• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Ваше підключення не захищене в Google Chrome

 1. Перевірте, чи виникає помилка в режимі інкогніто
 2. дата та час
 3. Додаткові причини помилки «Ваше підключення не захищене»

Одна з помилок, з якою можна зіткнутися при використанні Chrome в Windows або на Android - повідомлення про помилку ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID або ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID «Ваше підключення не захищене» з поясненням на тему того, що зловмисники можуть намагатися викрасти ваші дані з сайту (наприклад, паролі, повідомлення або номери банківських карт) Одна з помилок, з якою можна зіткнутися при використанні Chrome в Windows або на Android - повідомлення про помилку ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID або ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID «Ваше підключення не захищене» з поясненням на тему того, що зловмисники можуть намагатися викрасти ваші дані з сайту (наприклад, паролі, повідомлення або номери банківських карт). Відбуватиметься це може просто «ні з того ні з сього», іноді - при підключенні до іншого Wi-Fi мережі (або використанні іншого Інтернет-підключення) або при спробі відкрити якийсь один конкретний сайт.

У цій інструкції - найдієвіші способи виправити помилку «Ваше підключення не захищене» в Google Chrome в Windows або на Android пристрої, з великою ймовірністю один з цих варіантів зможе вам допомогти.

Примітка: якщо ви отримали повідомлення про помилку, підключаючись до будь-якої публічної точки доступу Wi-Fi (в метро, ​​кафе, торговому центрі, аеропорту і т.д.), спробуйте спочатку зайти на будь-який сайт з http (без шифрування, наприклад, на мій). Можливо, при підключенні до даного пункту доступу потрібно «вхід» і тоді при вході на сайт без https, він буде здійснений, після чого вже можна буде використовувати сайти з https (пошту, соц. Мережі та інше).

Перевірте, чи виникає помилка в режимі інкогніто

Не залежно від того, чи виникла помилка ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID (ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID) в Windows або на Android, спробуйте відкрити нове вікно в режимі інкогніто (такий пункт є в меню Google Chrome) і перевірити, чи відкривається той же сайт, на якому в звичайному режимі ви бачите повідомлення про помилку.

Якщо відкривається і все працює, то спробуйте наступні варіанти дій:

Найчастіше після описаних дій ви більше не побачите повідомлень про те, що ваше підключення не захищене, але, якщо нічого не змінилося - пробуємо такі способи.

дата та час

Раніше, найбільш частою причиною даної помилки були неправильно виставлені дата і час на комп'ютері (наприклад, якщо у вас скидається час на комп'ютері і не варто синхронізація з Інтернетом). Однак, зараз Google Chrome видає окрему помилку «Годинник відстають» (ERR_CERT_DATE_INVALID).

Проте, на всякий випадок перевірте відповідність дати і часу на вашому пристрої реальним дату і час з урахуванням вашого часового поясу і, якщо вони відрізняються, виправте або включите в параметрах автоматичну установку дати і часу (відноситься в рівній мірі до Windows і Android) .

Додаткові причини помилки «Ваше підключення не захищене»

Кілька додаткових причин і способів вирішення в разі появи такої помилки при спробі відкрити сайт в Chrome.

 • Ваш антивірус або фаєрвол з включеним скануванням SSL або захистом протоколу HTTPS. Спробуйте або вимкнути їх повністю і перевірити, виправило це проблему, або знайти цю опцію в параметрах захисту мережі антивіруса і відключити її.
 • Древній Windows на який давно не встановлювалися оновлення безпеки від Майкрософт може бути причиною такої помилки. Слід спробувати встановити оновлення системи.
 • Ще один спосіб, іноді допомагає виправити помилку в Windows 10, 8 і Windows 7: натисніть правою кнопкою миші по значку з'єднання - Центр управління мережами і загальним доступом - змінити додаткові параметри спільного доступу (ліворуч) - вимкніть мережеве виявлення і загальний доступ для поточного профілю мережі, а в розділі «Всі мережі» включите 128-бітове шифрування і «Включити загальний доступ з парольного захистом».
 • Якщо помилка з'являється тільки на одному сайті, при цьому для його відкриття ви використовуєте ятати, спробуйте знайти сайт через пошуковик і зайти на нього через результат пошуку.
 • Якщо помилка з'являється тільки на одному сайті при доступі по протоколу HTTPS, але на всіх комп'ютерах і мобільних пристроях, навіть якщо вони підключені до різних мереж (наприклад, Android - по 3G або LTE, а ноутбук - по Wi-Fi), то з найбільшою ймовірністю проблема саме з боку сайту, тут залишається дочекатися, коли вони її виправлять.
 • У теорії, причиною можуть бути і шкідливі програми або віруси на комп'ютері. Варто перевірити комп'ютер спеціальними засобами видалення шкідливих програм , подивитися вміст файлу hosts , Також рекомендую заглянути в «Панель управління» - «Властивості браузера» - «Підключення» - кнопка «Налаштування мережі» і прибрати все позначки, якщо вони там стоять.
 • Також загляньте в властивості вашого Інтернет-підключення, зокрема протоколу IPv4 (як правило, там встановлено «підключатися до DNS автоматично». Спробуйте вручну задати DNS 8.8.8.8 і 8.8.4.4). Також спробуйте очищення кеша DNS (запустити командний рядок від імені адміністратора, ввести ipconfig / flushdns
 • У Chrome для Android також можна спробувати такий варіант: зайти в Настройки - Безпека і в розділі «Сховище облікових даних» натиснути «Очистити облікові дані».

І, нарешті, якщо жоден із запропонованих методів не допомагає, спробуйте видалити Google Chrome з комп'ютера (через Панель управління - Програми та засоби), а потім заново встановити його на комп'ютер.

Якщо не допомогло і це - залишайте коментар і по можливості опишіть, які були помічені закономірності або після чого стала з'являтися помилка «Ваше підключення не захищене». Також, якщо помилка виникає тільки при підключенні до певної мережі, то є ймовірність, що дана мережа дійсно небезпечна і якимось чином маніпулює сертифікатами безпеки, про що вас і намагається застерегти Google Chrome.

Додатково (для Windows): цей спосіб небажаний і потенційно небезпечний, але ви можете запустити Google Chrome з параметром --ignore-certificate-errors для того, щоб він не видавав повідомлень про помилки сертифікатів безпеки сайтів. Даний параметр ви можете, наприклад, додати в параметри ярлика браузера.

А раптом і це буде цікаво:

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью