• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Вадим Зеланд: Багатство, здоров'я і щастя - людина вибирає сам

від DA

27.12.2017 22:15

Ідеї ​​Вадима Зеланда, описані в його книгах, стали бестселером. Його Трансерфінг реальності перевели на 20 мов і продають у всьому світі. Багато людей кажуть, що поради письменника зробили їх світ кращим. Головна ідея книги полягає в тому, що у людей немає долі, в які багато хто вірить. Багатство, здоров'я, щастя і інше - людина вибирає сам, подібно речам в шафі.

Багатство, здоров'я, щастя і інше - людина вибирає сам, подібно речам в шафі

Чудо станеться тільки в тому випадку, якщо ви зламаєте звичний стереотип і будете думати не про засоби досягнення, а про саму мети.

Навчіться балдеть від поганої погоди, від черг, пробок, проблем, будь-якого негативу. Такий ось свого роду мазохізм поступово розчистить небо над Вашим світом. Вам слід замислюватися лише над тим, якою вигодою обернеться для Вас ту чи іншу прикру обставину. А так воно і буде - самі в тому переконайтеся неодноразово.

Коли ви перестанете просто хотіти і будете намір мати, тоді ви це отримаєте.
Найскладніше - вміти чекати, зберігаючи при цьому спокій господаря ситуації. Необхідно витримати випробування паузою, протягом якої нічого не відбувається.
Виявляючи невдоволення чим-небудь або лаючи когось - уряд, держслужбовців, футболістів, погоду, колег, сусідів, близьких, не кажучи вже про дітей, - ви транслюєте в дзеркало світу непривабливий образ і отримуєте відповідну реальність в відображенні.

Дозволити собі бути собою - значить прийняти себе з усім своїм недосконалістю. Дозволити іншому бути іншим - значить зняти з нього проекції своїх очікувань. В результаті ситуація, коли один хоче то, чого інший не сприймає, незбагненним чином вирішиться сама собою.

У своїй реальності ви маєте те кіно, яке крутиться в вашому "проекторі". Що намалюєте, то і побачите. Проблема лише в тому, що люди роблять Навпаки: що бачать, то і малюють. Розумієте різницю?

Якщо вам часом здається, що ви "не від світу цього", або з цим світом "щось не так", значить, ви вже майже або зовсім прокинулися - чудово.

Якщо ви вперто і непохитно будете крутити в думках Своє кіно і крокувати до Мети, реальність рано чи пізно прийде у відповідність з ним. Реальності просто нікуди діватися - таке її властивість. Не тільки ви залежите від реальності, але і вона від Вас. Питання в тому, хто володіє Ініціативою.

Чого вам не слід робити однозначно, так це - розчаровуватися у своєму житті. Ви не повинні думати, що вона не вдалася. Ні в якому віці не можна так думати. У цьому житті все не дарма. І все ще тільки починається - в будь-який час, за будь-яких умов і обставин

джерело: transurfing-real.ru

Розумієте різницю?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью