• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Веб-сайт vs. веб сторінка

Якщо ви новачок в це прекрасне онлайн світі (або навіть якщо вже немає!), Ви цілком можете допустити цю поширену помилку. Якщо ви використовуєте слова веб-сторінка та веб-сайт взаимозаменяемо, то ви потрапляєте на часту в сучасній російській мові помилкову гру слів. Хоча ці слова і можуть здатися новачкам однаковими, у цих двох слів є безліч відмінностей, і як тільки ви дізнаєтеся які саме, ви зрозумієте, чому так важливо не плутати ці два слова. Відкладіть справи в сторону і давайте разом пройдемо цей невеликий, але життєво важливий лексичний урок.

Отже, в чому ж плутанина?

Так як веб-сторінка і веб-сайт мають схожі функціональними можливостями - або, може бути, тому що вони обидва починаються зі слова «веб» - зрозуміло, чому ви іноді можете плутати ці два терміни. Але тепер ви повинні зрозуміти, що між ними є різниця. Отже, яка ж? Насправді, все простіше, ніж ви думаєте.

Веб сторінка

Згадайте книгу. До того, як Інтернет став популярний, книги були найдоступнішим способом отримання інформації. Кожен раз, коли ви перегортав сторінки, ви зчитували з неї все, що там викладено. Кожна сторінка представляє собою незалежний об'єкт. Таким чином, сторінка книги схожа на веб-сторінку: сторінка, що містить інформацію. Більш конкретно, веб-сторінка являє собою єдиний документ, який можна переглянути в Інтернеті. Це може бути сторінка з текстом, зображеннями або відео. Веб-сторінка може бути простою формою, і з першого погляду вона може бути навіть порожній, приховуючи код, про який ви навіть не підозрюєте. Кожна веб-сторінка має певний URL-адресу, який веде відвідувачів на цю сторінку.

Веб сайт

Використовуючи ту ж книжкову аналогію, в той час, як веб-сторінка є сторінкою з книги, веб-сайт - це і є сама книга. Це кілька сторінок, з'єднаних загальним змістом. Отже, сторінки 1-585 Мобі Діка разом являють собою одну книгу, Мобі Дік. Точно таким же чином все веб-сторінки вашого сайту об'єднуються, щоб вийшов єдиний повноцінний сайт. Веб-сторінки іншого веб-сайту не будуть додані на ваш сайт, так само як сторінки з Джейн Айр не будуть включені в книгу Мобі Дік.

Щоб пояснити ще простіше, веб-сторінки, які пов'язані один з одним на одному веб-сайті, зазвичай мають один і той же доменне ім'я (URL-адресу або адресу на WWW, який приведе вас на сайт або веб-сторінку). Отже, доменне ім'я www.Websitesareawesome.com може мати кілька веб-сторінок, які починаються з одного й того ж імені домена, але закінчуються різними закінченнями, щоб перенаправити вас на одному веб-сторінки даного сайту. наприклад:

 • WWW.Websitesareawesome.com/about
 • WWW.Websitesareawesome.com/products
 • WWW.Websitesareawesome.com/library
 • WWW.Websitesareawesome.com/FAQs
 • WWW.Websitesareawesome.com/contactus

Кожна з них - це веб-сторінки, що належать одному веб-сайту.

Чому це має значення?

Невже я просто чіпляюся, наполягаючи на тому, щоб ви зрозуміли різницю між цими двома термінами, або це щось більше, ніж просто примха використання цих двох понять? Насправді, не знаючи різниці між цими двома термінами, ви можете зіпсувати свою маркетингову кампанію по одній простій причині. Пошукові системи не індексують сайти; вони індексують тільки веб-сторінки. Це означає, що, коли сканери сканують ваш веб-сайт, вони переглядають кожну веб-сторінку і індексують їх окремо на основі вмісту кожної веб-сторінки, а не всього разом.

Тепер уявіть собі, що кожна веб-сторінка не індексується пошуковою системою, і ось чому все це має значення. Якщо ви намагаєтеся оптимізувати свій сайт, використовуючи певну ключову фразу, вам буде необхідно оптимізувати кожну веб-сторінку, яку ви хочете проіндексувати для даної ключової фрази. Цього буде не достатньо лише для однієї веб-сторінки даного веб-сайту. Ви повинні оптимізувати свій веб-сайт на рівні кожної окремої сторінки.

У наступному прикладі я шукав нашийники для собак:

У наступному прикладі я шукав нашийники для собак:

Google не відправив мене в Petco або Chewy.com. Замість цього він відправив мене на певні веб-сторінки на цих веб-сайтах. Навіщо? Тому що головна мета Google - надати інформацію якомога чіткіше, в залежності від того, що ми шукаємо. Саме тому він не відправить мене на головну сторінку веб-сайту, який продає те, що я шукаю. Результати пошуку приведуть мене прямо на веб-сторінку того товару, який мені потрібен. Тепер це так працює.

Як оптимізувати веб-сторінку

Тепер, коли ви розумієте, чому так важливо оптимізувати кожну веб-сторінку, настав час дізнатися, як це зробити. Ось кілька найбільш важливих стратегій, на яких вам необхідно зосередитися:

 • Оптимізуйте URL-адреси, додавши відповідні ключові слова і зберігаючи їх читабельними.
 • Створіть чіткі, інтуїтивні і зрозумілі категорії і чітку структуру веб-сайту.
 • Максимізуйте заголовки своєї веб-сторінки (вони є основою всього), але обмежте їх до 69 символів.
 • Напишіть вітальне опис веб-сторінки, яке спонукатиме людей перейти на неї.
 • Напишіть переконливі заголовки веб-сторінок.
 • Показуйте на своїх веб-сторінках високоякісний, інформативний і цікавий контент.
 • Використовуйте ключові слова в контенті часто і природно.
 • Зображення коштує тисячі слів, тому використовуйте зображення, коли ви це можете - бажано з високою роздільною здатністю.
 • Використовуйте вхідні і витікаючі посилання з розумом і підключайтеся тільки до якісних веб-сайтів.
 • Створіть свій макет веб-сторінки, щоб він був зручним для Google (т. Е. Не робіть його переповненим рекламою, а весь важливий контент розміщуйте відразу під заголовком).

Багато з кращих конструкторів сайтів , включаючи Wix і Wordpress , Пропонують допомогу в забезпеченні повної оптимізації ваших веб-сторінок.

Як оптимізувати сайт

Звичайно, ви також хочете оптимізувати свій веб-сайт, щоб зробити його найкращим. Для цього виконайте такі дії:

 • Прискорте завантаження веб-сторінок.
 • Максимізуйте призначений для користувача інтерфейс.
 • Публікуйте високоякісні зображення, контент і ключові слова для кожної з ваших веб-сторінок.

Це все дасть вам гарантію того, що ваш веб-сайт справить гарне враження.

максимізація відмінностей

Тепер, коли ви знаєте різницю між веб-сторінкою та веб-сайтом, крім іншого, прийшов час максимально використовувати цю цінну інформацію. Найбільш важливим висновком у цій статті є те, що вам необхідно оптимізувати кожну з ваших веб - сторінок для ключових фраз, які ви хочете ранжирувати. Від повідомлень в блогах до сторінок товарів, лендінгових сторінок і за її межами кожна веб-сторінка на вашому веб-сайті потребує особливої уваги. НЕ покладайтеся на те, що ваша домашня сторінка добре оптимізована і більше нічого не потрібно робити, тому в підсумку це не призведе ні до чого хорошого. Оптимізуйте кожну веб-сторінку індивідуально, щоб отримати на ваш сайт максимальний трафік.

ЗОБРАЖЕННЯ:

Веб-сторінка vs. веб-сайт: https://writingexplained.org/webpage-vs-website-difference

Отже, в чому ж плутанина?
Отже, яка ж?
Чому це має значення?
Невже я просто чіпляюся, наполягаючи на тому, щоб ви зрозуміли різницю між цими двома термінами, або це щось більше, ніж просто примха використання цих двох понять?
Навіщо?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью