• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Вибираємо додаток для читання новин на android-пристроях: огляд Flipboard, Meduza та категорії «Решта», а також підведення підсумків

 1. Зміст вступ
 2. Flipboard
 3. знайомство
 4. Початок роботи
 5. налаштування
 6. тестування
 7. Висновки по Flipboard

Зміст

вступ

Лабораторія сайту Overclockers.ru продовжує розглядати додатки для читання новин на android-пристроях. Раніше ми вже вивчили «Новини Mail.Ru», «Вести» і BBC Russia , Anews, «Рамблер-Новини» і «MSN Новини ».На «десерт» ми залишили один з кращих новинних агрегаторів - Flipboard. Його завантажили понад 100 мільйонів разів, але чи дійсно він такий хороший? А в якості другого учасника піде досить скромний сервіс під назвою Meduza. Він полюбився багатьом користувачам і цікавий тим, що його ядро ​​складають колишні співробітники інформаційного ресурсу «Лента.ру». У категорію «Решта» увійдуть РІА Новини, Lenta.ru, СМИ2, «Новини і погода Google», а також «Хроніка Дня».

Ну а потім ми підведемо підсумки по усіх розглянутих додатків даної тематики.

Flipboard

знайомство

Ми просто не могли обійти стороною найвідоміший новинний агрегатор, спеціально залишивши його на «десерт». Думаю, представляти Flipboard нікому не потрібно. Адже це найкрасивіша програма для читання новин і розважальної інформації.

Відмінні риси програми:

 • Збирайте статті, які ви любите, в вашому власному журналі. Натисніть на кнопку «+» на будь-якій статті, виберіть «створити журнал» і збирайте улюблені статті, зображення або відео.
 • Керуйте всіма журналами в зручній панелі управління на сторінці «https://editor.flipboard.com/».
 • Перейдіть в ваш Flipboard, щоб дізнатися, що відбувається зараз. Використовуйте кнопку «Home» на телефоні (або «Головні історії» на планшетах), щоб побачити основні моменти все, що ви читаєте.
 • Насолоджуйтесь Flipboard в 24 локалізованих виданнях - Австралія, Бразилія, Канада, Китай, Франція, Німеччина, Гонконг, Індія, Італія, Японія, Корея, Латинська Америка, Малайзія, Нідерланди, Філіппіни, Росія, Сінгапур, Південна Африка, Іспанія, Тайвань, Туреччина , США, Великобританія, США (Латино).
 • На планшетах ви можете знайти сотні статей, підібраних редакцією, в Контент-гіді (натисніть червону стрічку у верхній частині), в тому числі журнали і блоги, обов'язкові для читання, чудові фотографії і спеціальні кураторів розділи, присвячені новинам дня і іншим темам.
 • Додавайте контент з мережі в ваші журнали Flipboard через букмарклет на сторінці «share.flipboard.com».

Початок роботиВідразу після запуску Flipboard нам пропонують вибрати категорії новин, які ми хочемо бачити в стрічці додатки. Список обмежений 18 тематиками, які досить різноманітні.

Список обмежений 18 тематиками, які досить різноманітні

Потім потрібно пройти реєстрацію. Можна по-старому страждати з електронною адресою та паролем, а можна пройти реєстрацію відразу, використавши Google, Facebook або Twitter акаунт. Зроблено це для того, щоб зберігати всі наші настройки і дані, які будуть використовуватися в програмі, на серверах.

Зроблено це для того, щоб зберігати всі наші настройки і дані, які будуть використовуватися в програмі, на серверах

Потім ми потрапимо в сам додаток - в його основне меню. Представлено воно в вигляді такого собі журналу, який дуже красиво перегортається. На кожній сторінці наведено по новости. Гортаємо і вибираємо, що почитати.

Гортаємо і вибираємо, що почитати

Відкриваємо вподобану публікацію і бачимо прекрасно оформлені сторінки, все зручно і добре. Але не всі джерела підтримують повноцінну інтеграцію в додаток, деякі ЗМІ просто завантажують свій сайт, причому аж ніяк не мобільну версію. Ось на них читати незручно.

Текст не підлаштовується під розмір екрану, не переноситься при масштабуванні, а про зміну розміру шрифту та інші функції можна навіть не заїкатися. Будь-який матеріал можна додати собі в закладки, поділитися ним і «фліпнуть» в його власний аккаунт. Ну і куди ж без коментарів? Тут вони теж є.

Джерел (нагадаємо, що Flipboard це агрегатор новин) досить багато. Але на відміну від всіх інших протестованих додатків, тут поставлений акцент на якийсь розважальний контент і світські статті. Інформації про глобальні катастрофи і злочини ви практично не побачите. Для одних плюс, а для кого-то жирний мінус.

Для одних плюс, а для кого-то жирний мінус

Потім в головному меню ми переходимо на наступну вкладку. Там розташовані всі наші категорії, люди, новини яких ми можемо читати, і наші акаунти. Потім в головному меню ми переходимо на наступну вкладку

Наступна вкладка - пошук. Крім конкретних питань можна шукати якісь теми, говорячи простими словами - шукати за тегами в назвах. Подібна фішка була в додатку «MSN Новини» з попереднього огляду.

Передостання вкладка відповідає за повідомлення. Передбачається, що з вами будуть ділитися новинами знайомі люди. Людина відзначає ту новина, про яку хоче оповістити, і вам миттєво приходить таке повідомлення. Таким чином, не потрібно буде відправляти це посилання на статтю куди-небудь, все прийде прямо в Flipboard.

Таким чином, не потрібно буде відправляти це посилання на статтю куди-небудь, все прийде прямо в Flipboard

А ось остання вкладка є нашим профілем. У ній будуть відображатися всі наші дії: статті, журнали, наші читачі і зазначені матеріали.

У ній будуть відображатися всі наші дії: статті, журнали, наші читачі і зазначені матеріали

У Flipboard передбачений віджет. Він показує різні відомості і після натискання відкриває статтю. Прямо з нього можна перегортати новини.

налаштування

Додаток Flipboard не блищить настройками. Ми можемо відправляти відмічені новини для подальшого прочитання в Instapaper, Pocket і Readability. Можна вибрати країну, тоді будемо бачити новинні джерела регіону проживання.

Наступним пунктом йде розмір тексту. Я вже зрадів, що можна змінити розмір шрифту у вбудованому «браузері», але немає. Тільки для меню. Додатково можна включити Push-повідомлення, поновлення віджетів, приховати новинні джерела, а також захистити додаток від використання мобільного мережі, щоб заощадити трафік, і очистити кеш.

У розширених налаштуваннях можна додати статус в свій профіль, підтримку GIF анімації, включити підказки та підтримку повного екрану.

тестування

Додаток зроблено дуже якісно, ​​ні найменших багів, зависань і пригальмовувань не виявлено, навіть анімація рухається плавно.

Висновки по Flipboard

Flipboard - це дуже гарний і якісний новинний агрегатор. Але його біда в тому, що новин, які представляють інтерес, про катастрофи, аварії та подібних ситуаціях, дуже мало - практично немає. Одна з причин цього в тому, що російських ЗМІ мало, а ті, що є, розважального характеру.


Другий бідою є оболонка для перегляду новин - це просто повна версія сайту. Тобто ні підстроювання тексту, ні його зміни. Якби не два цих чинника, то ціни Flipboard не було б.

Telegram-канал @overclockers_news - це зручний спосіб стежити за новими матеріалами на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Його завантажили понад 100 мільйонів разів, але чи дійсно він такий хороший?
Ну і куди ж без коментарів?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью