• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Види візитних карток. Які бувають візитки?

 1. Особисті візитні картки
 2. Сімейні візитні картки
 3. Ділові візитні картки
 4. Корпоративні візитки.

На сьогоднішній день візитки широко поширені. У перекладі з англійської мови візитка значить «ділова картка». Можливе застосування візиток для різних цілей і для виконання численних функцій. Виходячи з цього, варто виділяти різні типи візиток. Традиційно, візитки підрозділяються на ділові, особисті, представницькі, корпоративні.

Особисті візитні картки

Особисті візитні картки застосовуються для встановлення дружніх зв'язків, при простому спілкуванні. У такій картці містяться наступні дані: ПІБ власника картки, телефонний номер і інша інформація, за допомогою якої можливо встановити контакт з дарувальником візитки. Такі візитні картки оформляються у вільному стилі. Однак якщо картка належить впливовій людині, то вона повинна бути виконана в елегантному, строгому стилі. Наприклад, виконати візитку на дорогої папері з позолоченим шрифтом. При виробництві таких значущих візиток велике значення має обладнання, на якому створюються візитні картки.

Сімейні візитні картки

Сімейні візитні картки. Виходячи з назви, можна зрозуміти, що така картка буде представляти сім'ю. Такі картки використовують під час знайомства, їх прикладають до подарунків, відправляють разом з привітаннями. Варто не забувати, що ім'я дружини має бути зазначено до імені чоловіка при оформленні такої візитної картки. Сімейні візитки картки можна використовувати у вигляді листівок, коли сім'я відвідує якийсь будинок і підносить подарунок, то дуже зручно в цьому випадку вручити разом з подарунком і сімейну візитівку, щоб підкреслити повагу до господарів будинку і виказати свою повагу. На сімейних візитних картках можна зробити сімейний герб або ініціали Прізвища та Імені подружжя. Така візитка буде дуже красиво виглядати і надасть найприємніше враження на того, кому ви її вручите.

Ділові візитні картки

Ділові візитні картки застосовуються на офіційних заходах, щоб надати контактну інформацію можливим партнерам. На даній візитці повинні бути вказані ПІБ дарувальника, його чин, організація, яку він представляє, контактні дані. Повинна бути подано коротку, але найцінніша інформація про компанію та роді її діяльності. Такі візитки виконані в строгому стилі і є ідентичними для кожного працівника компанії. Треба відзначити, що саме ділові візитки на сьогоднішній день є найбільш популярними у всьому світі. Практично неможливо собі уявити ділової людини у якого не було б в руках візитної картки з інформацією про нього і організації, яку він представляє. Ділова візитна картка - це також запорука правильного зав'язування ділових відносин в бізнесі. Важко знайти кращий спосіб обміну контактними даними на діловій зустрічі, ніж візитна картка!

Прийнято поділяти ділові візитки на функціональні і епатуючі. Перший вид виділяється легко читабельним текстом, що містить всю необхідну інформацію. Даний тип візиток широко поширений за кордоном.

Другий тип візиток виділяється неповторним, самобутнім дизайном. Такі візитки відрізняються тим, що не дотримується прийнятих правил оформлення. Їх мета - привернути увагу, справити вигідне враження.

Корпоративні візитки.

Корпоративні візитки створюють імідж компанії, а не окремої людини. Якщо ви хочете, щоб візитка компанії була ефективні, вкажіть назву організації, список послуг, продукції, що надається компанією, головні контактні дані. Такі візитки застосовуються з метою реклами. Їх роздають на різних публічних заходах. Такі візитки регулярно проводять двосторонніми.

Представницькі візитки даються людиною, графік якого завантажений численними зустрічами. На даній візитці вказані лише ПІБ, можливо, телефон, адреса організації, але відсутні докладні дані про персону. Такі візитки застосовують відомі люди, політики і зірки.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью