• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Вбудований браузер Android став найпопулярнішим мобільним браузером в світі

Не секрет, що в світі продається значно більше пристроїв на основі мобільної операційної системи Android, ніж на основі еппловскій iOS. Проте поки що більше всіх споживають інтернет-трафік саме користувачі iPhone і iPad. Який же мобільний браузер найпопулярніший в світі? Напевно, мобільний Safari, який вбудований в iOS?

споживають

Ні, не Safari. якщо вірити статистикою фірми StatCounter, то зараз найпопулярнішим є саме вбудований браузер Android (не варто плутати з мобільним Chrome, бета якого вийшла недавно). До лютого 2012 року частка його на світовому ринку склала 23 відсотки, в той час як в лютому 2011 року вона становила всього 14 відсотків.

Найбільше цей браузер "відрубав" у браузерів телефонів Nokia і Blackberry (їх частка впала до 6 і 11 відсотків відповідно). Треба зауважити, що ще недавно пальму першості тримали мобільні версії браузера Opera, але падіння їх частки можна як раз зіставити з загальному падінням продажів смартфонів Nokia. Найчастіше насамперед користувачі цих трубок встановлювали Opera Mini.

Що стосується Safari для iOS, то частка цього браузера росте мало не швидше андроидного - за останній місяць вона зросла до 20 відсотків. На жаль, в наведеному графіку не знайшлося місце для Internet Explorer системи Windows Phone 7. Мабуть, його частка поки що надто мала.

А що ж в Росії? Забавно, але у нас, як завжди, статистика зовсім не схожа на світову. У лютому 2012, за даними Openstat, лідирувала iOS (тобто Safari) з 541 тисячею користувачів, користувачів же андроидного вбудованого браузера налічувалося лише 234 тисячі, в той час як користувачів пристроїв на Android в мережі в два рази більше - 478 тисяч. Це говорить про те, що багато користуються не штатним, а одним з альтернативних браузерів для Android.

Який же мобільний браузер найпопулярніший в світі?
Напевно, мобільний Safari, який вбудований в iOS?
А що ж в Росії?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью