• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Вибираємо движок для інтернет-магазину - яка CMS краще?

 1. Що таке движок проекту?
 2. власна платформа
 3. Яку платформу вибрати?
 4. Magento
 5. 1С Бітрікс
 6. OpenCart
 7. Плагін для магазинів від WordPress
 8. Joomla
 9. CS-Cart


Вибір правильного движка для інтернет-магазину відіграє дуже важливу роль в успішному розвитку ресурсу.

Дуже часто фахівці або компанії, які розробляють сайт, використовують тільки ті платформи, з якими вони звикли працювати. Таке обмеження у виборі движка може позначитися і на роботі проекту через те, що обраний движок може обмежувати роботу сайту або ж зовсім не задовольняти його вимогам. Для того, щоб заздалегідь уникнути таких проблем, потрібно знати, який движок для інтернет магазину краще вибрати.

Що таке движок проекту?

Движок (він же CMS) система, необхідна для зручності роботи проекту. Для більшості сайтів він є основою і саме за рахунок движка сайт функціонує. Правильний вибір CMS для інтернет магазину - це перший крок на шляху до створення сайту. Не завжди виходить знайти фахівця, який має досить багато досвіду і знайомий з великою кількістю двигунів. Як правило, розробники керуються своїм досвідом і зручністю роботи, а не вимогами інтернет-магазину. При цьому для функціонування саме магазинів створені зручні CMS.

власна платформа

На даний момент існує вже досить велика кількість різноманітних безкоштовних движків. Тому, якщо у вас звичайний інтернет-магазин, розробляти власний движок безглуздо через витрати великої кількості часу і грошей.

Безумовно, існують приклади, коли інтернет магазин має такі унікальні вимогами, які не може здійснити ні один з двигунів на ринку. Але навіть в такій ситуації створення власної платформи буде виправдано тільки в разі, якщо у вас дуже великий інтернет-магазин з великим оборотом коштів. Та й часу буде потрібно набагато більше, адже тоді створення сайту починається з повного нуля.

Створення власної CMS - явище досить рідкісне, тому ми підготували огляд двигунів для інтернет магазину з уже існуючих. Отже, якщо перед вами стоїть питання вибору платформи, для початку давайте розберемося які бувають движки і як вибрати відповідний.

Яку платформу вибрати?

Як вже було сказано вище, движків існує велика кількість, і неправильний вибір може привести до проблем в роботі проекту Пропонуємо розглянути найбільш поширені і виправдані варіанти.

Magento

Magento

Цей широко поширений движок славиться своєю гнучкістю, рівнем контролю і функціоналом. Він вважається найбільш потужним фреймворком з відкритим кодом, а також дозволяє легко розширювати і модернізувати сайт, заснований на цьому движку.

До перерахованих позитивних якостей можна назвати зручну панель для адміністрування сайту і широкий спектр налаштувань. хоча Magento і робить розробку сайту складнішою, цей факт повністю компенсується гнучкістю, зручністю управління і багатофункціональністю движка, що робить його відмінним вибором для майбутнього інтернет-магазину.

Проте, варто сказати і про мінуси. До них можна віднести велику витрату ресурсів для повноцінної безперебійної роботи. Але, якщо у вас досить потужний Хостіна г, цей недолік не доставить вам занепокоєнь.

Основний функціонал движка Magento:

 • настройка доставки;
 • настройка різноманітних способів оплати;
 • налагодження динамічного зміни ціни;
 • виконання замовлень;
 • наявність подарункових карт;
 • висока безпека і надійність;
 • розширення функціоналу;
 • наявність багатьох форумів підтримки.

1С Бітрікс

1С Бітрікс

Одна з найпопулярніших CMS, але більше підходить для великих проектів з великим оборотом коштів через велику споживання ресурсів і необхідності в професійному обслуговуванні. Як правило, за рахунок підвищеного вимоги ресурсів, сайти на основі Бітрікс розташовують на виділених серверах.

OpenCart

OpenCart

Цей движок теж досить багатофункціональний і при цьому вимагає менше ресурсів, ніж попередні. Незважаючи на те, що OpenCart знаходиться в безкоштовному доступі, його використання може коштувати навіть більше, ніж платні движки. Це викликано тим, що більшість модулів для додавання є платними. Однак, якщо у вас малий або середній бізнес, даний движок відмінно підійде для вашого інтернет-магазину завдяки малим витратам, невеликому споживанню ресурсів, широкому функціоналу і зрозумілому інтерфейсу.

Плагін для магазинів від WordPress

Плагін для магазинів від WordPress

Коли створювався WordPress він був розрахований на розробку блогів. Але зараз є багато плагінів, які допомагають створити інтернет-магазин на основі даної CMS. Для того, щоб визначитися, чи підходить вам WordPress , Необхідно точно знати, які функції вам будуть потрібні, і потім, на основі цих вимог, вибрати найбільш підходящі плагіни Зараз найбільш поширеним вважається плагін WooCommerce.

Joomla

Joomla

Joomla, як і WordPress не була спочатку розрахована на інтернет-магазини. Проте, зараз вона має модуль, функціонал якого відповідає більшості вимог інтернет-магазинів: VirtueMart. Цей движок відмінно підходить для невеликих і середніх магазинів з невеликою кількістю модифікацій. Joomla забезпечує високу швидкість роботи сайту.

CS-Cart

CS-Cart

Головна особливість CS-Cart - його постійний розвиток. Він регулярно оснащується всіма передовими розробками і дозволяє його власникам успішно розвивати свій проект. А проста установка дозволяє відкрити свій інтернет магазин практично будь-якому користувачеві і в короткі терміни.

Що таке движок проекту?
Що таке движок проекту?
Яку платформу вибрати?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью