• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

velcom - voka стало доступно на телевізорах і приставках під управлінням Android TV

Мобільний оператор velcom запустив цифрове інтерактивне ТБ  voka  на телевізорах і приставках з підтримкою Android TV

Мобільний оператор velcom запустив цифрове інтерактивне ТБ voka на телевізорах і приставках з підтримкою Android TV. Дивитися 60 телеканалів і відвідувати онлайн-кінотеатри з пультом в руці можна в будь-якій точці країни абонентам будь-якого білоруського оператора зв'язку через спеціальний додаток voka.

Тепер цифрове ТБ можуть приймати телевізори з підтримкою технології Android TV. З нею «дружать» практично всі сучасні моделі Sony, Philips і Sharp. Для доступу до медіаконтенту voka також можна використовувати приставку Xiaomi Mi Box . Все що треба зробити - завантажити додаток voka з магазину додатків Google Play свого телевізора або приставки. Вартість передплати аналогічна тій, що діє при перегляді відео зі смартфона або комп'ютера.

Телевізор може транслювати «розумне» ТВ через 3G-мережу velcom, яка охоплює понад 96% території Білорусі. У цьому випадку інтернет-трафік не тарифікується. Дивитися ТБ також можна за допомогою мереж інших операторів зв'язку незалежно від технології (ADSL, GPON, Ethernet або Wi-Fi). Бути при цьому абонентом velcom не обов'язково.

Глядачам пропонують близько 60 телеканалів і бібліотеку з 10 тис. Фільмів і серіалів. Також відкрито доступ до онлайн-кінотеатрам MEGOGO і «Амедіатека» з преміальним контентом від HBO, Fox, Showtime, Starz і BBC. Наприклад, можна знайти останні сезони «Ігри престолів», «Миру дикого заходу», «Карткового будиночка» і «Силіконової долини» як в перекладі, так і мовою оригіналу з субтитрами. Частина контенту доступна в форматах Full HD і Ultra HD.

Частина контенту доступна в форматах Full HD і Ultra HD

Додаток для телевізорів дозволяє налаштовувати різні профілі користувачів з урахуванням вікових категорій та особистих уподобань, дивитися історію переглядів (повертатися до упущеної передачі) і використовувати батьківський контроль. Передбачено й інтерактивні функції: «перемотування» ефіру, пауза і семиденний архів телепередач. Причому на один аккаунт можна підключити до п'яти пристроїв - це значить, що смартфон можна змінити на телевізор або навпаки, відновивши перегляд улюбленої передачі з того ж моменту, де зупинилися.

Перші 30 днів цифрове ТБ можна дивитися безкоштовно. Крім того, перший тиждень можна вільно користуватися кінотеатрами і онлайн-кінотеатрами.

«Із запуском цифрового ТБ на екранах телевізорів з підтримкою Android TV у глядачів в різних куточках країни з'явилися нові можливості. Тепер дивитися телеканали, фільми і серіали на «великому» екрані стало ще зручніше, - підкреслив начальник відділу по розробці ТВ і відео продуктів компанії velcom Дмитро Кириленко. - Що важливо, білоруси вже можуть приймати контент Ultra HD за умови використання відповідного обладнання. Ми розраховуємо, що це змінить стан справ на ринку комерційного ТБ в Білорусі ».

Незабаром velcom також запустить програми та для інших популярних платформ Smart TV.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью