• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

веб аналітика

 1. Підвищення ефективності реклами
 2. Що таке ефективна реклама?
 3. показники
 4. джерела даних
 5. Вивчення рекламних майданчиків
 6. Вплив інтернет-реклами на аудиторію можна розбити на ланки.
 7. 2. Активна
 8. Технічні дані для аналізу
 9. 2. Cookie-файли
 10. 3. Log-файли
 11. ХІТ і ХОСТ - первинні показники, які використовуються при оцінці відвідуваності сайту, який рекламується

Підвищення ефективності реклами  Щоб залучити якомога більше відвідувачів на свій сайт, Ви розкручуєте його в інтернеті

Підвищення ефективності реклами

Щоб залучити якомога більше відвідувачів на свій сайт, Ви розкручуєте його в інтернеті. Це логічно. Але як зрозуміти, наскільки ефективно працюють Ваші рекламні кампанії? Як дізнатися, який відсоток потенційних клієнтів зацікавило Ваше оголошення, і скільки людина не звернуло на нього жодної уваги?

Для початку відповімо на запитання:

Що таке ефективна реклама?

Ефективна інтернет реклама забезпечує достатній для клієнта повернення інвестицій. Особиста справа кожного вирішувати, чи влаштовує його робота своїй рекламній кампанії чи ні, але вірно одне: ефективність інтернет реклами завжди можна підвищити. Це досягається двома способами: зробити зміни в рекламі, щоб отримати більше замовлень, дзвінків і клієнтів, або заощадити, відключивши найменш впливові джерела реклами.

Ефективна контекстна реклама дає ще більший результат, якщо знати напевно, які ключові слова в рекламі залишити, які відключити, а які підняти на більш високі позиції, щоб отримувати більше замовлень.

Контролювати ефективність інтернет реклами - мрія будь-якого, хто платить за неї гроші.

Ми допоможемо Вам буквально покроково простежити, як працює контекстна реклама, банери, оптимізація та інші послуги, що надаються рекламними агентствами. Ви побачите, як будь-яка зміна в рекламній політиці впливає на реакцію потенційних клієнтів. Щомісяця ми будемо надавати Вам звіти з результатами нашого дослідження і разом обговорювати подальшу тактику просування сайту.

За 2-3 місяці роботи з нами приріст Ваших клієнтів збільшиться вдвічі!

Навіть найефективніша реклама може бути ще ефективніше!

...

В ході розкрутки сайту в інтернеті здійснюється регулярний моніторинг ефективності рекламної кампанії. При розміщенні контекстної або банерної реклами відстеження результатів дозволяє вчасно скорегувати текст оголошення, зображення, слоган, підібрати нові майданчики для показу і т.д. Як наслідок, оптимізуються витрати на рекламу і зростає конверсія.

показники

Для оцінки ефективності інтернет-реклами аналізуються наступні чисельні характеристики.

 1. Хіти - це переглянуті сторінки. Їх число в одиницю часу дозволяє визначити рекламну потужність сайту.
 2. Хости - унікальні користувачі, які роблять хіти (переглядають сторінки). Кожному відвідувачеві відповідає окремий IP-адресу, з якого здійснюється доступ до ресурсу.
 3. CTR - основний показник ефективності інтернет-реклами. (Click-Through Rate) - кликабельность реклами.

  Вимірюється в процентах і дорівнює відношенню кількості переходів по рекламному оголошенню або банеру до числа їх показів відвідувачам сайту:

  CTR = {число кліків} / {число показів},

  де "клік" - одне натискання на рекламне повідомлення, "показ" - одне пред'явлення рекламного повідомлення відвідувачеві веб-сайту.

  Середнє значення CTR в Рунеті варіюється від 0,1% до 3%, в окремих випадках досягає 10%. Високі показники є наслідком коректної націлювання. Чим ближче до тематики ресурсу підібрані рекламні площадки, ніж привабливіше складений текст оголошення або намальований банер, тим вище CTR реклами. Також враховується час показів в залежності від найбільшої активності потенційних клієнтів (цільової групи). Деякі майданчики дозволяють вказати стать, вік, рід занять, сімейний стан та інші характеристики користувачів, яким судилося оголошення. Реклама у видачі пошукових систем дає можливість показу оголошення за конкретним запитом. Ключові слова беруться з семантичного ядра, складеного для пошукової оптимізації сайту, або підбираються окремо.

 4. CTB - показник ефективності інтернет-реклами (Click-To-Buy ratio). Вона дорівнює відношенню відвідали сайт за гіперпосиланням рекламного оголошення користувачів, які вчинили покупку / дейстаіе (залишили замовлення, які зайшли на сторінку «Контакти» і т.д.), до загальної кількості відвідувачів сайту по даній гіперпосиланням:

  CTB = {число покупців} / {загальне число відвідувачів}

  Для показника CTB важлива не тільки таргетованість реклами, але і привабливість самого пропозиції товару або послуги. При комплексної розкрутки сайту для збільшення конверсії реклами нерідко вдаються до написання продають текстів.

  Показник CTB відображає конверсію відвідувачів в покупців, його іноді називають коефіцієнтом конверсії.

 5. CTI (англ. Click-To-Interest) - показник ефективності інтернет-реклами. Визначає кількість відвідувачів, Пров активність на відвіданих сайтів: зацікавилися рекламною пропозицією, що переглянули кілька сторінок сайту, які повернулися на нього через деякий час, що запитали додаткову інформацію або зберегли адресу ресурсу і т.д.

  CTI вимірюваний як відношення:

  CTI = {число зацікавлених відвідувачів} / {загальне число відвідувачів}

 6. VTR (View-Trough-Rate) - характеристика суб'єктивної привабливості інтернет-реклами (співвідношення числа переглядів до кількості показів).

CTR залежить від виду рекламного повідомлення та обставин його показу. CTB і CTI залежать від сервера рекламодавця.

Всі наведені вище показники ефективності досліджують поодинці, поєднують один з одним, і відповідно до результатів аналізу впливають на хід рекламної кампанії інтернет-проекту.

джерела даних

Дані про показники ефективності реклами збираються за допомогою лічильників, встановлених на веб-сайтах, або логів сервера, які фіксують інформацію про відвідуваність. Ряд ресурсів (Google Analytics, Яндекс.Метрика та ін.) Дозволяють в автоматичному режимі аналізувати кількість показів, кліків, інформацію про відвідувачів (IP-адреса, анкети реєстрації і т.д.).

Основна перевага реклами в інтернеті полягає вже в тому, що вона спочатку набагато дешевше інших видів реклами.

Якщо для поширення інформаційної продукції ви використовуєте замість традиційних - електронні канали комунікації, то відразу знижуються витрати на всю супутню діяльність - на телефонні розмови, пересилання факсів, поліграфію і т.п.

А також, за рахунок надання необхідної інформації, забезпечується передпродажна і післяпродажна підтримка споживачів, а при створенні віртуального магазину не потрібні всі ті витрати, що пов'язані з магазином традиційним (оренда й устаткування торгового приміщення і т.п.)

Крім того, можна стверджувати, що, крім зниження витрат, присутність фірми в Інтернет за допомогою Web-сервера може принести прибуток за рахунок:

 • підвищення іміджу торгової марки компанії;
 • просування товарів фірми;
 • залучення нових споживачів;
 • додавання нового каналу поширення продукції, поліпшення сервісного обслуговування поточних і потенційних споживачів.

Розробляючи рекламну кампанію для початку потрібно вивчити фактори, що впливають на ефективність реклами:

 • Місце розміщення на сторінці (реклама може бути не видно користувачеві без додаткової прокрутки екрану в браузері), розмір реклами, формат реклами - ці параметри впливають на "помітність" і ступінь впливу на користувача;
 • Тематика ресурсу, демо-портрет аудиторії і т.д. впливають на те, наскільки ми потрапляємо в цільову аудиторію, яке відношення у неї спочатку буде до реклами;
 • Якість роботи сервера, від яких залежить якість і швидкість завантаження сайту;
 • Коректна робота служби редиректу на сайт рекламодавця (таке буває з банерної мережами);
 • Невраховані відвідування, створюють похибки при оцінці (користувачі можуть дістати сторінку і / або банери з кешу, і сервер не зафіксує запит і показ банера;
 • Дозвіл екрану користувача (при більш низькому, ніж в рекламному повідомленні - воно може бути не видно).

Вивчення рекламних майданчиків

При виборі місця для розміщення реклами компанія надає клієнтові на розгляд набір різних рекламних майданчиків, в якому рекламодавець має доступ до такої інформації:

 • відвідуваність сайту;
 • його індекс цитування (скільки посилань на цю сторінку веде з інших сайтів);
 • вартість рекламних місць;
 • кількість партнерів ресурсу,

Зто дозволить оцінити майбутню ефективність рекламного повідомлення.

Вплив інтернет-реклами на аудиторію можна розбити на ланки.

1. Пасивна (Зовнішня)

Вона не перебуває під контролем користувача. До такої реклами відносяться банери, текстові блоки та інші рекламні носії, які розміщуються на популярних і тематичних сайтах. Сюди ж відноситься реклама за допомогою пошукових систем і каталогів, реклама в списках розсилки, публікації на новинних сайтах і безліч інших способів.

2. Активна

 • Дія, викликане безпосередньо реакцією користувача на пасивну рекламу (перша ланка), коли демонстрація другого рекламного ланки (веб-сайту) відбувається по його волі і під його контролем.
 • Найпоширеніша форма взаємодії - це натискання мишкою на банер або рекламне посилання з подальшим попаданням користувача безпосередньо на веб-сайт рекламодавця.

Отже, коли всі фактори вивчені, правильно обрана аудиторія і майданчики для розміщення, залишається обчислити, яку реальну користь все це приносить.

Щоб зрозуміти наскільки ефективно функціонує реклама в інтернет, потрібно підрахувати співвідношення витрат на рекламну кампанію і її результативності.

Де ж взяти дані для проведення аналізу?

Технічні дані для аналізу

1. Лічильники

Вони розміщуються безпосередньо на сайті як правило у відкритому доступі для всіх відвідувачів.

2. Cookie-файли

Файли, що містять різну динамічну інформацію, що зберігаються на комп'ютері користувача.

3. Log-файли

Файли, протоколюється події різного характеру, що відбуваються на сайті.

Їх налаштування задаються спеціальними програмами і зберігаються на сервері виробника сайту.

ХІТ і ХОСТ - первинні показники, які використовуються при оцінці відвідуваності сайту, який рекламується

ХОСТ - це користувач, який переглядає сторінки. З унікальним користувачем асоціюється унікальний IP-адреса комп'ютера, з якого виконується доступ.

ХІТ - перегляд сайту.

Число хітів на сайті в одиницю часу дає можливість оцінки рекламної потужності сайту.

Крім того, частина даних по рекламної кампанії надходить безпосередньо від сайтів, що розміщують у себе рекламне повідомлення. це:

 • графік і схема розміщення;
 • кількість показів, кліків (як мінімум, з розбивкою по кожному з днів, по кожному з рекламних повідомлень, за кожною схемою розміщення);
 • додаткові дані. Це інформація, отримана про відвідувачів, зібрана в базу даних (наприклад, анкети, реєстрація, база IP-адрес і т.п.).

Усередині компанії рекламодавець сам може проводити аналіз дзвінків, що надходять заявок, покупок, контрактів і т.п.

Використовуючи отримані технічні дані, про які говорилося вище, умовно можна виділити 3 основних загальноприйнятих позначення показників ефективності інтернет-реклами.

Але як зрозуміти, наскільки ефективно працюють Ваші рекламні кампанії?
Як дізнатися, який відсоток потенційних клієнтів зацікавило Ваше оголошення, і скільки людина не звернуло на нього жодної уваги?
Де ж взяти дані для проведення аналізу?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью