• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Від базової одягу до весільних суконь: Нові російські марки - Wonderzine

Ми постійно стежимо за новими перспективними дизайнерами і гідними марками в Росії. Складно не помітити, що за останній рік таких з'явилося дуже багато. Цікаві базові речі, шкіряні куртки, ніжні сукні (в тому числі мінімалістичні і весільні), тонкі ювелірні прикраси, приємний трикотаж - ми намагаємося підбирати в рубрику «Нова марка» бренди з різною спеціалізацією. Кращі представники хвилі молодих дизайнерів - в нашому списку.

Ми постійно стежимо за новими перспективними дизайнерами

Мінімалізм, практичність, простота - хмара тегів, яким можна охарактеризувати Simple Forms. Команда марки надихається ідеями конструктивізму та роботами архітекторів Bauhaus. Сукні-сорочки, сложноскроенние сарафани, расклёшенние спідниці, жакети з накладними кишенями і світшоти з геометричним малюнком - все речі марки комфортні в носінні і легко поєднуються між собою і будь-якими іншими базовими речами.

Читати повністю

Марка Bats присвячена цілком конкретної категорії гардероба - шкіряних куртках. Її авторка, Марія Калашникова, до того як запустити Bats, працювала графічним дизайнером і паралельно захоплювалася пошиттям одягу. За словами Калашникової, саме професія дала їй вміння мислити концептуально. В першу чергу філософія марки пов'язана з пристрастю засновниці до мотокультури і подорожам, символом яких і є шкіряна куртка.

Читати повністю

Читати повністю

Три роки тому тоді ще сімнадцятирічна студентка Лера Микільська заснувала марку футболок і худі з веселими написами #GOODNESSMARKET: дівчина зізнавалася в коханні до кітчу, простоті і примітивності в моді. Тепер Микільська вирішила проявити себе в більш серйозному ключі - запустила нову марку MyScream, в першу колекцію якої увійшли найрізноманітніші речі - від піжамних брюк до суконь.

Читати повністю

Бренд Bluebox розвивається за двома напрямками. Перше - Bluebox Choice - це кілька невеликих ювелірних марок, за якими стоять люди, які надихають дизайнера. Найчастіше це американські бренди, які славляться стилем, творчою свободою, умінням поєднувати непоєднуване, і японці, які близькі творцю Bluebox по духу своєї витонченістю, перфекціонізм і досконалістю виконання. Другий напрямок - безпосередньо марка Bluebox, для неї дизайнер сама придумує і створює прикраси.

Читати повністю

Читати повністю

Назва MIR розшифровується як Made In Russia, а заснували марку випускники МГУ і НДУ ВШЕ - Катя і Олексій. Вони відразу вирішили відмовитися від сезонних колекцій і випускати окремі речі під порядковими номерами. MIR Stores набирає популярність саме як марка в'язаних светрів, хоча плани у хлопців далекосяжні - створювати універсальні речі, які разом складуться в цілісний гардероб.

Читати повністю

«Море» - марка повсякденного одягу з Владивостока, заснована в 2015 році трьома друзями: Світланою Груздова, Миколою Афонченко і Денисом Макаровим. Вони роблять лаконічну, дуже сучасний одяг на кожен день, натхненна атмосферою і місцем, в якому працюють і живуть. Вони виросли в приморському місті, де з морем пов'язано взагалі все, - так що над назвою марки довго думати не довелося.

Читати повністю

Читати повністю

Даша Філатова, cоздательніца Sand Dune, кілька років пропрацювала у видавничому домі Condé Nast редактором моди і в мультибрендовому магазині, де займала посаду арт-директора. Півроку тому Даша вирішила вступити в University of the Arts London, але для проходження конкурсного співбесіди їй необхідно було представити творчу роботу: «Я зрозуміла, що давно хотіла зробити марку одягу, всі ідеї у мене вже були сформовані, і я вирішила, що саме час їх реалізувати ».

Читати повністю

Початківець дизайнер Аліна Ковальова, творець марки Braventru, назва якої - скорочення фрази «Be Brave and True», ратує за відмову від мас-маркету з його мільйонними тиражами і темпами конвеєрного виробництва. Її аудиторія - люди, які виступають за розумне споживання і осмислене виробництво.

Читати повністю

Читати повністю

fy: r - нескладна, але дуже симпатична одяг на кожен день. Бренд заснували подружжя Світу Сальникова і Льоша Кухта. Cейчас у пари чотири повноцінні колекції за якими можна відразу відзначити цілісність їх підходу - це вільні, що не сковують рухи речі, як монохромні, так і з цікавими, але не химерними принтами.

Читати повністю

Пошук весільного наряду - справжній головний біль, особливо якщо ви з тих, хто ставить зручність на чільне місце. У той же час нестандартні варіанти зразок піжам або оксамитових костюмів також подобаються далеко не всім. У лютому 2016- го з'явився ще один варіант - звернутися за допомогою до молодої російської марки Antrerobe, заснованої Галею Чепкіной і Машею Кубасовим. Під час навчання дівчата шукали свою нішу - хотіли зосередитися на функціональної складової одягу, а не робити «просто ще одну марку красивих нарядів для мешканок мегаполісу».

Читати повністю

Читати повністю

Прості, але приємні тілу і добре скроєні футболки, затишні треники, які не соромно носити на роботу - здавалося б, подібних базових речей повно у кожній другій марки. Але варто дійти до справи, як пошук перетворюється в проблему. Uniqlo, American Apparel, Oh, My - звичний вибір, але навіть їх асортименту не вистачить всім, хто любить базовий трикотаж. І ось з'явилася ще одна марка, яку варто внести в цей список.

Читати повністю

Світлина: cover image - Mir Stores

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью