• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Відеохостинг з обмеженням доступу. Як зробити відео в Ютубі недоступним для всіх: секрети Ютуб

 1. варіанти доступу
 2. Обмежений доступ
 3. Відео доступне тільки обраним користувачам або тим, у кого є посилання. Що буде, якщо встановити для...
 4. ВІДЕО З ОБМЕЖЕНИМ ДОСТУПОМ
 5. Де можна змінити налаштування конфіденційності
 6. А тепер давайте розглянемо всі види доступу конкретніше
 7. Цікава функція, яка доступна більшості медіамереж

Недосконалість системи підписки на YouTube надає всім передплатникам каналу доступ до прихованих і приватним відео, що завантажуються користувачем.

Для початку - невеликий вступ про те, відео яких типів можна зустріти на YouTube.

Public - звичайне відео, доступне всім бажаючим з пошуку, з підписок, зі сторінки каналу, з related.
Unlisted - доступно всім бажаючим, але тільки за прямим посиланням; виключено з пошуку.
Private - доступно тільки певним користувачам.

Зрозуміло, відео з налаштуваннями приватності Unlisted і Private не відображаються в підписках і власне на каналі користувача, який завантажив їх. Однак система оповіщень YouTube про глобально недосконала і, завдяки їй, в певних випадках передплатники каналу отримують доступ до цих відео.

Тут треба зробити невеличкий відступ і сказати про те, що дуже часто ці два варіанти приватності використовуються популярними користувачами для заливки нових відео. Спочатку таке відео заливається з прапором Unlisted або Private, після чого автор чекає повної його обробки (за замовчуванням, відео стає доступним користувачам ще до того, як YouTube створив кілька варіантів якості), можливо, додає анотації і лише після цього робить його Public. Недосконалість системи сповіщень YouTube полягає в тому, що вона послужливо повідомляє, що користувач завантажив нове відео, незважаючи на те, що у нього стоїть прапор Unlisted або Private:


Недосконалість системи сповіщень YouTube полягає в тому, що вона послужливо повідомляє, що користувач завантажив нове відео, незважаючи на те, що у нього стоїть прапор Unlisted або Private:

За скриншоту це може бути не зовсім зрозуміло, але в даному списку показані кілька відео, завантажених вже давно (набагато раніше 9 годин тому), в той час як завантаження нового відео, за словами YouTube, відбулася 9 годин тому. Баг, що приводить до цього, полягає в наступному: незалежно від того, яку настройку приватності вибрав користувач, його канал автоматично піднімається вгору в списку у всіх передплатників з повідомленням про те, що користувач завантажив нове відео. Налаштування приватності впливає лише на те, чи буде це відео показано в супутньому списку. В даному прикладі 9 годин тому користувач завантажив нове Private відео, і про це тут же були повідомлені всі його передплатники (хоч і не отримали доступу до самого відео).

В принципі, ця історія могла б на цьому і закінчитися, адже передплатники не змогли подивитися приватне відео . Однак система оповіщень YouTube не обмежується межами сайту - за бажанням щотижня приходить email з тим же самим вмістом. Відкриваючи його, бачимо:


Незважаючи на налаштування приватності, YouTube повідомив передплатників про завантаженому відео, показав його в списку і послужливо надав посилання для перегляду. Якщо це відео - Unlisted, то його може дивитися хто завгодно, що має пряме посилання. В даному випадку це відео виявилося Private, тому при його перегляді замість відео отримуємо таке:


В даному випадку потенційний збиток від цього невеликий: це відео - всього лише чергова частина відеопрохожденія гри з коментарями, тимчасово прихована автором через те, що вона ще обробляється. Однак в тому ж самому листі з оповіщенням я виявив і куди більш особисті відео, приховані вже явно з тієї причини, що вони не для сторонніх очей :


На відміну від згаданого вище, ці відео були з прапором Unlisted, а не Private, і були доступні для перегляду за посиланням з листа. З етичних причин, пруф-скріншоти з цих відео тут не наводжу.

Лист з оповіщенням приходить раз на тиждень (судячи з усього, по понеділках) і розповідає про всі завантажених відео за минулий тиждень. Включаючи особисті і приховані від сторонніх очей відео з медового місяця або з весілля. Розповідає всім передплатникам.

У вас є можливість управляти доступом до всіх роликам на своєму каналі.

варіанти доступу

 • Ролики і плейлисти, які знаходяться у відкритому доступі, можуть дивитися всі користувачі YouTube. Також ними можна ділитися без обмежень.
 • Відео та плейлисти з обмеженим доступом можете дивитися тільки ви і користувачі, яких ви виберете.
 • Відео та плейлисти з доступом по посиланню можуть дивитися тільки користувачі, які знають потрібний URL. Вони також можуть пересилати його іншим.

Як змінити налаштування доступу до відео

Щоб вказати, хто зможе переглядати відео, поміняйте налаштування конфіденційності.

Обмежений доступ

До відео з обмеженим доступом не можна залишати коментарі. Ця функція передбачена лише для роликів з відкритим доступом або з доступом по посиланню.

Відео з обмеженим доступом можете дивитися ви і користувачі, яких ви виберете.

Ці ролики не відображаються в списку ваших відео та в результатах пошуку, проте вони можуть перейти у відкритий доступ, якщо потраплять в загальнодоступний плейлист.

Ще один варіант - додати відео в загальнодоступний плейлист. Якщо ви не хочете, щоб вашими роликами ділилися інші користувачі, доступ краще обмежити.

Відео доступне тільки обраним користувачам або тим, у кого є посилання. Що буде, якщо встановити для нього відкритий доступ?

Користувачам, які включили оповіщення про новини вашого каналу, буде надіслано повідомлення, а сам ролик з'явиться у них в розділі "Передплати".

В яких випадках передплатникам приходять повідомлення?
Їх отримують ті, хто включив оповіщення про новини вашого каналу, коли ви:

 • завантажуєте відео з відкритим доступом;
 • вперше змінюєте налаштування конфіденційності для ролика, який раніше був доступний не всім. Якщо ви знову змініть параметри доступу до нього, передплатники не отримають сповіщення.

Досить-таки часто на відеохостингу нам трапляються відеоролики, які не можна переглянути звичайним способом з тієї простої причини, що на сервісі обмежений їх перегляд користувачам по групах.

При цьому сам сервіс Ютуб настійно вимагає виконати вхід для того, щоб підтвердити свій вік.

Вважаю, що це обмеження правильне і повністю себе виправдовує.

Хоча б по тому, що зазвичай за таким заборонами ховаються відеоролики з дорослим змістом.

Але як бути тим, хто хоче поспостерігати за геймплеєм будь-якої?!

Ось як швидко обійти цю заборону і подивитися потрібний відеоролик миттєво.

Щоб подивитися його, вам просто потрібно змінити частину URL-адреси в адресному рядку інтернет-браузера.

ВІДЕО З ОБМЕЖЕНИМ ДОСТУПОМ

1. За замовчуванням URL-адресу ролика виглядає наступним чином:


2. Ви повинні замінити частину:

Watch? V =

щоб вийшов наступний URL:

Https://www.youtube.com/embed/oDZJsd3OYVS


com/embed/oDZJsd3OYVS

Це дасть вам доступ безпосередньо до потрібного відео в повноекранному режимі.

От і все!

PS Ще купу комп'ютерних рад, розсортовані по категоріям, зможете знайти в!

Привіт друзі!

Сьогодні будемо вирішувати питання обмеження доступу до відео на Ютубі. Додали ролик, але не хочете, щоб воно було доступне всьому світу? Хочете дізнатися як обмежити доступ до відео на Youtube? Тоді вам обов'язково потрібно ознайомитися з цією статтею.

Де можна змінити налаштування конфіденційності

По-перше, це можна зробити відразу ж при завантаженні ролика на відеохостинг. Клікнувши по кнопці справа вгорі -, перед вами з'явиться велика стрілка завантаження. Під нею є кнопка Відкритий доступ , Який встановлюється за умовчанням, але ви можете змінити його на Доступ за посиланням, Обмежений доступ або Запланований.

По-друге, якщо ролик вже закачано вами на Ютуб, то ви можете знайти цю функцію в Творчої студії. Де саме? Вибираєте потрібний ролик або на панелі керування, куди вас перенесе автоматично при відкритті Творчої студії, або в Менеджері відео. Клікаєте по кнопці Змінити і вибираєте з меню, що випадає пункт Інформація та налаштування. Під роликом, а точніше, під вкладкою Розширені настройки буде кнопка Відкритий доступ, якщо ви не вибирали інший доступ при завантаженні відео.

А тепер давайте розглянемо всі види доступу конкретніше

Відкритий - з цим видом, думаю, все зрозуміло. Після завантаження ролика на Youtube, воно стає доступно абсолютно всім користувачам цього відеохостингу.

За посиланням - такі відео не побачать на вашому каналі або в пошуку Ютуб, але є ймовірність поширення посилання, яку ви надасте обраним людям. Тому, будьте уважні при виборі осіб, яким ви надаєте цей доступ.


Тому, будьте уважні при виборі осіб, яким ви надаєте цей доступ

Обмежений - це значить, що ролик буде доступний вам і певного вибраного вами колу осіб. Щоб додати потрібних людей, введіть в випала рядок їх імена або електронні адреси , Також можна додати створені вами кола в Google+ (наприклад, Друзі або Сім'я).

Цікава функція, яка доступна більшості медіамереж

Я говорю про функції - Блокувати по країні, тобто можна межувати доступ до вашого відео виходячи з країни, в якій знаходяться користувачі. Вкладка з блокуванням знаходиться в Менеджері відео, в випадаючому меню кнопки Змінити.


Залежно від вашого бажання або рекомендацій, ви можете вибрати країни в яких ви хочете чи не хочете поширювати своє відео. Тут дивіться як вам зручніше - який зі списків країн менше, той спосіб і вибирайте. Наприклад, якщо ви не бажаєте показувати ролик в Уругваї, то легше вибрати цю країну, і натиснути на кнопку Блокувати, ніж виділяти всі інші країни, і кликати по кнопці Дозволити.

Підписуйтесь на оновлення мого блогу і діліться статтею в соцмережах.

Що буде, якщо встановити для нього відкритий доступ?
В яких випадках передплатникам приходять повідомлення?
Але як бути тим, хто хоче поспостерігати за геймплеєм будь-якої?
Додали ролик, але не хочете, щоб воно було доступне всьому світу?
Хочете дізнатися як обмежити доступ до відео на Youtube?
Де саме?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью