• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Весілля в готелі - від ідеї до реалізації

У весільній індустрії Росії відмирають весільні концепції XX і початку XI століть, що включають в себе гармоніста, тамаду, повітряні кулі та інші атрибути «нестримних веселощів». Індустрія вже давно вийшла на новий рівень і все більше відповідає міжнародним тенденціям і стандартам.

В індустрію прийшли професійна флористика, фуршетні зони, виїзні реєстрації та креативні фотозоні. Забезпечити комфортну синхронізацію цих елементів може зробити майданчик готельного комплексу.

Згідно зі статистикою проведеної «Російської газетою» в 2015 році - 50% -60% весільного бюджету припадає на оплату майданчики і банкету, що робить цю статтю витрат пріоритетною при підготовці до торжества і, безсумнівно, цікавою статтею доходу для будь-якого готелю.

Виходячи з вищесказаного, можна зробити висновок, що можливість проведення весілля в готелі повинна бути не пунктом в списку послуг, а повноцінним продуктом, що включає в себе безліч опрацьованих елементів, стандартів і опцій. Як то кажуть, готуйте сани влітку, а пропозиція весільного продукту взимку, щоб вийти до сезону у всеозброєнні. У цій статті ми якраз і поговоримо про інструменти просування.

«Без реклами продається тільки газ»

Особлива увага готель повинен приділяти висновку весільного продукту на ринок, його просуванню і маркетинговій підтримці. Його необхідно виділити з числа інших, розробляти індивідуальну маркетингову кампанію з власним окремим бюджетом, що дозволить в подальшому прораховувати ефективність витрачених коштів тільки по цьому напряму.

Виходячи з особистого досвіду, я б рекомендував наступні активності в підготовці і реалізації весільного продукту.

Робота на майданчику

Не скупіться на організацію первинної фотосесії, яка буде включати в себе хоча б три елементи: оформлення залу, фуршетну зону і зону виїзної реєстрації. Люди вибирають на основі своїх вражень. Дайте їм їжу для уяви. При виборі колірної гами, варіантів і матеріалів оформлення не полінуйтеся заглянути в один з весільних журналів «Wedding Magazine», «White Sposa» або «Щаслива весілля» - повірте, ці люди знають, як повинна виглядати весілля.

Сформуйте комплекс додаткових послуг і опцій, таких як: весільні традиції, трансфер, спеціальні ціни на проживання для гостей та інше, в залежності від можливостей вашого готелю. Це дозволить заздалегідь відповісти на важливі питання молодят - «де?» І «як?».

формування пакетів

При складанні тарифів на проведення весільного торжества, в першу чергу, необхідно визначити пул конкурентів вашої майданчики і зробити аналіз їх цінової політики (банкетне меню, вартість оренди приміщень, спеціальні пропозиції для молодят і інше). Тут важливо розуміти, що Ваш готель має індивідуальними якостями і особливостями, які безпосередньо впливають на ціну тієї чи іншої послуги, тому сліпе копіювання тут не спрацює.

Що стосується організації, проведення та визначення вартості банкету впевнений, що це питання опрацьовано вами досконально, так як за вашими плечима не один успішно проведений захід. Тому на цьому моменті зупинятися не будемо.

Відкритими залишається питання введення пакетних пропозицій.

Безумовними плюсами введення даної послуги є можливість додаткового заробітку за рахунок того, що в підготовці і організації торжества беруть участь акредитовані підрядники, які за рахунок постійного потоку замовлень дають вам дуже «смачні» ціни. Сюди входять: ведучий, DJ, фотограф, флорист-декоратор, технічний партнер. Список може доповнюватися, виходячи з ваших можливостей. В результаті, як правило, вартість комплексного проведення весільного торжества для молодят буде вигіднішою, ніж самостійна організація, або робота з агентством і зможе стати ще однією перевагою вашої майданчики.

В результаті, як правило, вартість комплексного проведення весільного торжества для молодят буде вигіднішою, ніж самостійна організація, або робота з агентством і зможе стати ще однією перевагою вашої майданчики

Найголовнішим мінусом стає ймовірне зменшення замовлень від агентств. Тут все логічно - в рамках вашої майданчики ви стаєте конкурентами.

Рекомендується почати з надання основних послуг - майданчики, банкету, номерного фонду, зони виїзної реєстрації, СПА та інших, тобто тих, для яких потрібні ваші власні сили.

Наберіться досвіду, попрацюйте з підрядниками, агентствами, молодятами - це дасть найбільш об'єктивну оцінку прийнятим рішенням, дозволить виправити помилки і визначити курс розвитку весільного напрямки в цілому.

електронне просування

Зустрічають по обкладинці, і почати треба з правильного оформлення розділу сайту готелю, весільної брошури та опису всіх можливостей готельного комплексу. Не бійтеся креативних рішень, мислите нестандартно, беріть приклад з зарубіжних рекламних кампаній.

Займіться розміщенням площадки в каталогах наступних весільних порталів: www.gorko.ru , www.svadba.net.ru , www.nevesta.info , www.the-wedding.ru , www.zankyou.com . Пам'ятайте, що тут ви взаємодієте з цільовою аудиторією, яка знає що шукає. Ці інтернет-портали мають ряд корисних платних послуг, таких як потрапляння в Топ-10 в певній категорії, розміщення рекламних статей або банерів. Останнє рекомендую використовувати тільки для подієвих активностей.

Використовуйте контекстну рекламу - це 20% продажів. Як би там не було, але найчастіше ми починаємо пошук інформації саме з Yandex або Google.

SMM. Багато хто помилково вважає, що контекстної реклами досить, а в соціальних мережах в кращому випадку ведеться група готелю. Це не вірно. У соціальних мережах мешкає зовсім інша аудиторія, яка, часто, шукає всю інформацію тільки там. Використовуйте таргетовану рекламу, крадіть учасників груп конкурентів - vk.com дає вам масу можливостей донесення інформації до потрібної аудиторії.

Використовуйте Instagram - це очевидно.

Використовуйте Instagram - це очевидно

Оффлайн просування

Організуйте презентацію майданчики для весільних і event-агентств вашого міста. Постійно підтримуйте з ними контакт, зустрічайтеся, а головне - знайдіть компроміс в розмірі агентської комісії. Агентства - це від 10% до 50% ваших заходів, не потрібно їх недооцінювати.

Використовуйте переваги бартерних відносин. Вишиковуйте партнерські відносини з весільними салонами і студіями краси. Проводьте спільні заходи для молодят, будь то весільна виставка або експертні майстер-класи для наречених або професіоналів весільної індустрії.

Працюйте з фотографами, відеографії, дозволяйте їм робити портфолійні зйомки і воркшопи на вашій території. Ці проекти роблять площадку більш впізнаваною і помітною.

Завжди повертайте гостя. Підготуйте для кожної пари молодят сертифікат, що включає 30% знижку (якщо дозволяє cost ресторану) на меню та проживання в честь святкування річниці весілля. Коли прийде час вибирати, де її відзначити, вони обов'язково про нього згадають. Тут також присутній елемент символізму, і в даному випадку він працює на нас.

Ведіть базу. Користуйтеся email-розсилками. Інформуйте людей про ваших акціях і події. Не потрібно вчащати, робіть їх за потребою. Дайджест-розсилки готелю, в кінці кінців, починають ігноруватися одержувачами.

Менеджери готелю, провідні роботу з молодятами повинні знати про весілля все. На кожен можливий питання має звучати розгорнуту відповідь. Висновок - пропишіть скрипт продажів, який включає себе шлях ведення клієнта від дзвінка до укладення контракту. Слухайте дзвінки, коментуйте, виправляйте.

Прагніть отримати зворотній зв'язок. Анкетіруйте молодят, підрядників, ваших співробітників. Удосконалюйтеся і працюйте над помилками.

«Цим балом правлять емоції»

Можна ще дуже багато розмовляти про весіллях, їх ролі в вашому бізнесі і маркетингу, але про це ми розповімо в інших статтях. Головне пам'ятайте, що весілля - одне з найважливіших подій в житті і підхід до її організації відрізняється від будь-якого іншого заходу. Можна витратити сотні тисяч на рекламу, отримати сотні дзвінків і заявок, але в фіналі упустити гостя, не давши йому потрібних емоцій.

Нехай кожен член команди готелю повірить в продукт і стане для молодят другом і помічником, а не «менеджером з продажу», і тоді успіх гарантований.

Данило Мануков, Керівник служби реклами і PR, Перший Весільний Бутік-Готель MONA

спеціально для Фронтдеск.ру

Це дозволить заздалегідь відповісти на важливі питання молодят - «де?
» І «як?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью