• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Відео на ютубі з обмеженим доступом. Як зробити відео в Ютубі недоступним для всіх: секрети Ютуб. Відео доступне тільки обраним користувачам або тим, у кого є посилання. Що буде, якщо встановити для нього відкритий доступ

 1. Нагадування про видимість ваших відеороликів
 2. перший спосіб
 3. другий спосіб
 4. третій спосіб
 5. Поділитись людям вносити зміни в свій блог
 6. Адміністратор втратив доступ до блогу
 7. Спори про власність в блогах
 8. У цих випадках потрібно попередження для дорослих
 9. Додати сповіщення для дорослих

Зустрічаються відеоролики, які містять в контенті елементи еротики, пропаганду жорстокості, насилля або іншого типу заборонену інформацію. І обмеження до перегляду особам, які не досягли 18-ти річного віку є цілком обґрунтованим. Але, якщо вам вже давно не 18) і ви маєте право або бажання подивитися такий ролик, а замість цього вас зустрічає заборона, звичайно ж це дратує. Я відкрию вам кілька прихованих можливостей хостингу, щоб ви могли подивитися відео з обмеженим доступом YouTube вже зараз.

Нагадування про видимість ваших відеороликів

Якщо ви могли раніше завантажувати довші відео, і якщо ви більше не зможете цього робити. Однак він буде доступний для тих, у кого буде посилання. Зрозумійте, що будь-яка людина на планеті з доступом в Інтернет зможе побачити ваше відео. Решта 2 варіанти мають більш низьку видимість. Давайте перш за все подивимося на так зване приватне відео.

Нарешті, останній випадок, який відсутній в відео. Послідовність не буде вказано в Інтернеті, але буде доступна через просте посилання. Зверніть увагу, що по мірі відновлення онлайн-Тб з'явився новий режим «Запланований». Він дозволяє, як випливає з його назви, визначати видимість в часі.

перший спосіб

Цей спосіб полягає в простому скачуванні закритого відео Ютуб. Вам достатньо вставити дві англійські «SS» в адресному рядку, як показано на скріншоті нижче:


другий спосіб

В адресному рядку потрібно видалити фрагменти, як показано на скріншоті нижче:

Якщо ви виберете режим «Непосчітанние», доступ до вашого відео буде обмежений, тому що ви будете поширювати його на обрану аудиторію. Щоб активувати цю обрану видимість, перейдіть до опції «Завантажити» ваше відео. Потім виберіть варіант «Не вказано».

Потім імпортуйте файл і почекайте, поки імпорт вступить в силу. Потім ви автоматично отримаєте посилання обміну такими даними, яку ви можете повідомити людям за вашим вибором. Якщо ви хочете отримати цю посилання для раніше опублікованих відео, перейдіть в «Менеджер відео». Цей розділ доступний з вашого особистого каналу. Тут ви знайдете загальну посилання з вашими контактами.


Замість другого фрагмента «=» вставте «/», тепер тисніть той же ENTER і дивіться відео без будь-яких незручностей!

третій спосіб


третій спосіб

Вводимо скопійоване в адресний рядок в новому вікні браузера, тиснемо ENTER і, вуаля - дивимося відео в своє задоволення!

І як ви можете бачити у спадному меню, показаного вище, цілком можливо змінити видимість раніше опублікованого відео, будь то публічне або приватне. Знайдіть нижче порівняння 4 Тб, щоб допомогти вам опублікувати своє відео на платформах (платформах), які відповідають вашим очікуванням.

Платформа № 1 відео, ми автоматично звертаємося до неї, щоб розмістити наші відео в Інтернеті. Іншими словами, якщо ви хочете, щоб його відео було видно, це неперевершене рішення. Але які його реальні переваги і недоліки в порівнянні з іншими платформами?

Ось, мабуть, і все! Ви дізналися самі прості способи перегляду відео з обмеженим доступом Ютуб - без обмежень!

Дізнайтеся як подати скаргу, якщо ваше відео вкрали, а також підписуйтесь на мій канал, і переглядайте корисні відео-посібники для навчання!

Недосконалість системи підписки на YouTube надає всім передплатникам каналу доступ до прихованих і приватним відео, що завантажуються користувачем.

Його учасники: якщо ваша мета - максимально широко розповсюджувати ваше відео, воно тут. Без обмежень: з базової облікової записом можна ділитися відео без обмежень тривалості або ваги! Незважаючи на те, що спільнота відносно невелике, перевага полягає в тому, що ви дивитеся відео високої якості . Немає реклами: ніякі оголошення не порушують перегляд або не заважають перегляду відео.

 • Ціна: Безкоштовно!
 • Реклама: відображається на початку, в середині або в кінці відео.
 • Видимість.
 • Властивість: з цією платформою ви зберігаєте повне володіння завантаженим контентом.
 • Таким чином оптимізується зміст відеороликів і загальну якість його послуг.
 • Спільнота професіоналів.
 • Зберігання відео: обмеження до 500 МБ в тиждень з вільною обліковим записом.
 • Комерційний контент.
 • Ця платформа забороняє завантаження відеороликів в комерційних цілях.
 • Слава: Дефіцит слави з широкою публікою.

За допомогою цієї платформи ви можете легко розміщувати відеоролики для просування свого бізнесу і нових продуктів або послуг.

Для початку - невеликий вступ про те, відео яких типів можна зустріти на YouTube.

Public - звичайне відео, доступне всім бажаючим з пошуку, з підписок, зі сторінки каналу, з related.
Unlisted - доступно всім бажаючим, але тільки за прямим посиланням; виключено з пошуку.
Private - доступно тільки певним користувачам.

Зрозуміло, відео з налаштуваннями приватності Unlisted і Private не відображаються в підписках і власне на каналі користувача, який завантажив їх. Однак система оповіщень YouTube про глобально недосконала і, завдяки їй, в певних випадках передплатники каналу отримують доступ до цих відео.

Заклик до дії: в маркетинговому відео важливо інтегрувати ефективний заклик до дії, щоб ваша аудиторія виконувала необхідні дії. Статистика: вимір для кращого розуміння і акторської майстерності є ключем до маркетингу.

 • Ціна: пакети щодо дороги в порівнянні з іншими платформами.
 • Ці пакети забезпечують доступ до переваг цієї платформи.

Висновок: Ми використовуємо ці 4 платформи щодня в рамках наших проектів і відповідно до наших потреб. Ми рекомендуємо не соромитися вибирати кілька платформ для трансляції вашого відео.

Тут треба зробити невеличкий відступ і сказати про те, що дуже часто ці два варіанти приватності використовуються популярними користувачами для заливки нових відео. Спочатку таке відео заливається з прапором Unlisted або Private, після чого автор чекає повної його обробки (за замовчуванням, відео стає доступним користувачам ще до того, як YouTube створив кілька варіантів якості), можливо, додає анотації і лише після цього робить його Public. Недосконалість системи сповіщень YouTube полягає в тому, що вона послужливо повідомляє, що користувач завантажив нове відео, незважаючи на те, що у нього стоїть прапор Unlisted або Private:

У всіх є свої переваги, просто знайти правильне застосування. Робіть свої ігри, нічого не відбувається! Плейлисти і загальнодоступні відео можна переглядати усіма і ділитися з ким завгодно. Приватні плейлисти і відео можна переглядати тільки ви і користувачі, яких ви обрали. Перераховані плейлисти і відеоролики можна переглядати і ділитися всіма, у кого є посилання. Приватне відео можна переглядати тільки ви і користувачі, яких ви вибираєте. Ви можете поділитися приватним відео з іншими користувачами по електронній пошті , Якщо хочете подивитися його.


За скриншоту це може бути не зовсім зрозуміло, але в даному списку показані кілька відео, завантажених вже давно (набагато раніше 9 годин тому), в той час як завантаження нового відео, за словами YouTube, відбулася 9 годин тому. Баг, що приводить до цього, полягає в наступному: незалежно від того, яку настройку приватності вибрав користувач, його канал автоматично піднімається вгору в списку у всіх передплатників з повідомленням про те, що користувач завантажив нове відео. Налаштування приватності впливає лише на те, чи буде це відео показано в супутньому списку. В даному прикладі 9 годин тому користувач завантажив нове Private відео, і про це тут же були повідомлені всі його передплатники (хоч і не отримали доступу до самого відео).

Нерухомі відео можна переглядати і ділитися всіма, у кого є посилання. Будь-, у кого є посилання, може повернути його. Наприклад, ви можете відправити його або додати відео в загальнодоступний список відтворення.

 • Знайдіть відео, яке хочете змінити, і натисніть «Змінити».
 • Натисніть «Зберегти зміни».

Щоб поділитися відео, яке відсутнє в списку, просто поділіться посиланням з людьми, до яких ви хочете отримати доступ, і потім зможете переглянути їх.

Підписки для підписки Ми використовуємо час, коли відео було встановлено як «Спільнота», щоб визначити його розміщення в фіде «підписки». Це означає, що після його установки як «загальнодоступні» відео з'явиться в фіде «Передплати». Повідомлення Якщо включено, ваші абоненти отримають повідомлення про публічне відео, коли.

В принципі, ця історія могла б на цьому і закінчитися, адже передплатники не змогли подивитися приватне відео . Однак система оповіщень YouTube не обмежується межами сайту - за бажанням щотижня приходить email з тим же самим вмістом. Відкриваючи його, бачимо:


Поділитись людям вносити зміни в свій блог

 • Завантажте публічне відео в перший раз.
 • Спочатку змініть налаштування для відео з Приватного або Чи не внесеного в Публічний.

Ви можете визначити, хто може вносити зміни в ваш блог і хто може його прочитати. Коли людина приймає запрошення, він буде включений в список авторів. У блог можна додати до 100 чоловік.

Примітка. Щоб публікувати повідомлення в блогах і управляти ними, запрошені автори або адміністратори повинні мати їх. Додавання або видалення інших адміністраторів і авторів Редагування налаштувань або шаблону блогу Редагування або видалення будь-яких повідомлень. Додати і редагувати свої повідомлення. . Блоги повинні мати хоча б одного адміністратора.

Незважаючи на налаштування приватності, YouTube повідомив передплатників про завантаженому відео, показав його в списку і послужливо надав посилання для перегляду. Якщо це відео - Unlisted, то його може дивитися хто завгодно, що має пряме посилання. В даному випадку це відео виявилося Private, тому при його перегляді замість відео отримуємо таке:


Адміністратор втратив доступ до блогу

Якщо ви хочете, щоб людина стала адміністратором, відкрийте меню навпроти її імені та виберіть «Адміністратор». Якщо адміністратор втрачає доступ до блогу, авторизація повинна бути повернута іншим адміністратором.

Спори про власність в блогах

Вибір людей, які можуть переглядати блог. За замовчуванням ваш блог є загальнодоступною, а кожен може прочитати його в Інтернеті. Щоб змінити людей, які можуть бачити ваш блог.

Якщо ви хочете, щоб хтось більше не звертався до вашого блогу, ви можете скасувати свій доступ. Натисніть Видалити цього користувача у людини, якого хочете видалити. Обмежити доступ, якщо блог містить контент для дорослих. Якщо ваш блог присвячений темам або використовує мову для дорослих, вам потрібно додати сторінку попередження, щоб показати, перш ніж люди звертаються до блогу.

В даному випадку потенційний збиток від цього невеликий: це відео - всього лише чергова частина відеопрохожденія гри з коментарями, тимчасово прихована автором через те, що вона ще обробляється. Однак в тому ж самому листі з оповіщенням я виявив і куди більш особисті відео, приховані вже явно з тієї причини, що вони не для сторонніх очей:

У цих випадках потрібно попередження для дорослих

Повідомлення про зміст для дорослих не потрібно в наступних випадках

Оголені уявлення для документальних і сексуальних цілей Оголені уявлення для чітких освітніх, документальних, наукових або художніх цілей. Порнографічні або сексуально відвертих. . Якщо ви вважаєте, що ваш блог містить контент, який не підходить для будь-якого віку, ви можете вибрати, щоб показувати попередження про зміст.

Додати сповіщення для дорослих

Передача блогу новому власнику

Щоб перемістити властивість блогу від одного користувача до іншого, виконайте наступні дії.

 • Виконайте описані вище дії, щоб інші могли редагувати блог.
 • Скасувати доступ до первинного власника блогу.

Щоб змінити ім'я оригінального повідомлення в блозі, новому власнику блогу необхідно буде знову видалити і опублікувати повідомлення.


На відміну від згаданого вище, ці відео були з прапором Unlisted, а не Private, і були доступні для перегляду за посиланням з листа. З етичних причин, пруф-скріншоти з цих відео тут не наводжу.

Лист з оповіщенням приходить раз на тиждень (судячи з усього, по понеділках) і розповідає про всі завантажених відео за минулий тиждень. Включаючи особисті і приховані від сторонніх очей відео з медового місяця або з весілля. Розповідає всім передплатникам.


У першій половині року ми запустили жест, який дозволяє вам рухатися вперед або назад швидко на 10 секунд, двічі натиснувши праву або ліву частину відео
У першій половині року ми запустили жест, який дозволяє вам рухатися вперед або назад швидко на 10 секунд, двічі натиснувши праву або ліву частину відео. Протягом наступних кількох місяців у нас буде функція, яка дозволить вам переключитися з одного відео на інше, зсунувши руку на екрані: просто перейдіть вліво, щоб подивитися попереднє або праве відео, щоб побачити наступний. І ось глазур на торті!

Інша глава відноситься до швидкості здійснення. Це означає, що ви завжди можете скористатися оптимальним переглядом, навіть вертикальним відео, без звичайних чорних смуг з боків. Як змінюється версія робочого столу? Тому що немає нічого більш важливого, ніж творці і контент, які ми всі любимо. В Інтернеті сьогодні все в мережі є «соціальним» і, схоже, має стати суспільним надбанням, але набагато краще залишатися приватним. Більшість фотографій і відео - це особисті спогади, які багато людей не хочуть нікому показувати.

Але які його реальні переваги і недоліки в порівнянні з іншими платформами?
Як змінюється версія робочого столу?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью