• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

видалення вірусів

Якщо Ваш комп'ютер (ноутбук, сервер) вражений вірусом і встановлене на комп'ютері антивірусне програмне забезпечення не в силах з ним впоратися, не намагайтеся впоратися з проблемою самостійно Якщо Ваш комп'ютер (ноутбук, сервер) вражений вірусом і встановлене на комп'ютері антивірусне програмне забезпечення не в силах з ним впоратися, не намагайтеся впоратися з проблемою самостійно. Зателефонуйте в наш комп'ютерний сервіс і наш комп'ютерний майстер терміново прибуде до Вас для очищення системи від вірусів, троянів і шкідливого ПЗ. У своїй роботі фахівці нашого сервісу використовують тільки перевірене програмне обеспченіе, що є гарантією успіху і збереження Ваших даних. По завершенні робіт ми оновимо антивірусні бази і встановимо системні оновлення, які покликані захистити систему від заражень комп'ютерними вірусами.

Як заразити комп'ютер вірусом? Набагато простіше, ніж видалити вірус. Зараз ми розглянемо випадки, коли можливість зараження максимально висока:

 • вставляючи в usb порт комп'ютера флешку:

Якщо у вашій Windows включена функція автозапуску зі знімних і інших носіїв, після виявлення флешки операційна система Windows перевіряє на ній наявність файлу autorun.inf і якщо цей файл буде виявлений система спробує обробити його і провести запуск того файлу, на який посилається файл автозавантаження. Як правило, наявність в корені розділу файлу autorun.inf говорить про те, що даний носій заражений вірусом і потрібне лікування вірусів.

 • завантажуючи додаток або саморозпаковується з інтернету:

Встановлюючи на комп'ютер будь-яке програмне забезпечення, необхідно бути впевненим в тому, що воно отримано з надійного джерела. Інакше Ви не застраховані від того, що інсталяційний exe файл програми не містить який-небудь «троянський вірус» або вірус sality. Надійним джерелом можна вважати офіційний сайт компанії-розробника ПЗ або сайт програми.

 • намагаючись знайти безкоштовний серійний номер або так званий crack (кряк) до програмного забезпечення, розповсюджуваному на платній основі:

Російський менталітет досі не дозволяє викладати гроші за використання програмного забезпечення. "Навіщо платити, якщо можна скачати безкоштовно?" Відвідуючи «виразника» - ресурси, присвячені різним хакерам, кейгенов, безкоштовним серійними номерами до дорогого ПО, ми самі собі підписуємо «троянський вирок».

 • відвідуючи порно-сайти і ресурси, які схиляють Вас провести своє дозвілля в компанії дівчат (чоловіків) легкої поведінки:

Більшість подібних ресурсів несуть за собою наслідки зараження не тільки венеричними захворюваннями, а й зараження троянськими вірусами, смс вірусами, порно вірусами і т.д. Різновидів інтернет-вірусів і різного роду trojan winlock безліч і перерахувати їх всіх в рамках даної статті не представляється можливим.

 • погоджуючись встановити безкоштовний антивірус і провести онлайн перевірку на віруси або лікувати віруси онлайн на підозрілому ресурсі:

Якщо на якомусь сайті Ви побачите вискочила з нізвідки онлайн перевірку комп'ютера на віруси, не варто звертати уваги на результати цієї липової антивірусної перевірки і погоджуватися встановити на свій комп'ютер новітній антивірусний сканер, який обіцяє вилікувати віруси на комп'ютері. Встановивши такий антивірус і перезавантаживши комп'ютер, Ви побачите, що робочий стіл заблокований, диспетчер задач заблокований і здивуєтеся, виявивши на робочому столі windows порно-банер, смс-вірус або вірус вимагач, який вимагатиме відправити смс на номер мобільного телефону.

 • переходячи за підозрілими посиланнями:

Одного разу клікнувши на підозрілої посиланням, отриманої по електронній пошті або в повідомленнях ICQ, «ВКонтакте», «Однокласники», Ви ризикуєте бути перенаправлення на сайт зловмисників, які промишляють крадіжкою і зломом паролів до електронної пошти та соціальних мереж. Якщо на сторінці авторизації «ВКонтакте» або «Однокласники» Вас ні з того, ні з сього просять відновити пароль до вашого облікового запису, не слід цього робити - потрібно перевірити доступ до особистій сторінці «ВКонтакте» або «Однокласники» з іншого комп'ютера.

З тих пір, як web-браузери стали використовувати для відображення інтернет-контенту різні плагіни і надбудови, можливості недоброзичливців, які займаються написанням вірусів і намагаються вивудити з наших комп'ютерів конфіденційну інформацію, стали практично безмежними і лікувати комп'ютер від вірусів стає складніше.

Тому для профілактики і лікування вірусного зараження вже не досить мати на комп'ютері встановлений антивірус. Необхідні деякі роботи з налаштування операційної системи: відключення можливості автоматично запускати вміст, записане в кореневих каталогах будь-яких носіїв (файл autorun.inf), відключати деякі системні служби, які не використовуються користувачем комп'ютера для роботи, заборонити стороннім програмам вносити зміни до реєстру без Вашого відома.

Видалення вірусів (лікування вірусів) - процес, який вимагає знання особливостей операційної системи. Перед процедурою видалення вірусів і лікування комп'ютера від вірусів, завжди потрібно підготувати комп'ютер до роботи: необхідно переглянути і видалити зайве з меню автозавантаження Windows, переглянути список системних служб на предмет автоматичного запуску будь-якої "чужий" служби, яка не належить ні до самої операційної системи , ні до програмних продуктів в ній встановлених. Також, перед лікуванням комп'ютера від вірусів, слід видалити всі тимчасові папки і очистити їх вміст. Іноді для цього потрібно вдаватися до деяких хитрощів, так як на зараженому ПК тимчасові файли можуть бути заблоковані будь-яким шкідливим процесом в пам'яті комп'ютера. Багато віруси маскуються під системний процес svchost.exe.

Для запобігання зараження Вашого комп'ютера вірусами, а також для лікування комп'ютера від вірусів, ми рекомендуємо використовувати надійні програмні засоби антивірусного захисту, які вже встигли зарекомендувати себе на ринку. Дізнатися, які "антивіруси" є найнадійнішими і довіреними, Ви можете, ознайомившись з рейтингом засобів антивірусного захисту. Який би антивірус Ви не обрали в якості захисника Вашого комп'ютера або ноутбука, Ви завжди повинні стежити за актуальністю антивірусних баз, адже нові модифікації вірусів з'являються щодня.

Як видалити вірус? Як вилікувати комп'ютер? Ми допоможемо Вам, якщо Вам потрібно: видалити вірус, очистити комп'ютер від вірусів і шкідливого ПЗ, вилікувати комп'ютер від вірусу, видалити порно банер, видалити смс вірус. Замовте антивірусну профілактику Вашого комп'ютера в нашому комп'ютерному сервісі прямо зараз і захистите себе і свій комп'ютер від комп'ютерних вірусів.

Як заразити комп'ютер вірусом?
Навіщо платити, якщо можна скачати безкоштовно?
Як видалити вірус?
Як вилікувати комп'ютер?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью