• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Великий огляд: Заощаджуємо батарею

 1. Easy Battery Saver
 2. Deep Sleep Battery Saver
 3. JuiceDefender

Вітаю всіх читачів Droider.ru. Почалася нова робочий тиждень. А це означає, що прийшов час для чергового випуску нашого дайджесту додатків для Android. Сьогодні я розповім про утиліти, які повинні допомогти продовжити час роботи мобільного пристрою.

ru

Про «ненажерливості» Android смартфонів сказано вже дуже багато. Приблизно стільки ж написано і про способи вирішення цієї проблеми. У мережі легко можна знайти сотні статей, які підкажуть, як продовжити час автономної роботи мобільного пристрою, що працює під управлінням операційки від компанії Google.

У більшості випадків, для зниження витрати заряду батареї досить відмовитися від живих шпалер, стежити за додатками, які «висять» в тлі, знизити яскравість екрану і вимикати бездротові мережі і пов'язані з ними послуги.

Однак не всі користувачі готові постійно стежити за всіма цими параметрами. Саме з цієї причини в Google Play є досить багато «енергозберігаючих» додатків, які допоможуть трохи продовжити час життя Android смартфона. Про деякі з них я і розповім сьогодні.

Отже, в цьому випуску Великого огляду ви знайдете: Easy Battery Saver, Deep Sleep Battery Saver, Go Battery Saver, JuiceDefender.

Easy Battery Saver

Категорія: Інструменти
Розробник / Видавець: 2Easy Team
Версія: 3.2.8
Ціна: Безкоштовно - Посилання в Google Play

У питаннях енергозбереження багато користувачів довіряють утиліті від розробників зі студії 2Easy Team під назвою Easy Battery Saver. За майже два роки, що минули з моменту появи програми в маркеті його встигло встановити більше 10 мільйонів чоловік, а кількість позитивних оцінок перевалило за позначку в 700 тисяч.

За майже два роки, що минули з моменту появи програми в маркеті його встигло встановити більше 10 мільйонів чоловік, а кількість позитивних оцінок перевалило за позначку в 700 тисяч

Що стосується доступних функцій, то головною особливістю цього Power Manager-а стали чотири готових режиму енергозбереження. Intelligent Saving Mode має вісім різних пунктів управління. За словами розробників, він незначно збільшує час роботи смартфона. Super Power Saving Mode підходить для тих випадків, коли користувачам потрібно зберегти апарат в робочому стані якомога далі. Режим Advanced Customized Mode дозволить власникам Android смартфонів самостійно внести всі необхідні настройки. Останнім режимом став Normal Mode. Його назва говорить сама за себе.

Також Easy Battery Saver може похвалитися приємним і досить простим інтерфейсом. Суб'єктивно, за допомогою цього додатка тривалість автономної роботи пристрою можна збільшити на 3-4 години. На перший погляд, такі показники можуть здатися не дуже великими (розробники обіцяють збільшити час роботи на 50%), але навіть ці кілька годин не будуть зайвими.

Deep Sleep Battery Saver

Категорія: Інструменти
Розробник / Видавець: Root Uninstaller
Версія: 2.0
Ціна: Безкоштовно - Посилання в Google Play

Pro-версія за 2.99 $ - Посилання в Google Play

Deep Sleep Battery Saver - це ще один досить популярний Power Manager, який для збереження заряду батареї пропонує користувачам вибирати між одним з п'яти режимів. Кожен з них підходить для своїх завдань. Наприклад, багато користувачів на ніч залишають свій мобільний пристрій в самому «жорсткому» режимі. Це дозволяє значно знизити споживання енергії.

Що стосується інших режимів, то в залежності від їх типу Deep Sleep Battery Saver блокуватиме частина функцій смартфона. Однак час від часу цей Power Manager буде давати можливість фоновим додатків, а також поштовим і соціальних сервісів перевірити всі оновлення.

Однак час від часу цей Power Manager буде давати можливість фоновим додатків, а також поштовим і соціальних сервісів перевірити всі оновлення

При бажанні користувачі самі зможуть вибрати програми, які будуть працювати в фоні. Також Pro версія Deep Sleep Battery Saver дозволить задати додаткові параметри і обмежити отримання повідомлень з небажаних вам джерел.

Однозначно сказати кілька цей додаток дозволяє продовжити час автономної роботи досить складно. У мережі є величезна кількість відгуків. У моєму випадку в «збалансованому» режимі Deep Sleep Battery Saver додав до загального часу роботи смартфона 2-3 години.

Deep Sleep Battery Deep Sleep Battery Pro

Go Battery Saver

Категорія: Робота
Розробник / Видавець: GO Launcher EX
Версія: 4.12
Ціна: Безкоштовно - Посилання в Google Play

За останні кілька років компанія Go Dev Team випустила не один десяток додатків. Більшість з них допомагають користувачам змінити стандартний інтерфейс. Але є і такі, які відповідають за інші функції Android пристрою. Наприклад, Go Battery Saver повинен допомогти зберегти заряд батареї.

На перший погляд, Go Battery Saver є просунутим інформером, який буде сповіщати про заряд батареї. Але крім іконки в статус барі і додаткового віджету це додаток також може похвалитися і іншими функціями.

Наприклад, в Go Battery Saver є кілька енергозберігаючих планів із загальними настройками, розділ під назвою «розумна економія», в якому користувачі можуть самостійно задати деякі параметри, пов'язані з роботою бездротових модулів, екраном і частотою синхронізації, а також вкладка інструменти. В останньому розділі можна подивитися загальну інформацію про батареї, вибрати тему віджета або скористатися Task Manager-ом (встановлюється окремо).

Незважаючи на те, що додаток доступний в Google Play абсолютно безкоштовно, частина з описаних вище функцій буде працювати тільки після активації «Pro» режиму. Це «задоволення» обійдеться користувачам в 5 доларів.

Це «задоволення» обійдеться користувачам в 5 доларів

JuiceDefender

Категорія: Робота
Розробник / Видавець: Latedroid
Версія: Залежить від пристрою
Ціна: Безкоштовно - Посилання в Google Play

Pro-версія за 2.99 $ - Посилання в Google Play

JuiceDefender є одним з перших Power Manager-ів для Android смартфонів. Ця програма з'явилося на віртуальних полицях гуглових магазину додатків ще на початку 2011 року.

Що стосується механізмів енергозбереження, то розробники JuiceDefender вирішили використовувати «стандартні» режими. Всього їх п'ять: Default, Aggressive, Extreme, customize і advanced. Перші три мають наперед задані настройки, а при активації customize і advanced JuiceDefender відкриє кілька додаткових вкладок, в яких користувачі зможуть змінити практично будь-яку дрібницю.

Також у додатку є свій віджет, який сповістить про включених бездротових мережах. Єдиним мінусом став кілька непоказний інтерфейс. Але не варто забувати, що за мірками мобільних додатків JuiceDefender є вже «пенсіонером».

JuiceDefender JuiceDefender pro

Замість висновку:

Краще енергозберігаюче додаток назвати досить складно. У кожній з подібних програм є як свої плюси, так і мінуси. Але яку утиліту ви не вибрали, краще не використовувати стандартні режими енергозбереження, а створити свій унікальний план, який буде підходити для вашого конкретного випадку.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью