• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Ваше модельне портфоліо - що це таке?

Найпростіша відповідь на питання, винесене в заголовок статті, - це колекція фотографій моделі.

Найпростіша відповідь на питання, винесене в заголовок статті, - це колекція фотографій моделі

Скільки і яких фотографій повинно бути?

Перше, що потрібно запам'ятати - зберігати в портфоліо тільки сильні картинки . Модельне портфоліо настільки добре, наскільки хороший найгірший кадр в ньому! Моделі повинні прагнути до якості, а не кількості! Слід уникати використання двох однакових фотографій (подібного виду). Чорно-білі фото, як і раніше є фаворитами в модельній галузі. Формат А4 - стандартний розмір, але агентство цілком може зажадати від моделі і більший розмір для своєї бази даних.

Отже! Універсальне портфоліо в своїй основній частині повинно містити великий портрет у вільному стилі; фотографію в повний зріст (в консервативному купальнику або простому нижній білизні); фешн-фото (сексуальне); динамічну картку; репортажний знімок і навіть фотознімок для каталогу одягу .

Універсальне портфоліо в своїй основній частині повинно містити великий портрет у вільному стилі; фотографію в повний зріст (в консервативному купальнику або простому нижній білизні); фешн-фото (сексуальне); динамічну картку; репортажний знімок і навіть  фотознімок для каталогу одягу

У міру набуття модельного досвіду необхідно замінювати старі фотографії на нові. Маленька хитрість: в кінці портфоліо варто помістити кращий знімок, щоб залишити наостанок незабутнє враження!

Ще кілька прийомів, які необхідно знати, враховувати і ніколи не нехтувати цими деталями: не можна надягати на фотозйомку прикраси, які можуть відвернути увагу від зовнішності. Також слід підбирати нижню білизну, що не залишає на тілі некрасивих відбитків, які довго не сходять з шкіри. Наявність слідів від білизни на готових фотознімках може зіграти злий жарт і віднести вас відразу в розряд любителів і зробити малопривабливою кандидатурою для тих агентств, які шукають професіоналів.

Так як портфоліо являє собою набір професійних фотографій, які допоможуть вам в отриманні кращих контрактів, до фотосесії для нього потрібно підготуватися грунтовно і провести, як мінімум, 5 сетів. З кожної сесії вибрати по 2 кращих знімка. Таким чином, в цілому, вийде близько 10 фотографій в портфоліо.

Портфоліо. підсумкові поради

Модельне портфоліо є інструментом торгівлі і вашим резюме. Воно по суті являє з себе альбом кращих фотографій , Снеп і готових робіт на замовлення.

На початку кар'єри моделі портфоліо повинне включати в себе, щонайменше, дві портретних фотографії з різними виразами обличчя (з посмішкою і серйозний портрет; один в студії і один на відкритому повітрі). Мінімум дві фешн-фото (одна випадкова і одна більш формальна). Якщо ви добре вмієте рухатися, слід додати до портфоліо і динамічну фотографію. Не забувайте про знімок на повний зріст і фотографії якоїсь частини тіла (ніг до колін, коліна, стегна, перехід від стегон до талії, частина від талії до плечей, плечі і шия).

Ви можете фотографуватися в купальнику або обтягуючому костюмі - в залежності від того, що краще підкреслює фізичні гідності.

Повний портфоліо повинне складатися приблизно з 24 фотографій А4 формату і вирізок з глянцевих журналів або віддрукованих у друкарні буклетів
Повний портфоліо повинне складатися приблизно з 24 фотографій А4 формату і вирізок з глянцевих журналів або віддрукованих у друкарні буклетів.

Пам'ятайте: краще мати менше, але дійсно сильних фотографій, ніж повне портфоліо посередніх карток.

Портфоліо кожної моделі має поєднувати в собі комерційні та художні знімки, зроблені в студії. Вам також знадобиться один прекрасний портретний знімок з мінімальним макіяжем, виконаний B & W.

Вам також знадобиться один прекрасний портретний знімок з мінімальним макіяжем, виконаний B & W

Великим плюсом може служити отримання професійної додаткової підготовки - курси моделей, акторів і танці. При підготовці портфоліо бажано звернутися до експерта, досвідченому фешн-фотографу, який допоміг би підказати ваш кращий образ і приділити вам час, як учневі, щоб ви могли отримати досвід роботи на камеру на студійної майданчику .

При підготовці портфоліо бажано звернутися до експерта, досвідченому фешн-фотографу, який допоміг би підказати ваш кращий образ і приділити вам час, як учневі, щоб ви могли отримати досвід роботи на камеру на  студійної майданчику

Сильне портфоліо відкриває двері, слабке портфоліо закриває їх!

Ваш модельний альбом часто є єдиним, що роботодавець бачить, перш ніж вирішити, чи слід почати працювати з вами. У багатьох випадках ви не можете бути присутнім, щоб пояснити свої образи (зокрема, коли подаєте он-лайн портфоліо). Але є фундаментальні принципи, яким повинні задовольняти всі частини портфоліо, а також ряд принципів і методів, які покращують враження від нього і підвищують шанси позитивного сприйняття від середнього до найкращого. В ідеалі набір фотографій моделі повинен відповідати ситуації і рецензента, і все, розміщене в альбомі, має демонструвати креативність моделі, навички, діапазон емоцій , Ідей та іншого.

Все в поєднанні дає ту родзинку, щось особливе, що виведе ваше портфоліо в верхній рядок претендентів.

Скільки фотографій повинно бути?

Чим менше тим краще! Ви не здивуєте нікого кількістю, але можете залишити незабутнє враження від якості ваших фотографій. Головна мета будь-якого модельного портфоліо - не просто показати привабливість моделі, а й її здатність зображати різні емоції, вживатися в образи і, власне, саму особистість!
Для новаків. Досить 6-12 фотографій, щоб представити себе агентству. Число 20 має бути максимальним - і тільки якщо це 20 WOW-фотографій.

Чи повинні бути всі фотографії в кольорі?

Чорне-біле фото - не тільки художній прийом, який може бути ефективно використаний для створення і передачі настрою, але це ще і певний стиль, який як і раніше популярний і знаходиться на піку затребуваності. Не бійтеся включити кілька великих чорно-білих фотографій в своє портфоліо.

Ваш модельний альбом повинен бути організованим і візуально привабливим

Довільно валяються фотографії та слайди, відсутність контакт-листа, порвані або пом'яті фотографії - ознаки погано представленого портфоліо. Так само, як бухгалтер не може пропонувати своє резюме на м'ятою папірці, поважаюча модель не повинна мати недбале портфоліо. Ваше портфоліо являє вас! Зробіть його міцним - це справить позитивне враження.

вид фотографій

вид фотографій

Всі фотографії повинні бути виконані на належному рівні. Після того, як ви отримаєте деякий досвід в якості моделі, наповніть своє портфоліо портретними образами з макіяжем і зачісками в різних стилях.

Після того, як ви отримаєте деякий досвід в якості моделі, наповніть своє портфоліо портретними образами з макіяжем і зачісками в різних стилях

Не захоплюйтеся фотошопом, так як занадто оброблені фотознімки не демонструють ваші можливості, а показують виключно рівень можливостей обробника.

Не захоплюйтеся фотошопом, так як занадто оброблені фотознімки не демонструють ваші можливості, а показують виключно рівень можливостей обробника

Визначтеся з напрямом, в якому хочете бути моделлю. Якщо віддаєте перевагу демонструвати купальники, то в вашому портфоліо не повинно бути багато фотографій прет-а-порте. Універсальність хороша, але не можна загрузнути в спробі бути всюди.

Універсальність хороша, але не можна загрузнути в спробі бути всюди

Якщо ви не станете поспішати і ретельно підберете роботи для портфоліо, добре продумає свій модельний альбом, то неодмінно будете винагороджені багаторазово протягом всієї кар'єри.

Скільки і яких фотографій повинно бути?
Скільки фотографій повинно бути?
Чи повинні бути всі фотографії в кольорі?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью