної інформації. Якщо жоден з попередніх кроків не допоміг повернути файли, необхідно трохи заглибитися в світ програмного забезпечення комп'ютера. Ряд чудових програм, таких як Hetman Partition Recovery, ініціюючи швидке або глибоке сканування, відобразить всі можливі для відновлення файли. Це не займе багато часу і не вимагає диплома про вищу технічну освіту. Всі ці програми прості у використанні і мають покроковий майстер роботи, який допоможе відновити інформацію.

  Як антивірус видаляє файл?
  Антивірусна програма видалила з комп'ютера або ноутбука заражені файли і Вам необхідно повернути важливі документи?
  Як антивірус видаляє файл?
  Новости
  Провайдеры:
  • 08.09.2015

   Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
   Читать полностью

  • 08.09.2015
   IPNET

   Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
   Читать полностью

  • 08.09.2015
   Boryspil.Net

   Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
   Читать полностью

  • 08.09.2015
   4OKNET

   Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
   Читать полностью

  • 08.09.2015
   Телегруп

   ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
   Читать полностью

  • 08.09.2015
   Софтлинк

   Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
   Читать полностью