• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Вибираємо відеокарту Nvidia GeForce GTX 1060: огляд 10 моделей

 1. Зміст вступ
 2. Модельний ряд GeForce GTX 1060
 3. ASUS GeForce GTX 1060 Strix

Зміст

вступ

Модельний ряд сучасних відеокарт розділений на три цінові сегменти - низький, середній і верхній. З одного боку, користувачі мають право вирішувати, виходячи зі своїх переконань і фінансових можливостей, на яких випадках варто зупинитися . З іншого, саме в середньому сегменті розгораються запеклі цінові війни, оскільки його представники демонструють краще співвідношення ціни і продуктивності, ніж флагмани, і забезпечують більш комфортний ігровий процес в порівнянні з бюджетними рішеннями.У битві виробників графічних процесорів боротьба йде зі змінним успіхом: то один, то інший злітає на гребінь хвилі і збирає вершки з ринку. Однак останнім часом намітилася цікава тенденція - компанія AMD і лінійка прискорювачів, заснованих на GPU Polaris 10/11, не тільки наздогнали і потіснили опонента, а й випередили його. Цьому посприяли вдалі новинки у вигляді Radeon RX 460 , RX 470 і RX 480 , Які мають непогані характеристиками і пропонують різний обсяг відеопам'яті, а також хороша технічна підтримка і великий перелік утиліт для модифікацій.

Цей випад не залишився без уваги, і компанія Nvidia відповіла контрударом - зниженням цін на відеокарту GeForce GTX 1060, позиціонується в масовий сегмент, і випуском її молодшої версії з урізаним графічним процесором і обсягом відеопам'яті 3 Гбайт. Нові моделі виявилися продуктивніше конкуруючих рішень, але в той же час дорожче.

Зрозуміло, користувачам такий крок лише на руку, але в різноманітті моделей легко заплутатися. Раніше ми вже вивчили кілька нових лінійок Nvidia - GeForce GTX 1080 і GeForce GTX 1070 , Тепер же приділимо увагу GeForce GTX 1060 і оцінимо все «за» і «проти».

Модельний ряд GeForce GTX 1060


Nvidia GeForce GTX 1060 Founders Edition

Опис на сайті виробника - посилання .

Дизайн і зовнішній вигляд референсних відеокарт від Nvidia змінюється незначно, розробники продовжують «гратися» з формами кожуха, зламами корпусу і строгістю образу. Все це надає Nvidia GeForce GTX 1060 якоїсь брутальності і ігровий нотки, яка для нашого героя якраз є ключиком до успіху.

Основне завдання новинки полягала в оновленні модельного ряду, занятті в рейтингу привабливості першого місця, щоб обійти свого головного конкурента Radeon RX 480 і заміні GTX 970 настільки популярною серед гравців за свої якості. А ось порівнювати з GeForce GTX 960 десяту серію не варто: герой на 30-50% продуктивніше.

А ось порівнювати з GeForce GTX 960 десяту серію не варто: герой на 30-50% продуктивніше

Версія Founders Edition має на увазі наявність якогось збірного образу для всіх відеокарт Nvidia і відзначилася схожою конструкцією і СО.

Під кожухом розташувалася пластина охолодження ланцюгів харчування і основний радіатор. Основний радіатор відділяється, а збоку біля краю розташувалася додаткова секція для краси. Її контакт з пластиною декоративний, без термопрокладок або пасти. Та й охолоджувати з тильного боку нічого, оскільки силові елементи розташовані з іншого торця. З урахуванням того, що новинка споживає всього до 120 Вт, система охолодження використовується максимально проста. У підставі алюмінієвого радіатора вставлена ​​мідна пластина. Вентилятор віднесений до краю і тому можна було поставити максимально великий радіатор, що розробники і зробили.

Неохайно виглядають кабель роз'єму живлення. Це було зроблено на догоду можливості використання кулера від більш старшої моделі, а так як новинка побудована на укороченою друкованій платі, то довелося піти на такі жертви.Нераспаянная пара місць під мікросхеми пам'яті говорить нам про існування ОЕМ варіанту. Можливо, Nvidia готувала друковану плату під модифікацію якоїсь моделі з GP104 і 256-бітної пам'яттю. Якщо згадати, то на GeForce GTX 960 теж були порожні місця, але згодом ніяких версій так і не було випущено.

Новинка оснащена 3 + 1-фазною системою живлення. Ніяких високоефективних Dr.MOS технологій не застосовується. ШІМ-контролер uPI Semiconductor Corp uP9509P підтримує управління 4 + 1 фазою харчування.

Харчування відеокарти забезпечується за допомогою одного роз'єму 6 pin. Сумарно по специфікаціям він дає 75 Вт. Ще до 75 Вт забезпечує роз'єм PCI-e. В результаті 150 чесних ват має вистачити.

Шість мікросхем пам'яті Samsung з номінальною частотою 2000 МГц розташовані з лицьової сторони. І оскільки число модулів всього шість, логічно вважати ширину шини обміну даними 192 біта.

Графічний процесор GP106 зібраний на підкладку в 2016 році.


Заявлені частоти роботи нової відеокарти середні для покоління Pascal: 1506 МГц (GPU Boost до 1709 МГц), пам'ять - 8000 МГц.

При поверхневому огляді характеристик виходить, що GeForce GTX 1060 отримала базову частоту, як у GTX 1070, але Boost піднімає її до 1709 МГц, що трохи нижче офіційного Boost на GTX 1080. В ігрових додатках GTX 1060, навпаки, перевершує середній частотою графічного процесора як GTX 1070, так і GTX 1080, що приємно.

Як завжди, наше знайомство з новою лінійкою починається з еталонної відеокарти. І мій колега, Дмитро ака Rasamaha, вже представив відповідний матеріал « Огляд і тестування відеокарти Nvidia GeForce GTX 1060 ».

ASUS GeForce GTX 1060 Strix

Опис на сайті виробника - посилання .

Відеокарта ASUS GeForce GTX 1060 Strix отримала солідні розміри і фірмову систему охолодження DirectCU III, які перетворюють новинку в справжнього монстра. Ніяково забуваєш про енергоефективний 16-нм FinFET техпроцес і споживання в 120 Вт.

Дизайн 3D-прискорювача вийшов досить цікавим за рахунок декоративного чорного кожуха і трьох 90 мм вентиляторів, що закривають більшу частину відеокарти. На ротори вертушок нанесені логотипи серії, надаючи фарби життя ASUS GeForce GTX 1060 Strix.

Довжина моделі становить вражаючі 298 мм, ширина - 121 мм. У ПК новинка перекриє два слота розширення.


Задню сторону закриває бекплейт з символікою Republic of Gamers. Опорна пластина має прорізи на ділянках з високими елементами і характерний «Х» в місці кріплення графічного процесора.

Опорна пластина має прорізи на ділянках з високими елементами і характерний «Х» в місці кріплення графічного процесора

Масивна система охолодження DirectCU III, що встановлюється на топові моделі, знайшла свій притулок і на відеокарті ASUS GeForce GTX 1 060 Strix. Розробники вирішили таким чином спростити собі задачу по розробці нового охолоджувача, а за одне і перетворити розглянуту модель в справжній лід.

Сама назва DirectCU III за допомогою легкої гри слів перекладається як «прямий мідний контакт», який ми і відзначаємо. Масивний кулер являє двосекційний радіатор, набраний безліччю алюмінієвих нікельованих пластин. Вони пронизані п'ятьма тепловими трубками за схемою «6 + 8 + 8 + 8 + 8», всі з'єднання ювелірно пропаяни.

За відвід тепла від зони VRM відповідає контактна площадка в другій секції радіатора. Як термоінтерфейсу використана сіра термопрокладка. З'єднання зведено ближче до центру, що більш грамотно розподіляє силу притиску.


За активну частину відповідають три вентилятори типорозміру 90 мм, діаметр крильчатки скромніше і становить близько 85 мм. Вони представлені компанією Everflow, моделі T129215SU, характеристики 12 В і 0.50 Ампер, і здатні працювати в діапазоні 0 - 3600 об / хв.

Інженери ASUS не стали обтяжувати, а лише взяли готові напрацювання від моделі GeForce GTX 1070 Strix, прибрали на вимогу самої компанії NVIDIA роз'єми SLI, пару мікросхем пам'яті і отримали нашу героїню. В результаті вийшла ні в чому не поступається своїм старшим побратимам друкована плата.

Вона побудована з використанням високоякісної елементної базою, яка відповідає фірмовій концепції Super Alloy Power II.

На тильній стороні розміщені два 4-контактних роз'єми для підключення корпусних вентиляторів, що отримала назву «ASUS FanConnect». Задумка цікава тим, що дозволяє відеокарті самої управляти вертушками на передній панелі корпусу в залежності від температури графічного процесора: чим гаряче, тим вище швидкість обертання. Чергове «ноу-хау» має право на життя.


Підсистема живлення виконана за формулою «6 + 1», де шість фаз відводиться на графічний процесор і одна - на відеопам'ять. Подібної організації VRM позаздрять і топові відеокарти, а не тільки моделі з скромним рівнем TDP рівним 120 ват. Як ШІМ-контролера використовується мікросхема uP9511P виробництва uPI Semiconductor.

Модель ASUS GeForce GTX 1060 Strix функціонує на штатних частотах референсу - 1506 МГц для графічного процесора, які динамічно піднімаються до 1709 МГц і вище, відеопам'ять працює при 2000 МГц. Розробниками представлена ​​і версія «OC», а також виручає фірмова утиліта ASUS Tweak II, що має в своєму складі три базових профілю. Кожен розрахований на ті чи інші умови - низький рівень шуму, баланс або висока продуктивність. Останній підвищує частоту чіпа до 1544 МГц.

Беремося реалізувати потенціал чіпа GP106-400-A1, для якого підкорення рубежу 2 ГГц не складає труднощів. На практиці так все і трапляється: відеокарту ASUS GeForce GTX 1060 Strix вдається розігнати до 1711 МГц по ядру, Boost - 1914 МГц, пам'ять - 2402 МГц. В іграх і тестах частота GPU динамічно піднімається до 2114 МГц. Система охолодження працювала в автоматичному режимі - відмінний результат.


Більш детально ви можете дізнатися про відеокарту в матеріалі « Огляд і тестування відеокарти ASUS GeForce GTX 1060 Strix: совеня виріс ».

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью