• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Видалення вірусів. Лікування вірусів. Антивірусні пакети.

Комп'ютерні віруси це такі програми, відмінною рисою яких є здатність до розмноження Комп'ютерні віруси це такі програми, відмінною рисою яких є здатність до розмноження. Віруси можуть пошкодити або повністю знищити всі дані, порушити нормальну роботу операційної системи, а в деяких випадках можливо навіть знищення операційної системи. На даний момент відомі десятки тисяч вірусів, які поширюються через Інтернет або за допомогою сторонніх носіїв інформації. Комп'ютерні віруси, впроваджуючи себе у виконуваний код програм, можуть принести досить серйозні неприємності користувачеві.
Правильне видалення вірусів з комп'ютера (або лікування вірусів) це не просте завдання, мало тільки видалити тіло вірусу і встановити антивірус, потрібно відстежити внесені вірусом зміни, очистити файли і реєстр операційної системи від так званих хвостів і залишків вірусу.
Навіть якщо Вас нічого не турбує, на комп'ютері можуть бути віруси крадуть важливу інформацію або використовує Ваш комп'ютер в чиїх корисливих цілях. Уважність і дотримання елементарних антивірусних правил знижує ризик зараження комп'ютера, але краще перестрахуватися і встановити антивірус.
Для видалення (лікування) вірусів, в даний час пропонується досить широкий асортимент антивірусних програм, але ідеальних рішень не існує.
Видалення вірусів нашими фахівцями & ndash- гарантія повного відновлення працездатності комп'ютера і збереження Ваших данних.Ми завжди використовуємо самі останні антивірусні бази, а наші фахівці знають особливості поведінки різних вірусів, що дозволяє швидко знаходити і здійснювати професійне лікування вірусів, видалення вірусів і шкідливих програм. Ваш комп'ютер поводиться дивно?Етосерьyoзная причина для занепокоєння!
Ремонт комп'ютерів , Професійна діагностика і лікування вірусів: +7 (812) 336-90-36

Процедура антивірусної очищення проводиться поетапно:

 • Видалення вірусного коду з оперативної пам'яті
 • Видалення вірусів з вінчестера
 • Лікування вірусів, що впровадили в прикладні програми
 • Очищення реєстру.

Знайти і повністю видалити шкідливу програму без спеціальних знань і професійних антивірусів практично неможливо, особливо якщо потрібне відновлення системи після активної діяльності вірусу.
Наші фахівці зроблять очистку вірусів по всій системі і встановлять антивірус, який надійно захистить Ваш комп'ютер. Наші інженери мають величезний досвід лікування всіх різновидів комп'ютерних вірусів.

Ми допоможемо видалити всі віруси і пропонуємо наступні послуги:

 • Виявлення вірусів і шпигунських програм
 • Лікування і видалення вірусів
 • Відновлення роботи операційної системи
 • Видалення вірусів без втрати даних
 • Видалення вірусів в завантажувальної області
 • Видалення вірусів з реєстру і оперативної пам'яті
 • Установка, настройка і оновлення антивіруса
 • Налаштування безпеки Windows
 • Налаштування Firewall.

Ми знаємо, як боротися з вірусами! Всього один дзвінок & mdash- і ми прийдемо до Вас на допомогу!
Телефон сервісного центру: +7 (812) 336-90-36

Викликавши нашого фахівця ви можете бути впевнені що ваш комп'ютер буде вилікуваний професійно і повністю.

Ми допоможемо Вам видалити всі комп'ютерні віруси, які присутні на Вашому комп'ютері і підберемо антивірус, який допоможе впоратися з будь-якої вірусної атакою. У нас великий досвід роботи по боротьбі з вірусами.

Рекомендовані антивірусні пакети:

Kaspersky Internet Security 2009

Найпопулярніший продукт антивірус. Програма включає в себе все необхідне для безпечної роботи в Інтернеті. Завантажити безкоштовно антивірус (в пробної версії). Антивірус Касперського 2009
Ефективність антивіруса перевірена мільйонами користувачів. Швидке лікування вірусів! Завантажити безкоштовно антивірус (в пробної версії). Антивірус ESET NOD32.4
Рішення для захисту домашнього комп'ютера від вірусів, троянських програм, черв'яків, рекламного ПО, шпигунських програм і фішинг-атак. Завантажити безкоштовно антивірус (в пробної версії). ESET NOD32 Smart Security 4
Інтелектуальне комплексне рішення для забезпечення безпеки домашнього комп'ютера від вірусів, троянських програм, черв'яків, шпигунських програм і рекламного ПО. Надійне видалення всіх відомих вірусів. Завантажити безкоштовно антивірус (в пробної версії).

Avast
Антивірусні рішення, створене для користувачів домашнього використання. Покликане запобігати епідемії вірусів. Поєднує в собі високу продуктивність, надзвичайну легкість у використанні і привабливий дизайн.

Завантажити безкоштовний антивірус.

Avira

Це безкоштовний антивірус, постійно і швидко захищає комп'ютер від шкідливого ПО, вірусів, троянів, хробаків і т.п. Він контролює всі дії користувача і реагує відразу ж після виявлення вірусу.

Завантажити безкоштовний антивірус.

Пам'ятайте !!! Неправильно налаштований антивірус є абсолютно марним додатком, яке не в змозі захистити комп'ютер від зловмисників !!! Ми допоможемо Вам провести повне видалення вірусів і надійно захистити комп'ютер, причому зробимо це у відповідності з останніми розробками і під Ваші конкретні потреби.

Видалення вірусів (Корисний матеріал):

Ваш комп'ютер поводиться дивно?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью