• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Ви виграли грін-карту: що робити далі?

Якщо вам пощастило отримати повідомлення про виграш грін-карти США, черговий розіграш якої відбувся напередодні, на офіційному сайті лотереї  E-DV  , Вам необхідно правильно заповнити наступні сторінки анкети

Якщо вам пощастило отримати повідомлення про виграш грін-карти США, черговий розіграш якої відбувся напередодні, на офіційному сайті лотереї E-DV , Вам необхідно правильно заповнити наступні сторінки анкети.

Після цього буде призначена дата вашої співбесіди в американському консульстві тієї країни, в якій ви подавали заяву, і лише тоді буде прийнято рішення про надання вам візи або відмову в ній. Заповнити зазначену анкету необхідно якомога швидше.

Якщо ви на момент отримання повідомлення про виграш грін-карти вже знаходитеся в США, у вас є можливість змінити свій статус в США на імміграційний. Детальніше про це можна дізнатися на офіційному сайті програми .

Необхідно також розуміти, що отримання грін-карти не гарантує заявникам отримання американської візи. Для того, що емігрувати в США, необхідно відповідати всім вимогам, які пред'являються претендентам візи.

Грін-карта є посвідченням постійного жителя США, який не має громадянства цієї держави. Наявність грін-карти дає іноземним особам право перебування та роботи на території Сполучених Штатів Америки.

Учасники програми 2017 року, як повідомляв ForumDaily, можуть перевірити статус своєї заявки на грін-карту з 3 травня 2016 року.

Серед іншого, для завершення процесу отримання грін-карти, необхідно підтвердити свою кваліфікацію .

Мінімальні вимоги - бути випускником школи (аналог 12-річного навчання в США) або мати дворічний досвід роботи за останні 5 років в сфері, яка за законодавством США вимагає як мінімум дворічного досвіду або спеціальної підготовки (робоча категорія 4 або 5 з рейтингом 7.0 або вище ).

Причому ці вимоги відносяться лише до людини, який переміг у лотереї, а не до чоловіка, дружині або дітям, які отримають грін-карту разом з ним / нею.

Подробиці і класифікацію робочих категорій можна знайти на сайті O * NET OnLine , Який створений міністерством праці США.

Порядок дій:

 • Зайдіть в розділ «Find Occupations»
 • Виберіть пункт «Job Family»
 • У вікні, знайдіть сферу вашої діяльності і натисніть «GO»
 • Виберіть конкретну спеціальність з номером в реєстрі мінпраці США і натисніть на неї
 • В описі спеціальності ви знайдете робочу групу і рейтинг під пунктом Job Zone
 • Якщо, наприклад, у вас категорія «4» і рейтинг «7.0 to <8.0», ви можете розраховувати на отримання грін-карти

Основний заявник, який отримав повідомлення про виграш грін-карти, повинен заповнити анкету форми DS-260 . У ній необхідно вказати номер вашої заяви на грін-карту, щоб мати можливість оновити інформацію про вас і членів вашої сім'ї.

Якщо за час вашої участі в лотереї, ваш сімейний статус змінився (ви одружилися або вийшли заміж, у вас народилася дитина і т.п.), необхідно додати нових членів вашої сім'ї до заяви. Як відомо, дітям повинно бути до 21 року і вони не повинні бути одружені.

Майте на увазі, якщо у вас були дружина / чоловік або діти на момент подачі заявки на участь в лотереї, але ви їх не вказали, ви будете дискваліфіковані під час співбесіди на отримання візи.

Після заповнення анкети DS-260 роздрукуйте сторінку підтвердження, яку необхідно принести з собою на співбесіду.

Крім того, на зустріч з представником консульства США необхідно принести супровідні документи, до збору яких необхідно приступити завчасно.

Як заявник, так і всі члени його сім'ї, повинні надати оригінали або завірені копії, а також ксерокопії документів. Якщо вони російською або якомусь іншому мовою, необхідно надати також завірений переклад документів, на додаток до якого сертифікований перекладач повинен підтвердити свою кваліфікацію і вказати, що документ переведений точно.

Необхідні документи:

 • Подтвержение освіти або досвіду роботи (описано вище)
 • Свідоцтво про народження
 • Довідка про наявність / відсутність судимості
 • Дані по депортації (якщо вона мала місце)
 • Свідоцтво про шлюб
 • Свідоцтво про розлучення
 • Дані про військову службу

Слід також враховувати, що в деяких країнах і при ряді супутніх обставин можуть знадобитися додаткові документи. В такому випадку ви отримаєте повідомлення від консульської служби в країні, в якій ви подаєте заяву.

Щоб подивитися інформацію по своїй країні, виберіть її внизу Сторінка на сайті US Visas і скачайте PDF-файл з додатковими інструкціями. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, ви можете адресувати їх консульству або посольству США.

Успіхів!

http://www.forumdaily.com/vy-vyigrali-grin-kartu-chto-nado-delat-dalshe/

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью