• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Ведення блогу для SEO: 5 підказок для початківців

 1. використовуйте WordPress
 2. Якість, якість, якість
 3. Свіжий контент
 4. Перелінковка - тонка грань
 5. Готуйтеся до випробувань

За допомогою блогу ви все ще можете піднятися в топ

За допомогою блогу ви все ще можете піднятися в топ. Але тільки якщо будете робити все правильно.

Всі люблять отримувати вільний доступ до інформації. Таким чином, ви привернете нових клієнтів. Ось чому вести блог - один з кращих способів контент-маркетингу. Як ще можна закидати користувачів контентом, при цьому не відлякуючи їх?

На думку Нілу Пателя , "Компанії, які ведуть блог, отримують на 97% більше лидов, ніж компанії без блогу". Користувачі можуть ігнорувати ваші рекламні оголошення, але чи зможуть ігнорувати ваш блог? Ні, вони захочуть прочитати його. За допомогою блогу компанія знаходить людське обличчя.

До того, ж блог дозволить вам лицем до лиця зустрітися з вашими потенційними і діючими клієнтами.

використовуйте WordPress

Метт Катс, SEO-гуру і головний захисник від спаму в Google, сказав, що WordPress - краща платформа для оптимізації блогу. Він сам користується їй.

WordPress - нескладна платформа. Вона безкоштовна. За допомогою неї ви зможете оптимізувати свої пости як професіонал.

Вона вирішує 80-90% ваших SEO-проблем. І це говорить багато про що, тому як SEO - багатогранно.

У WordPress є настройка архівних посилань, яку ви можете застосувати для кожної назви посади в блозі. Вони виглядають так: www.coolblog.com/dog-collar-fashion-trends замість www.coolblog.com/?=123. Догадайдесь, яка з цих посилань сподобається більше пошуковим роботам?

У WordPress ще є плагіни практично для всього. Які програми знадобляться для SEO - sitemap generator, webmaster toolkit , І meta / SEO tool.

Якщо ви встановите віджет sitemap, то пошуковим системам буде простіше знайти ваші пости і сторінки. А значить, піднімуться ваші позиції в пошуковій видачі. За допомогою webmaster tools ви зможете вирішити проблему вільного простору сайту. За допомогою міні-meta / SEO tools про вашому сайті зможуть дізнатися більше людей.

Кілька кліків в WordPress і ваш блог буде виглядати краще. Навіть якщо ви не розбираєтеся в веб-дизайні, завдяки преміум-тем в WordPress ви зможете створити приголомшливо красивий блог.

Навіть якщо ви не розбираєтеся в веб-дизайні, завдяки преміум-тем в WordPress ви зможете створити приголомшливо красивий блог

Якість, якість, якість

Пошукові роботи шукають сайти з високою авторитетністю.

Вони хочуть знати, чи знає ваш сайт, про що він говорить і чи згодні з цим ваші інтернет-сусіди. Якщо вам цікаво, що ще за інтернет-сусіди - то це колекція інших сайтів, компаній, користувачів соціальних мереж і т.д. Якщо вони роблять репости вашого контенту, пошукові системи обов'язково помітять це.

Які у вас показники відмов? Відвідувачі заходять на сайт і відразу йдуть або вони залишаються досить довго, щоб прочитати всі статті блогу? Глибина і тривалість перегляду має значення.

Пишіть правильно. Якщо ваш блог виглядає так, немов його веде дитина або людина, для кого російська нерідний, то Google дізнається про це. Як і відвідувачі сайту.

Боти Google також легко визначать, чи є на сайті дупліціроваться, що повторюється контент. Коли справа стосується контенту, якість завжди краще кількості.

Свіжий контент

Роботи Google і Bing люблять свіжий контент.

Вони обчислюють "свіжість" сторінки з моменту, коли роботи знайшли її, і до останнього оновлення контенту.

Контент повинен бути свіжим - а не млявим, неактуальним контентом 1999 року. Щоб вирішити цю проблему, ви можете видозмінити існуючий контент. Або створити новий в своєму блозі. Новий блог = нова сторінка на вашому сайті. За це ви заробите кілька очок у пошукових систем.

Але не штамп контент спеціально для пошукових роботів. Якщо ваш сайт стане занадто передбачуваним: як зробити фігури з пап'є-маше ... бла, бла ... як довго робити фігури з пап'є-маше ... бла, бла ... що знадобиться для вироби з пап'є-маше ... - терміново придумайте що-небудь нове, несхоже на попередній контент!

Блог - відмінна платформа для всіх видів контенту - статей, інфографіка, подкастів, відео, новин, посібників, існтрукцій, досліджень, мемів - все, що може сподобається справжнім і потенційним покупцям.

Не дозволяйте їм забути, що ви все ще живі.

Перелінковка - тонка грань

Кожен хороший блогер знає, що сайт, на якому є багато різних посилань, здобуде прихильність пошукових роботів.

Але через існування схем обміну посиланнями (механізм, що дозволяє маніпулювати ранжированием пошукових систем) посилання, що надходять на ваш сайт (беклінки), ретельно перевіряються пошуковими роботами.

Звідки на ваш сайт приходять посилання? Вони приходять з перевірених джерел? Або вони приходять з поганих сайтів, що займаються продажем посилань?

Ви зможете побудувати якісні посилання за допомогою коментарів на сайтах з вискоім рейтингом. Але вони обов'язково повинні бути схожі тематикою з вашим сайтом. Наприклад, якщо тематика вашого сайту - спостереження за птахами, пошукайте сайти, присвячені саду і городу, блоги про дику природу, і т.п.

Ви можете поліпшити відносини з іншими адміністраторами, розміщуючи зовнішні посилання в своїх постах в блозі. Знову ж таки, переконайтеся, що кожна посилання відповідає тематиці статті. Наприклад, не посилайтеся на сайт про кішок, якщо ви пишете про дорогих машинах. Звичайно, якщо тим вашої статті не зачіпає обидва цих предмета.

Блог - це створення міцних відносин і з читачами, і з сусідніми сайтами.

Готуйтеся до випробувань

Блог не обяазтельно призведе ваші позиції в топ Google і Bing за одну ніч. Це довгостроковий проект, для якого потрібні час, наполегливість і ідеї. Не існує легкого шляху.

І хоча не кожен блог може стати сенсацією, але будь-який пост в блозі повинен представляти цінність для читачів. Зрештою, ви перед собою ставите саме таку мету. Чим більше залученість і репоста, тим вище позиції ранжирування, краще видимість і більше покупців.

Що з цього ви готові втратити?

Прочитайте і інші корисні статті:

Якщо у вас виникли додаткові питання - пишіть нам [email protected]

Або телефонуйте:

+375 17 209 00 95

+375 17 254 73 89

+375 17 306 43 05

+375 29 619 05 79

Як ще можна закидати користувачів контентом, при цьому не відлякуючи їх?
Користувачі можуть ігнорувати ваші рекламні оголошення, але чи зможуть ігнорувати ваш блог?
Com/?
123. Догадайдесь, яка з цих посилань сподобається більше пошуковим роботам?
Які у вас показники відмов?
Відвідувачі заходять на сайт і відразу йдуть або вони залишаються досить довго, щоб прочитати всі статті блогу?
Звідки на ваш сайт приходять посилання?
Вони приходять з перевірених джерел?
Або вони приходять з поганих сайтів, що займаються продажем посилань?
Що з цього ви готові втратити?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью