• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Валентин Смирнитський в програмі НТВ «Секрет на мільйон»: про сина, бурхливі романи й будинку на березі моря

У новому випуску провокаційного шоу «Секрет на мільйон» Лера Кудрявцева дізнається всі таємниці актора Валентина Смірнітського, відомого всій країні як Портос з легендарного фільму «Три мушкетери» У новому випуску провокаційного шоу «Секрет на мільйон» Лера Кудрявцева дізнається всі таємниці актора Валентина Смірнітського, відомого всій країні як Портос з легендарного фільму «Три мушкетери». Валентин відверто розповість, які трагедії йому, такому усмішливому на екрані, довелося пережити в реальному житті.

Знаменитий актор розповість про несподівані повороти, які часом зустрічалися на його шляху. У його житті було чимало спроб знайти особисте щастя: першу дружину Смирнитський зраджував з другої, з якою у нього, втім, теж не склалося, від третьої дружини Валентин фактично втік, а четверта - вольова, різка, любляча командувати - йому спочатку дуже не сподобалася . Однак, саме четвертий шлюб виявився міцним - Валентин і Лідія разом вже тринадцять років.

Артист відверто розповість і про траплялися з ним нещастя: про важку алкогольної залежності, яка Артист відверто розповість і про траплялися з ним нещастя: про важку алкогольної залежності, яка  ледь не коштувала йому кар'єри і навіть життя ледь не коштувала йому кар'єри і навіть життя. Крім того, артист торкнеться болючу тему, згадавши про трагічну подію, перевернувшись його життя назавжди - смерть єдиного сина. Валентин до сих пір не може згадувати про це без сліз. Батько щиро намагався допомогти синові і займався його лікуванням протягом десяти років. Але, на жаль, єдиний спадкоємець Смірнітського пішов з життя зовсім молодим, і актор досі не може пробачити себе за те, що не зміг його врятувати.

У студії «Секрету на мільйон» Кудрявцевої актор розповість про те, як сьогодні він живе на дві країни, чергуючи візити в Росію і Іспанію, де розташовується його будинок на березі моря. Крім того, він розповість про свою міцну дружбу з Михайлом Боярським - артисти не дружать сім'ями, але часто балують один одного особливими подарунками.

Про довгому шляху до щастя, насичене особисте життя і боротьбі з залежностями Валентин Смирнитський відверто розповість у програмі «Секрет на мільйон» в суботу, 2 грудня, о 17:00, на телеканалі НТВ.

Відео анонси випуску

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью