• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Веб-Альтернативи MS Office

Ми запускаємо ще одну серію блогу - це в веб-додатках або додатках, які ви запускаєте в веб-браузері, наприклад Firefox або Chrome, а не як окремий додаток. Ми фокусуємося на тому, як веб-додатки можуть виступати в якості заміни для окремих додатків, щоб заощадити вам гроші, час і, найголовніше, продуктивність! Сьогодні ми розглядаємо веб-альтернативи MS Office!

WEB APPS # 1:
Надходження ІЗ ВАШОГО ОФІСУ
Microsoft Office в значній мірі є галузевим стандартом. Хто завгодно, де завгодно хоче від вас документ, швидше за все, вони хочуть документа Word. Якщо вони хочуть електронну таблицю, вони хочуть її в форматі Excel. І хто використовує інший додаток для презентації крім PowerPoint? На жаль, Microsoft Office часто не входить до складу нових комп'ютерів або включений тільки в безкоштовну версію стартера або обмежену пробну версію. І підняти Microsoft Office, якщо ви не студент, може бути дуже дорого!

Microsoft Office також займає досить багато системних ресурсів, особливо якщо ви переключаєтеся між Word, Excel і PowerPoint. Якщо ви використовуєте невеликий нетбук для складання ваших документів, одночасне відкриття всіх цих продуктів Microsoft може бути вельми доречним для крихітного процесора.

Ось де з'являються веб-додатки! У вашому улюбленому веб-браузері є приголомшливі додатки, які імітують і іноді перевершують можливості Microsoft Office. Краще за все, вони вільні.

Найпопулярнішим з усіх цих додатків є Google Docs . (Ця стаття написана в Документах Google). Додатки, подібні Google, називаються документами, презентаціями і таблицями, кожен з яких імітує Word, PowerPoint і Excel відповідно. Ви також можете завантажувати документи Microsoft Office, але для їх редагування ви повинні перетворити їх в формат Документів Google. Після того, як ви закінчите, ви зможете експортувати їх знову в форматі Word. Все, що імпортує і експортує, може привести до втрати форматування, тому Google Docs дійсно не призначений для того, щоб втягнути ваш складний форматований документ Office, а потім виштовхнути його точно так само, як і у вас. Крім того, Google Docs не працює з Track Changes, важливою функцією Office, взагалі.

Документи Google найкраще працюють, якщо вони повністю замінюють роботу Office, включаючи коментарі, форматування і всі ці забавні речі. Одна з найцікавіших речей в Документах Google полягає в тому, що він зберігає ваш документ «в хмарі» (на серверах Google) і може бути доступний в будь-якому місці, де є підключення до Інтернету. Інша особливість полягає в тому, що ви можете легко поділитися Документом Google з будь-ким з обліковим записом Google ( давайте подивимося правді в очі, у кого немає облікового запису Google в ці дні?). Коли ви ділитеся своїм документом, ви можете дозволити одержувачу редагувати його або просто переглядати його. Це повністю залежить від вас.

У Microsoft є безкоштовна хмарна версія Office під назвою Office Web Apps . Недоліком версії Microsoft є те, що для неї потрібно ідентифікатор Windows Live ID. Хоча у користувачів Xbox 360, безсумнівно, є один з них, є хороша можливість, що у широкої громадськості немає ідентифікатора Windows Live ID і його потрібно буде створити. Office Web Apps є відносно новим, але сумісність з Office краще, ніж Документи Google, для тих, хто, як і їх документи Office, залишається точно таким, яким вони повинні бути. Office Web Apps, хоча і безкоштовний, в значній мірі підтримується рекламою, в той час як Google Docs виглядає, як правило, без реклами.

Якщо ви все ще не можете вирішити між ними, ось приголомшлива стаття LifeHacker, яка містить докладний порівняння альтернатив MS Office.

Яке б мережеве рішення ви вибрали, ви будете щасливі позбутися Office, тому що, маючи менше відкритих додатків, ваш комп'ютер буде працювати краще. Врешті-решт ми можемо дійти до того моменту, коли наш веб-браузер замінює майже всі інші ваші додатки. Перегляньте майбутні повідомлення в блогах, щоб дізнатися більше про це!

До речі, поки ви збираєте цю важливу таблицю в місці, недоступному для електромережі (наприклад, я, написавши цю статтю в мексиканському ресторані Don Pablo), перевірте Battery Optimizer . Ви захочете отримати максимальний час автономної роботи, перш ніж ви будете змушені зберігати і закривати!

Ви захочете отримати максимальний час автономної роботи, перш ніж ви будете змушені зберігати і закривати

І хто використовує інший додаток для презентації крім PowerPoint?
? давайте подивимося правді в очі, у кого немає облікового запису Google в ці дні?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью