• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Видалення вірусів вимагачів троянів і лікування комп'ютерів в Новосибірську

 1. Вартість лікування комп'ютера від вірусу-здирника, який заблокував Ваш комп'ютер становить 500 рублів
 2. СМС вірус: як відбувається зараження?
 3. Вартість лікування комп'ютера від вірусу-здирника, який заблокував Ваш комп'ютер становить 500 рублів


послуги
ціни
Контакти
Головна
Корисна інформація

Вартість лікування комп'ютера від вірусу-здирника, який заблокував Ваш комп'ютер становить 500 рублів

Якщо вірус вимагає відправити СМС ...

Не відправляйте СМС! Відправка СМЗ не видалить вірус, а просто прибере його слід з екрану. Інформери і СМС-вимагачі - це такі ж віруси і їх необхідно видаляти, інакше вони так і залишаться на місці, піддаючи загрозі ваші дані і працездатність комп'ютера.

Наш фахівець не тільки гарантовано видалить банер з екрану, але і зробить повне сканування системи для виявлення інших вірусів і помилок, видалить їх, а також встановить ліцензійний антивірус і розповість про запобіжні заходи в мережі Інтернет.

Останнім часом спостерігається зростання кількості шкідливих програм-здирників, які вимагають відправити на короткий номер sms-повідомлення для отримання доступу до заблокованої системі або до призначених для користувача файлів (вартість одного повідомлення - в межах декількох сотень рублів).

Приблизний текст повідомлення:. У вікні доступні текстове поле Ввести отриманий код і кнопка Активація.

Великого поширення набули так звані шкідливі програми, які "беруться нізвідки" і "блокують Windows". Офіційна назва такого ПО - Trojan.Winlock.n, який до теперішнього часу налічує кілька десятків версій. Такого роду програми, проникаючи на комп'ютер, після перезавантаження блокують доступ до робочого столу Windows. Для розблокування Windows пропонується відправити СМС, поповнити рахунок або якого-небудь аккаунт платіжного терміналу. Ні в якому разі не слід виконувати вимоги шахраїв, так як цими діями Ви спонсоруєте написання нових вірусів.

Найпоширеніша проблема для користувачів інтернету останнім часом це шкідлива програма, яка самовільно або за допомогою користувача встановлюється на комп'ютер. Цей смс вірус вимагає відправити смс на короткий платний номер для зникнення банера. По-перше, відправка смс не допомагає. Достовірно відомо, що код приходить в дуже рідкісних випадках і ще рідше він сприяє зникненню шкідливого віконця. Тому і через солідарності з іншими користувачами, ніколи не відправляйте смс на вказаний смс шахраями номер. Тим більше, на порнобанер, а так зазвичай виглядає цей вікно вимагач, зазвичай не вказується вартість смс повідомлення, а зазначена ціна може не відповідати дійсності. За скаргами користувача відомо, що ціни на такі смс іноді більше однієї тисячі рублів.

Останнім часом користувачі інтернету все частіше страждають від шкідливих програм, які вимагають відправки СМС на якийсь конкретний номер, інакше комп'ютер буде заблокований. Windows заблокований. Для розблокування надішліть смс. Зрозуміло, що смска не безплатна, тому ні в якому разі відправляти її не треба. З телефону буде знята кругленька сума, і не факт, що проблема вирішиться.

"Ваш комп'ютер заблокований! Для розблокування відправляти СМС повідомлення з текстом ХХХ на номер YYY" - такі повідомлення все частіше стали отримувати російські інтернетчики починаючи з осені 2009 р Всесвітню павутину, точніше вітчизняний її сегмент, захлеснула хвиля СМС вірусів - програм які блокують роботу персонального комп'ютера (операційної системи Windows, доступу в Інтернет і т.п.) і вимагають для розблокування відправити платне СМС з якимось текстом (XXX) на платний короткий номер (YYY). Нещасна жертва намагається перезавантажуватися (в тому числі і "безпечному режимі"), запускати антивіруси, редагувати реєстр, але все марно. Всі шляхи можливого позбавлення вже заблоковані.

СМС вірус: як відбувається зараження?

Зараження комп'ютера СМС вірусом відбувається через Інтернет і практично завжди за бажанням самої жертви. Зазвичай це відбувається під виглядом установки на ваш комп'ютер додаткового софта або плагінів для Інтернет-браузера. Найчастіше все на сайті зловмисників користувач бачить вікно з відеороликом, яка не програється. При цьому для перегляду вам пропонують завантажити і встановити кодеки. Так як проблема з часом не програє відео періодично виникає у всіх Інтернет-серферів, то на пропозицію зловмисників ведуться дуже багато.

Потрапивши на комп'ютер жертви, СМС вірус інтегрується в систему, повністю блокує роботу комп'ютера і виводить повідомлення на кшталт:

 • "OS Windows заблокована. Для розблокування необхідно відправити СМС з текстом ХХХ на номер YYY"
 • "Щоб відновити працездатність комп'ютера відправте СМС з текстом ХХХ на номер YYY"
 • "Надішліть СМС з текстом ХХХ на номер YYY, інакше Windows буде видалена"
 • За допомогою спеціалізованого програмного забезпечення здійснюється пошук комп'ютерних вірусів, а потім їх видалення (знищення) або нейтралізація. У разі неможливості лікування, заражені комп'ютерними вірусами файли можуть або віддалятися, або поміщатися в "карантин", це обговорюється з клієнтом заздалегідь. Антивірус в даному випадку не встановлюється на жорсткий диск клієнта, а носій з файлами підключається до діагностичного центру. У деяких особливо важких випадках після процедури видалення комп'ютерних вірусів може знадобитися перестановка деяких додатки і навіть операційної системи в цілому, що не входить в послугу з лікування від вірусів.

  Вартість лікування комп'ютера від вірусу-здирника, який заблокував Ваш комп'ютер становить 500 рублів


  Новосибірська комп'ютерна допомога надає послуги з ремонту комп'ютерів, відновлення даних, лікування комп'ютерних вірусів, встановлення Windows, встановлення драйверів, налаштування ноутбуків, відновлення інформації, фотографій з карт пам'яті в Новосибірську

СМС вірус: як відбувається зараження?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью