• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Вибір принтера і БФП для дому

 1. Що вибрати для будинку: принтер або БФП. І який? У цій статті розглянемо лазерні принтери і БФП для...
 2. Для невеликих обсягів друку - недорогі і компактні моделі:
 3. Кольорові принтери і МФУ Kyocera для будинку

Що вибрати для будинку: принтер або БФП. І який? У цій статті розглянемо лазерні принтери і БФП для дому на прикладі принтерів Kyocera

Саме лазерні принтери і БФП найбільш підходять для використання вдома (або в невеликому офісі), так як їх конструкція дозволяє друкувати час від часу, при простої не пересихають чорнило.

Компанія Kyocera Document Solutions (раніше Kyocera Mita) зробила революцію в сегменті друкованої техніки для дому, вперше на ринку запровадивши «безкартріджную» технологію в невеликі економічні принтери як раніше в професійну техніку Компанія Kyocera Document Solutions (раніше Kyocera Mita) зробила революцію в сегменті друкованої техніки для дому, вперше на ринку запровадивши «безкартріджную» технологію в невеликі економічні принтери як раніше в професійну техніку. Ця фірмова технологія використання друкуючих вузлів (фотобарабана) з довговічною кераміки дозволила досягти ресурсу роботи 100 тис. Сторінок і більше.

Більш детально описано в статті про компанію Kyocera .

З урахуванням того, що в домашньому використанні рідко хто друкує більше 1 000 копій в місяць можна сміливо сказати, що єдиним витратним матеріалом на весь час експлуатації принтера (понад 100 місяців) стає тонер-картридж (пластиковий контейнер з тонером). Без складного пристрою, без очисних лез, без фотовала. Більше ніяких відновлень, ніяких регенерації картриджів. Потрібно купити тільки тонер.

Що вибрати - оригінальні або неоригінальні витратні матеріали - докладно описано в статті правильний вибір витратних матеріалів для принтера .

Простота, довговічність, приголомшлива надійність і ціна роблять Kyocera кращими принтерами для будинку.

Визначимося з поняттями:

 • принтер - пристрій, що дозволяє роздрукувати текст з комп'ютера (або іншого пристрою, в деяких випадках безпосередньо з usb-накопичувача)
 • БФП - багатофункціональний пристрій, здатний крім друку копіювати, сканувати текст, а окремі моделі оснащені так само факсом.

Таким чином, БФП краще з точки зору можливостей, але плюси покупки принтера - при однакових інших характеристиках - це менша ціна і розміри.

Якщо потрібно тільки час від часу роздрукувати будь-який документ (посадковий квиток, квитанцію) - Ваш вибір - принтер. При термінової необхідності відправити копію будь-якого документа - завжди можна зробити фотографію на телефон і відправити - благо можливості більшості камер для цього більш ніж достатньо.

Якщо є необхідність роботи з документацією, а тим більше якщо будинок використовується іноді або постійно як офіс - то рекомендуємо зупинити свій вибір і купити багатофункціональний пристрій

На що ще варто звернути увагу при виборі принтера для будинку:

Ціна принтера: важливий, але не завжди коректний показник. Завжди слід оцінити вартість витрат на сторінку (так звану вартість володіння). Порахувати її не просто, так як вона складається з непрозорих в більшості випадків показників, але ми спробуємо:

 • ціна принтера - все зрозуміло, чим менше, тим краще
 • вартість і ресурс картриджа (заправки) - варто дивитися не лише на вартість заправки, а й на кількість сторінок, які Ви зможете надрукувати - цей пункт так само не викличе складнощів в розрахунках.
 • періодичність техобслуговування - більшість виробників приховує цю інформацію, але можна, виходячи з досвіду, сказати, що за термін служби апарату (скажімо 5-7 років) - це складе суму, яку можна порівняти вартості 2-3 пристроїв. Та й викликати фахівця додому для обслуговування принтера дорожче і менш комфортно ніж в офіс. Тільки Kyocera гарантує якісну роботу принтерів і БФП на всьому терміні служби без техобслуговування.
 • частота заміни картриджів - виникає при використанні заправок. Потрібно враховувати, що у вартість заправки картриджа, крім вартості тонер ом необхідно додавати відновлення (регенерацію) і на кожні 3-4 заправки (і раніше) додавати вартість робіт по відновленню (зазвичай становить 1-2 вартості заправки). І тільки туби Kyocera не потребують цьому. Пояснення просте:

Пояснення просте:

Провівши приблизні розрахунки ( приклад в даній статті ) Можна переконатися в наступному:

 • не завжди дешевий принтер і відомий бренд гарантують низьку вартість друку,
 • витрати на техніку складають від 10 до 30% від усіх витрат, пов'язаних з роботою принтера,
 • для прозорих і прогнозованих витрат - потрібно вибирати надійного виробника.

Ресурс і швидкість принтера: в більшості випадків для будинку досить швидкості і надійності будь-якого принтера, але більш висока швидкість збільшує зручність користування, а підвищений ресурс дозволить в майбутньому при необхідності впорається з великими обсягами друку або дозволить працювати без профілактики набагато довше.

Розмір принтера: як у випадку з ціною - для дому чим менше, тим краще, в даному випадку зручніше

Процесор, пам'ять: грають роль, якщо Ви плануєте друк будинку багатосторінкові книги або друкувати одночасно 10-15 завдань.

А тепер дозвольте спростити Ваш вибір на сайті і порекомендувати найбільш цікаві моделі БФП і принтерів для будинку в невеликому огляді.

Недорогі принтери для домашнього користування.

Для невеликих обсягів друку - недорогі і компактні моделі:

Для невеликих обсягів друку - недорогі і компактні моделі:

Лазерний принтер Kyocera ECOSYS P2035D . Ця модель - кращий вибір для будинку в якості настільного варіанту. Компактний розмір (займана площа практично відповідає аркушу паперу формату А4, міцний і довговічний (ресурс 100 тис. Сторінок до заміни першого тих обслуговування), зі швидкістю друку 35 аркушів формату А4 в хвилину з роздільною здатністю 1800х600dpi і ємністю картриджа - до 10 тисяч сторінок (сумісні картриджі або заправка) дозволяють досягти самі низькі витрати на друк в своєму класі - 0,003 євроцента (приблизно 8 копійок) за відбиток А4.

Якщо потрібен сканер - пропонуємо купити одну з моделей багатофункціональних пристроїв Kyocera. Якщо потрібен сканер - пропонуємо купити одну з моделей багатофункціональних пристроїв Kyocera

Монохромне МФУ 3 в 1 (копір, принтер, кольоровий сканер) Kyocera FS-1025mfp - ідеальний ввибор БФП для дому, що дозволяє не тільки друкувати двосторонні документи (є функція дуплексу) зі швидкістю 25 сторінок в хвилину, а й сканувати за допомогою пристрою автоматичної (пристрої автоматичної подачі до 50 аркушів для сканування / копіювання). Вбудований мережевий інтерфейс дозволить при необхідності використовувати БФП і в офісі.

Вбудований мережевий інтерфейс дозволить при необхідності використовувати БФП і в офісі

МФУ KYOCERA FS-1120MFP на відміну від Kyocera FS-1025mfp не дозволяє друкувати з двох сторін аркуша і немає можливості підключити його по мережі, але апарат має факсом, що зручно при бажанні мінімізувати кількість пристроїв в будинку. Швидкість друку 20 сторінок в хвилину.


Продуктивні МФУ та принтери для збільшених обсягів друку

У разі, коли обсяг друкованих будинку документів перевищує 5 000 копій, рекомендуємо звернути увагу на більш потужні принтери і МФУ.

монохромний принтер Kyocera Ecosys P2035d - надійний помічник і його швидкості 35 сторінок в хвилину при можливому навантаженні в 20 тис. Відбитків на місяць цілком достатньо для домашнього принтера. При використанні картриджів на 15 000 сторінок про проблему відсутності витратних матеріалів можна забути на довгий час.

Kyocera ECOSYS M2040dn - продуктивне монохромне МФУ 3 в 1 (копір, принтер, кольоровий сканер) M2040dn - впорається з будь-якими завданнями в області друку, обробки паперової документації. Продуктивність 40 копій в хвилину, мережевий інтерфейс, автоподатчик, дуплекс, різноманіття налаштувань забезпечують більш ніж достатній функціонал не тільки для будинку.

Для тих же, хто перетворив свою квартиру в офіс - МФУ Kyocera ECOSYS M2540dn - максимальна функціональність серед монохромних. Це МФУ 4 в 1 (копір, принтер, кольоровий сканер, факс) На відміну від моделі Kyocera M2030dn є, зрозуміло, факс, швидкість друку складає 40 сторінок в хвилину, а допустиме навантаження до 50 тис. Копій на місяць.

В обох МФУ 5 рядковий РК-дисплей, що забезпечує зручне і інтуїтивно зрозуміле управління, адресна книга електронної пошти. Використання картриджів на 15 тис. Сторінок дозволяє отримувати якісні відбитки за небувало низькою ціною.

Кольорові принтери і МФУ Kyocera для будинку

Зрідка, але все-таки буває необхідність друку в домашніх умовах кольорових сторінок. Кольорові принтери і МФУ більші за своїх лазерних монохромних колег або струменевих кольорових, але при цьому Ви забезпечені якісними відбитками в будь-який час.

Зразок друку на кольоровому МФУ Kyocera M6130cdn у відсканованому вигляді (Дивитися)

Зразок друку на кольоровому МФУ Kyocera M6130cdn у відсканованому вигляді  (Дивитися)

Кольоровий принтер KYOCERA ECOSYS P6230cdn - оптимальний варіант для продуктивної кольорового друку. Зі швидкістю 30 сторінок в хвилину цей трудяга витримає навантаження до 100 тис. Сторінок в місяць, а перезаправляємі кольорові картриджі ємністю 8 000 сторінок дозволять знизити витрати на кольоровий друк до 45 копійок за сторінку. Єдиним недоліком є ​​розмір пристрою, пов'язаний з необхідністю розміщення чотирьох ємних картриджів і чотирьох довговічних вузлів друку.

Кольорове МФУ 3 в 1 Kyocera Ecosys M6230cidn (Копір, принтер, кольоровий сканер) - той же

принтер KYOCERA P6035cdn, але оснащений можливістю сканування, копіювання, відправлення по електронній пошті необхідних документів принтер KYOCERA P6035cdn, але оснащений можливістю сканування, копіювання, відправлення по електронній пошті необхідних документів. Можна сказати - повноцінний кольоровий офіс у Вашому домі.

Всі кольорові принтери і БФП Kyocera оснащуються мережевим інтерфейсом, можливістю друку з USB-накопичувача.

Більш продуктивні принтери і багатофункціональні пристрої формату А3 в даній статті ми не розглядаємо, тому що за своїми характеристиками і габаритами вони заслуговують окремої розмови:

Вибір БФП для офісу

Вибір принтера для офісу

Вибрати й купити БФП та принтер для будинку можна у офіційного дилера ВИТАЛ-ТРЕЙД

© www.kyo.com.ua - інтернет-магазин Kyocera в Україні 2012-2016. При копіюванні інформації посилання на джерело обов'язкове.

І який?
І який?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью