• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

В Україні змінилися правила дорожнього руху

В Україні частково змінилися правила дорожнього руху. Частина нововведень в ПДР вводиться відповідно до закону про Національну поліції, а велика частина зміни передбачена окремим законом.

Одне з основних нововведень - це поява поняття "штрафних балів". Тепер кожному водієві щорічно буде нараховуватися 150 балів.

У разі порушення правил дорожнього руху, яке буде зафіксовано в автоматичному режимі, з водія будуть списувати 50 балів, повідомили в Міністерстві внутрішніх справ.

Серед таких порушень - перевищення швидкості, проїзд на заборонний сигнал, порушення правил зупинки і стоянки, а також заборона рухатися по смузі для громадського транспорту, тротуарами чи пішохідними доріжками, виїзд на смугу зустрічного руху, порушення правил проїзду переїзду.

Після вичерпання ліміту, водій за наступні порушення повинен буде оплачувати штрафи в грошовому вигляді. При цьому, якщо водій не порушував ПДР протягом року, а відповідно не використовував штрафні бали, то накопичуватися в подальшому вони не будуть.

На дорогах знову з'явиться система автоматичної відео і фото фіксації порушень правил дорожнього руху.

Інфографіка змін до ППД. Джерело: segodnya.ua

Нові правила також вносять ряд змін в систему штрафів.

Зокрема, вводиться система заохочення для своєчасної оплати штрафу. Так, за порушення, яке було зафіксовано в автоматичному режимі, в перебігу 5 днів з дня отримання постанови досить буде внести тільки половину від суми штрафу.

Для всіх штрафів: у разі несплати штрафу протягом 30 днів з дня вручення постанови стягується пеня в подвійному розмірі штрафу. Якщо ж після закінчення 61 дня порушник не сплатить штраф і пеню, справа буде передаватися в виконавчу службу.

Крім того, можлива безготівкова оплата, через термінал на місці скоєння порушення.

У нових правилах дорожнього руху немає норми, яка раніше дозволяла зупиняти автомобіль для перевірки документов.Ранее ця норма, по суті, розв'язувала руки інспекторам, дозволяючи зупиняти під приводом "відпрацювання" практично всіх.

У той же час не дивуйтеся, якщо раптом на дорогах ви побачите звичних співробітників ДАІ. Відповідно до закону про Національну поліції, до створення і укомплектування на всій території України патрульної поліції тимчасово, до 31 грудня 2016 року, дозволяється функціонування в складі поліції Державної автомобільної інспекції та підрозділів громадської безпеки.

Як повідомляли podrobnosti.ua, в Україні скасують паспорта. важливі правила для отримання ID-карти читайте на нашому сайті.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью